Mūsu klīnikā pacienti smagā vispārējā stāvoklī, kā arī pacienti pēc operācijām tiek aprūpēti intensīvās terapijas palātā, kur visu diennakti to veic kvalificēts medicīniskais personāls. Mūsu rīcībā esošā medicīniskā aparatūra ļauj nodrošināt intensīvo terapiju mūsdienu prasībām atbilstošā līmenī. Klīnikas vadība rūpējas par darbinieku profesionālo izaugsmi, kā arī strādā, lai uzlabotu tehnisko nodrošinājumu atbilstoši jaunākajām medicīnas prasībām.

Transports. Klīnika visu diennakti nodrošina transportu smagu pacientu pārvešanai no jebkuras Latvijas slimnīcas, transportēšanas laikā nodrošinot pacienta aprūpi un dzīvībai svarīgo funkciju kontroli.

Anestēzija (narkoze). Pacientiem, kuriem plānota operācija vai sāpīga manipulācija, tiek nodrošināta anestēzija, kas aizsargā no sāpju un operācijas stresa nevēlamās ietekmes uz pacienta organismu. Klīnikā strādā ārsts anesteziologs, kura galvenais uzdevums ir pacienta sagatavošana operācijai, anestēzijas nodrošināšana un pacienta aprūpe pēcoperācijas periodā. Pirms operācijas pacienti tiek rūpīgi izmeklēti ne tikai saistībā ar pamatsaslimšanu, bet arī blakus saslimšanām, kas varētu ietekmēt narkozes operācijas gaitu, veiksmīgu pēcoperācijas periodu. Pirms plānotās operācijas anesteziologs izstāsta iespējamos anestēzijas veidus un kopā ar pacientu izvēlas pieņemamāko.
Operāciju zālē narkozes laikā tiek kontrolētas pacienta dzīvībai svarīgās funkcijas – sirdsdarbība, asinsspiediens, tiek lietoti kvalitatīvi medikamenti, kas nodrošina mieru, patīkamu aizmigšanu un atvieglo atmošanās brīdi, tikai retajam izraisot sliktu dūšu, ilgu miegainību.

Mūsu klīnikā pēcoperācijas periodā plaši izmanto pacienta kontrolētu analgēziju(PCA), kas ļauj slimniekam bez medicīniskā personāla pieaicināšanas mazināt sāpes. Pēc operācijas maksimāli ātri cenšamies pacientu aktivizēt – jau pirmajās pēcoperācijas stundās tiek veikti elpošanas un kustību vingrinājumi. Smagiem pacientiem, kuriem ir ierobežota kustību aktivitāte, katru dienu masāžu izdara kvalificēts masieris.

Mūsu klīnikas mērķis ir pacienta labsajūta, komforts, ātra, kvalitatīva izmeklēšana, diagnozes noteikšana un iespējami intensīva ārstēšana.

Lai mums kopā izdodas!