Mūsu klīnikā ir visdažādākās diagnostikas iespējas. No tām populārākās:

CT–datortomogrāfija savieno tehnoloģijas radioloģijā, scintilogrāfijā, kompjūterprocesā ar katodstaru displejā. Ar CT var noteikt skaidru struktūru, kura nav nosakāma ar citu tehnisko aparātu. Tā ir neinvazīva procedūra bez riska un diskomforta, to var veikt agrāk, biežāk un plašāk nekā invazīvās diagnostikas procedūras.

MR – magnētiskā rezonanse – magnetiskās rezonanses metode dod iespēju iegūt orgānu un sistēmu asu attēlu vairākās plaknēs. Tas nodrošina lielisku kontrastu starp normāliem un patoloģiskiem audiem. Ar īpašu radioantenu palīdzību var izmeklēt atsevišķas ķermeņa daļas (ceļu, elkoņu, plecu locītavas, mugurkaula segmentus u.c.). Procedūra nav saistīta ar radiāciju, tā ir neinvazīva, nerada blakus iedarbību. Tāpat magnētiskās rezonanses metode indicēta pacientiem ar negatīvu datortomogrāfijas atradi, bet izteiktu klīnisko ainu, kad nepieciešama turpmāka izmeklēšana.

Elektroencefalogrāfija – galvas smadzeņu elektriskās aktivitātes izmeklējums. Nozīmīga epilepsijas diagnostikā, tās arstēšanas efektivitātes kontrolē.

Elektromiogrāfija – tiek pierakstīta atsevišķu muskuļu elektriskā aktivitāte un atsevišķu nervu vadīšanas elektriskā aktivitāte. Ar šo izmeklējumu var noteikt nerva bojājumu, tā pakāpi un lokalizāciju.

Cerebrālā angiogrāfija – kontrastizmeklēšanas metode, kuru izmanto galvas smadzeņu patoloģisko procesu diagnosticēšanā, pildot ar kontrastvielu asinsvadu sistēmu.

Intrakraniāla un ekstrakraniāla asinsvadu doplerogrāfija – smadzeņu asinsvadu izmeklēšana, nosakot asinsplūsmas ātrumu. Nozīmīga metode asinsrites traucējumu diagnostikā, īpaši asinsvadu sašaurinājumu gadījumos.

Ultrasonoskopija – ultraskaņas pulss ehotehnikā, ar ko var iegūt informāciju par daudzu iekšējo orgānu strukturāliem defektiem.

Visu veidu rentgenoloģiskā diagnostika

Endoskopiskā izmeklēšana

Klīniskās analīzes

  • asins aina, urīns;
  • bioķīmiskās analīzes;
  • onkomarķeri;
  • bakterioloģiskās analīzes;
  • histoloģiskās analīzes;
  • likvora laboratoriskā izmeklēšana;
  • imunoloģija;
  • hormonu laboratoriskā izmeklēšana.