Pirmā konsultācija iedeva pārliecību, ka viss būs ok.

Konsultācijā piedalījās tēvs ar dēlu Puriņi.

Paldies.

Igors Petrovs

14.03.2024

Viss bija lieliski.

Liels paldies visam personālam.

Valdis Zveja

                                                                                                                        19.03.2024

Esmu priecīgs, ka atradu Puriņa privātklīniku, jo tur atrisināja manas problēmas ar mugurkaulu, kas ilgstoši traucēja pilnvērtīgi dzīvot.

Ar cieņu

pacients A. Kaļķis

                                                                                                                        18.03.2024

Paldies visiem klīnikas darbiniekiem par ļoti laipno attieksmi un iejūtību.

Dz. Zalbaha

21.03.2024

Esmu ļoti apmierināta un pateicīga klīnikas personālam, it sevišķi Dr. Jurim Puriņam, kas momentāni noteica, kas ir jādara, un Dr. Kārlim Puriņam, kas paveica operāciju – par viņa “zelta rokām”! Līdz pēdējam neticēju, ka tik ātri varēšu tikt vaļā no briesmīgām sāpēm kājā, un jau nākamajā – nē, tajā pašā dienā, pēc operācijas staigāt bez sāpes kājā.

Liels Paldies Jums – visai Dr. Puriņa klīnikai – par Jūsu burvju spējām. Noteikti šo klīniku ieteikšu citiem, kam ir problēmas ar muguru.

Paldies!!!

D.Avotiņa-Valtere

28.03.2024.

Как пациент клиники, доволен обслуживанием, доктора очень внимательные, персонал обслуживал хороший.

          Особое спасибо д. К. Пуриньшу за его золотые руки и хорошее отношение к пациентам.

07.03.2024 г.

Sergejs Makšanovs

Dr. Puriņa privātklīnikas kolektīvam

Sirsnīgi pateicos par manis ārstēšanu – veikto mugurkaula operāciju!

Priecājos par Jūsu brīnišķīgo kolektīvu!

Vēlu veiksmi turpmākajā darbā!

Jūtos ļoti labi, pat neticami.

Viktors Kuksins,

Liepāja,

2024. g. 7. martā

Labdien! Gribu visiem, kas mokās ar muguras sāpēm un nekādi nevar atrast īsto speciālistu, ieteikt griezties Dr. Puriņa privātklīnikā. Pati ļoti ilgi mocījos ar sāpēm un izstaigāju dažādus ārstus, kuri nedeva nekādu rezultātu, līdz nokļuvu šinī klīnikā. Pēc sarunas ar K. Puriņu rezultāts bija viens – operācija. Nepaguvu ne kārtīgi nobīties, kad jau biju uz galda un pamodos bez sāpēm. Vakarā jau varēju staigāt. Tā tiešām nav slavas dziesma, bet ļoti liels paldies dakterim un visam personālam par ļoti atsaucīgu un iejūtīgu izturēšanos. Vēlreiz ļoti, ļoti liels paldies visam personālam.

Neticu, ka mājās visiem pie gultas pienes kafiju un pasniedz garšīgas pusdienas. Tā kā es nezināju, ka man būs jāpaliek, man nekā nebija līdzi. Bet šeit par to ir padomāts. Katram ir savs halātiņš, zobu birstīte, ķemmīte. Nu, ja gribat to visu izbaudīt, tad tikai Dr. Puriņa privātklīnikā. Ja izcenojums liekas augsts, tad parēķiniet, cik esat izdevuši, staigājot no daktera pie daktera. Noteikti sanāks dārgāk. Tā, ka ir vērs padomāt, vai tikai maksāt bez rezultāta, vai gribat tomēr rezultātu.

Ar lielu pateicību Gunta Radele, Ventspils

16.02.2024.

Paldies Dr. K. Puriņam par ātru un operatīvu problēmas risinājumu. Visu saprotami, cilvēkam saprotamā valodā, izskaidroja, gan par operāciju, gan atveseļošanās gaitu. Personāls zinošs, atsaucīgs. Operācijas dienās, atgūstoties pēc narkozes, varēju celties kājās. Problēmas atrisinājums ir sajūtams uzreiz.

          Paldies par Dr. K. Puriņa darbu un viņa komandai, tā ir zinoša un visu laiku līdzesoša pacientam.

          Veiksmi un veselību visiem, vieglu roku operējot!

          6.02.2024.  L. Zariņa

Lielākā pateicība Dr. K. Puriņam par to, ka viņam pietika pacietības atbildēt atkārtoti uz maniem jautājumiem pa telefonu. Tas priecē!!!

Pacietību un izturību!!!

Dzintra Bemberga

01.02.2024.

Doktor Puriņa privātklīnika

dagi g’oyat g’amxo’rlik va tajriba uchun minnatdormiz. Boshidan oxirigacha xodimlar ajoyib yordam ko’rsatdilar, doktor Karlis Purinsh boshchiligidagi jarrohlik guruhi yuqori malakali edi, zamonaviy jihozlar va operatsiyadan keyingi yordam ajoyib edi. Operatsiyadan oldingi maslahatlardan tortib tiklanishgacha bo’lgan barcha tajriba ijobiy bo’ldi. Orqa miya churrasini olib tashlash yoki boshqa tibbiy muolajalarga muhtoj bo’lganlarga tavsiya qilaman.

Anora Akhmedjanova

30.01.2024

Grateful for the exceptional care and expertise at Dr. Puriņa privātklīnika. From start to finish, the staff provided exceptional support, the surgical team led by Dr. Karlis Puriņš was highly skilled, facilities were modern, and post-operative care was outstanding. The entire experience, from pre-operative consultations to recovery, was positive. Highly recommend to anyone in need of spine hernia removal or other medical procedures.

Anora Akhmedjanova

30.01.2024

Ļoti žēl ka neprotu skaisti izteikties, bet to es varu teikt ka esat lieli malači. Aprūpe ļoti laipna un saprotoša. Liels paldies un tā turpināt.

Zenta Jaka

26.01.2023.         

Nuoširdžiai dėkoju K. Puriņa klinikai, gydytojams ir sesutėms. Labai, labai ačiū, Jūsų nuostabiam kolektyvui už rūpestingą priežiūrą ir gydymą.

Linkiu ir toliau tobulėti ir padėti visiems susigražinti pilnaverti gyvenimą.

Pagarbiai Regina Klovaite

15.01.2024

LIETUVA

Liels paldies!!!

Patīkami pārsteidza burciņa medus uz galda, arī zobu birstīte, ķemmīte, halāts, čības (viss iepakojumā!), ūdens pudelēs. +++++

          Un tējas izvēle, ēdiens – perfekts.

          Pietrūka – otrs spilvens.

          Apkalpojošais personāls – 10 punkti.

          Saņemtā ārstēšana (operācija) – 10 ++++ punkti.

          Uz galda derētu galda lampa lasīšanai.

          Tīrība telpās, tualetē – 10 punkti.

Leons Černavskis

2.11.2023

Manā skatījumā, vajadzētu plašākas telpas. Istabiņās labierīcības, t. i., duša, WC. Katram pacientam savu drēbju skapīti.

Paldies D. K. Puriņam! Visu izstāsta, paskaidro, arī dod atbildes, kuras nebūtu viņa kompetencē, nu, tas katram individuāli, bet man šeit ļoti palīdzēja, un atradu arī risinājumu citai savai problēmai, kuru meklēju gadiem. Kā teikt, Dakteris par visām kaitēm😊

Lai Dr. Puriņam un visam kolektīvam laba veselība. Dr. Puriņa klīniku ieteiktu ikvienam, atbrauc, uz vietas visu izmeklē, nav jāskraida no viena slimnīcas uz otru, ja cilvēkam ir sāpes, šeit, manā skatījumā, viss tiek atrisināts bez liekām problēmām.

Paldies Jums visiem!

Maruta Zariņa

03.11.2023

Uzskatu, ka jānomaina gultas!!!

Viss pārējais ir ļoti labi.

Kuziks Reinis

16.11.2023

Liels paldies visiem, kas piedalījās operācijas veikšanā: Kārlim, Edgaram, Sairitai, māsiņām: Anitai, Sairitai, Lāsmai par visām nepieciešamajām manipulācijām. Paldies arī Jurim Puriņam un Ilonai Puriņai, un arī Madarai  par precīziem un saprotamiem izskaidrojumiem.

Liels paldies visiem, jo ceru, ka spēšu atgriezties pilnvērtīgai dzīvei, bez nežēlīgām sāpēm, kas mani mocīja vairākus gadus. Vienkārši liels cilvēcīgs paldies.

Lai jums visiem veicas gan darbā, gan personīgajā dzīvē!

Ar cieņu Elita Džule

05.11.2023

Man ir tikai pozitīvas atsauksmes par daktera Puriņa privātklīniku.

Pirmkārt, bija viegli sazināties un pieteikt vizīti, ilgi nebija jāgaida. Biju viesmīlīgi uzņemts, izrunājām, uzklausīju dakteri un bez pārdomām piekritu operācijai, kurai bija jānotiek jau pirms laba laika.

Otrkārt, guļoties klīnikā, saskāros ar vienkārši ideālu attieksmi no personāla puses: uzrunāja, izstāstīja, nomierināja, atbalstīja, viss bija super, ieskaitot palātu un ēdienu.

Milzīgs paldies dakterim Kārlim Puriņam par veikto operāciju, par motivējošām prognozēm un pārliecību, ka ar muguru viss būs labi.

Protams, sirsnīgs un liels paldies visam iesaistītajam personālam – māsiņām, anesteziologam!

Sergejs Ivanovs

Paldies par operatīvu un profesionālu pakalpojumu sniegšanu. Klīnikā jutos ļoti labi, aprūpēts un apčubināts.

          Ļoti ceru, ka operācija sniegs vēlamo efektu un muguras sāpes būs izzudušas.

          Paldies!

          26.10.2023. /Paraksts/ R. Embrekts

Pirmo reizi esmu privātklīnikā, viss ir izcili. Kad pirmo reizi zvanīju Dr. Puriņam un izstāstīju savu situāciju, dakteris saprata un operatīvi nosūtīja jau uz procedūrām.

          Kad satikos ar dakteri, izstāstīju savu kaiti, dakteris skaidri izskaidroja, kas būtu tālāk darāms. Skaidrojums bija tik pieejams, ka pat es to sapratu.

          Viss personāls ir smaidošs un laipns. Visu izskaidroja un pastāstīja, kas notiks, un kā tas būs darīts.

          Viss iesaistītais personāls bija pretimnākošs un smaidīgs.

          Jūsu komanda ir vislabākā, un tā to saglabājiet!

          Ar cieņu Aigars Žukovskis

          24.10.2023. /Paraksts/ Aigars Žukovskis

Esmu pateicīga Puriņa privātklīnikas medicīniskajam personālam par kvalitatīvo ārstēšanu, par laipno attieksmi. Varu tikai iedrošināt cilvēkus, kam ir problēmas ar muguru, izvēlēties šo klīniku. Būsiet drošās rokās!

          Ar cieņu G. Grosvalde

13.10.2023. /Paraksts/ Glorija Grosvalde

Ārstējoties Puriņa privātklīnikā, pieredze ir ļoti pozitīva. Konsultējoties ar ārstu, man visus izmeklējumus veica vienā dienā, kam sekoja skaidra un saprotama diagnoze ar iespējamo ārstēšanos un sekām. Atrodoties stacionārā, viss personāls bija laipns un izpalīdzīgs. Personīga un cilvēciska pieeja tiešām nomierināja pirms un pēc operācijas. Protams, jāsaka liels paldies klīnikas māsiņām, kuras pirmklasīgi aprūpēja. Kopumā jāsecina, ka te tiešām nekā netrūka, tiku pabarots un padzirdīts, kad vēlējos, attieksme bija ļoti cilvēcīga un, pats galvenais, mājīga sajūta.

          Milzīgs paldies dakterim Puriņam un visam klīnikas personālam!

          24.10.23. /Paraksts/ Valters Ūdris

Хочу выразить Вам, доктор К. Пуриньш, огромную благодарность за колоссальную помощь, за отзывчивость, за качественное лечение, за врачебную этику и за профессионализм в своём деле. Спасибо медсёстрам за вашу бесконечную доброту, помощь, тёплое отношение.

Желаю вам всего самого наилучшего и только благодарных пациентов!

10.10.2023. /Paraksts/ Karīna Žukovska

Es ar savām muguras sāpēm mocījos mēnesi. Iestājos Ogres slimnīcā, kur tika veikti izmeklējumi, magnētiskā rezonanse, datortomogrāfija, viss. Tad sākās ārstēšana neiroloģijas nodaļā. Sāpes nemitējās labajā pusē līdz pat potītei. Noguļot 9 dienas, mans ārsts, redzot magnētiskās rezonanses rezultātus, teica, ka operēt nevajadzētu, bet ar medikamentiem, un apmeklēt neiroķirurgu. Pēc 10 dienām mani no Ogres slimnīcas izrakstīja, tajā pašā dienā meklēju Rīgā neiroķirurgu. Ar visu to, kad –  ātrākais, tieku  pēc 3 nedēļām, saprotu, ka vēl jāturpina meklēt. Tad pēdējais zvans – liktenīgais. Atbild ārsts, pats K. Puriņš, jautā, kur guļu, kad raksta ārā, vai rīt varu būt uz konsultāciju. Teicu, ka jā, būšu.

Esmu šeit. Ieraugot manas magnētiskās rezonanses bildes, ir šokā. Steidzama operācija. Medmāsas pretimnākošas, jaukas, pados roku. Ēdināšana superīga, garšīga. Atlabšana – ātra, viss sīki un smalki tiek izskaidrots, izstāstīts. Varu teikt tikai labus vārdus, viss uz 100 %. Paldies anesteziologam, ārstam K. Puriņam, medmāsām, medmāsu palīgiem –  visas sēž tev klāt.

Iesaku, ja jums problēmas ar muguru, iesaku tieši šo Puriņa privātklīniku.

Milzu milzīgs Paldies!!!

12.10.2023. /Paraksts/ Līva Rogule

Vēlos izteikt visdziļāko, vispatiesāko un sirsnīgāko pateicību Puriņa privātklīnikas ārstu, māsiņu, kā arī pārējam kolektīvam par man sniegto medicīnisko palīdzību un operāciju, pateicoties kurai tika sekmīgi un kvalitatīvi novērsta muguras starpskriemeļu diska trūce smagā formā. Īpašu pateicību izsaku manam ārstējošajam ārstam Dr. Kārlim Puriņam – novēlu Jums veselību, dzīvesprieku, kā arī turpmākus panākumus neiroķirurģijas nozarē!

          Paldies, paldies un vēlreiz – paldies!

Datums 19.09.2023.                                               

          Vislabākās atsauksmes!

          Ļoti laba komunikācija no medicīnas personāla puses. Māk atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem.

          Ēdināšana vispār kolosāla!!!

          Salīdzinot ar citām iestādēm.

          Ja jau pēc pāris stundām pēc operācijas var celties, staigāt un just tikai to operācijas vietu – ko vēl vairāk var vēlēties!

          Veiksmi darbos – tā turpināt!

          Vislielākais paldies dakterim Kārlim Puriņam!

          Un, protams, arī visam personālam.

Datums 07.09.2023.                                              

          Ļoti atsaucīgs personāls, super māsiņas. Zinošs ārstējošais ārsts.

Tolkačevs

05.09.23.

          Ļoti labs kolektīvs, zinošs apkalpojošais personāls. Paldies Dr. Puriņam par ātru situācijas risināšanu, esmu ļoti apmierināts.

E. Beihmanis

29.08.23.

Paldies ārstiem, māsiņām par iejūtību un rūpēm, mani ārstējot, visu cieņu jūsu darbam un attieksmei.

Ināra Mālniece

22.08.23.

Gribu pateikt lielu paldies māsiņām, kuras mani lutināja, nebija vienaldzīga attieksme, klīnika tiešām ir laba. Kā arī vienmēr tika pajautāts, kā jūtos un vai viss labi. Kā arī paldies dakterim, kurš operēja, tagad ir jūtama kāja, un uz sejas ir smaids.

PALDIES.

Datums 04.10.2023.                                              

Всё очень понравилось.

Делали операцию по удалению грыжи на позвоночнике, 2 шт., на следующий день уже выписали. Самостоятельно поехал домой. На ноги встал сразу после операции, как только отошёл наркоз.

Доктора просто супер. У кого такая же проблема, советую не метаться по клиникам, а ехать прямо в «Puriņa privātklīnika».

Datums 28.09.2023.                                               Igors Prancāns

Viss bija labi un skaidri.

Saprotoši un ļoti mīļi cilvēki un personāls.

Paldies.

Datums 26.09.2023.                                               Svajūns Šēfers

Klīnikā iestājos ar sūdzībām par muguru un kājas tirpšanu. Tajā pašā dienā tika pieņemts lēmums uz papildu izmeklējumiem un par ievietošanu palātā uz novērošanu. Magnētiskajā rezonansē tika atklāts paliels skriemeļu iekaisums. Tika nolemts par labu operācijai.

Viss personāls ir ļoti rūpīgs un gādīgs. Visu laiku pirms operācijas un pēc operācijas biju medmāsu uzraudzībā. Un, ja esi nokavējis pusdienu laiku, tas nekas, pabaros tevi vēlāk.

Ļoti jauka klīnika.

Ārsti + personāls te ir ļoti jauki. Datums 21.09.2023.Paldies Kārlim Puriņam ar savu komandu par izcilo darbu ,ļoti saprotoši un laipni dakterīši ar māsiņām . Bija ļoti bail ,bet ar laipnu humoriņu mani nomierināja. Paldies jums !

                                                                                                            Intars Grundbergs

                        05.05.2023

Paldies visam kolektīvam un Dr. Puriņam

Šī bija 4 muguras operācija, ko esmu veikusi. Ir pieredze ar dažādām operācijas tehnikām un valstīm.
1.mikrodisektomiju veicu pirms 13 gadiem TOS, sakarā ar grūtniecību utt. pēc 2 gadiem atkal bija šī problēma. Tā kā bija mājās mazs zīdainis, tad ļoti aktīvi vingroju ,gāju pie osteopāta un situācija uzlabojās. Pēc 3 gadiem, gan neveiksmīgi uzgriezu riņķi sportojot un problēma atgriezās, bija jāveic atkārtota operācija.
2. Operāciju veicu Horvātijā, ar (minimally invasive ar endskopu). Pēc šīs operācijas ,jau 8 gadus viss ir kārtībā ar L4-L5.
3. Pirms 6 mēnešiem 2022. dec. tika veikta minimali invazīva operācija Polijā L5-S1. Pirms operācijas mēnesi dzīvoju ar milzīgām sāpēm, sāpēja un tirpa kāja un iesākumā šos simptomus nesaistīju ar muguras problēmām, jo mugura nesāpēja vispār. Visu trūci dr. nogriezt neizdevās, un pēc mēneša veiktā MR. tur bija 0.6mm
4. pēc pēdējās operācijas gāju uz speciālu fizoterapiju( Bubnovsaka metode). Ar to izdevās sevi notūrēt kaut kādā normā, līdz maijā, ļoti pēkšņi sāka pieaugt sāpes kāja, un 3 dienu laikā , tās eskalējās no paciešamām(naktīs jau gan nevarēja pagulēt bez zālēm), līdz tam ,ka nevarēju vairs līdz wc aiziet un sāpēs pilnībā nenoņēma pat stiprākās recepšu zāles. Pieņemu ,ka vingrošana nostirpināja dziļos muskuļus un palīdzēja man tik ilgi nejust lielās sāpēs, jo pirms 6 mēnešiem vairāk kā mēnesi pavadīju gultā ar sāpēm, bet šoreiz spēju nostaigāt vēl 2 dienas pirms operācijas.
4. Mikrodisektomija Puriņa klīnikā. Kad sapratu ,ka sāpēs sāk pieaugt ļoti strauji, sagaidīju pirmdienas rītu 8.00( izrādās ,ka būtu varējusi zvanīt arī 24h jebkurā dienā:). Sazvanīju klīniku , pats Puriņš seniors pacēla telefonu , lika man paņemt zobu birsti un pārējās higiēnas lietas un doties turp. Tika veikta MR , asins analīzes un pēc 2 dienām nozīmēta operācija. Paliku klīnikā, patīkami numuriņi, jauks personāls, īpaši paldies medmāsai Laurai:)
Pēc operācijas ko veica Kārlis Puriņš, varēju jau atkal staigāt, bet sāpēs pilnībā nebija pārgājušas, arī pēda bija notirpusi vēl. Dr. izskaidroja, ka nervi bija ļoti saspiesti( trūce bija no 10-12mm liela)un paies laiks kamēr tie pilnībā atjaunosies. Pagājušas jau 3 ned. kopš operācijas un jūtos daudz labāk. Mugura vispār nesāp(izņemot auto pārvietojoties) , un kāja praktiski atgriezusies normālā stāvoklī. Brūce sadzija ļoti ātri:) Paldies Dr. Kārlim P. par veiksmīgo operāciju.
Guļot mājās pēc operācijas un meklējot informāciju kā ātrāk uzlabot situāciju, pie secinājuma, ka beidzot nopietni jāatrisina emocionālā situācija(psihosomatiskai) ,kas bija klātesoša vienmēr tieši tad ,kad sākās problēmas ar muguru.:)

P.S. Ja nepieciešams steidzams ķirurģisks risinājums muguras problēmām, tad noteikti iesaku Puriņa klīniku ,jo tik operatīvi šķiet nekur Latvijā un pat ārzemēs to nevar izdarīt:)!

Veiksmi komandai arī turpmāk!
Maija V.

02.06.2023

Viss baigi ok!

Iespējams, būtu labi vizītē pirms operācijas saņemt bukletiņu, kurā teikts:

  • cikos ierasties;
  • kur nolikt auto;
  • no rīta pirms operācijas –
  • nedzert ūdeni,
  • kafiju.

Visu šo māsiņa teica, tomēr saglabājas neliels stresiņš, un sāc domāt: pusdeviņos vai plkst. 9:30?

Paldies! Vēlreiz paldies! Paldies!

03.08.2023.                                                                                           Māris Magons /Paraksts/

P.S.  Par biroja palātu, man patika, ir forši, ka var pakomunicēt!

Ļoti laba klīnika ar labu autostāvvietu, kur varēja atstāt auto līdz izrakstos. Personāla attieksme ļoti laba. Sava aroda profesionāļi. Uzturēšanās patīkama, visi ļoti atsaucīgi un laipni. Patīkamākais ir ātrums, pirmdien bija konsultācija, ceturtdien – jau operācija. Sajūtas labas. Sāpes vairs nejūt. Liels paldies visam kolektīvam, protams, lielākais paldies Kārlim Puriņam par veikto operāciju.

Ar cieņu Viesturs Cāns

04.08.2023.

Pateicos jums par šo jauko darbu un attieksmi pret mani! Viennozīmīgi, ja kādam būs šādas problēmas, kā man bija, ieteikšu jūsu klīniku! Vēlreiz liels paldies.

Kristaps Gorovenko

10.08.2023.

Esmu ļoti apmierināts ar klīnikas darbu. Ļoti atsaucīgs un pretimnākošs kolektīvs, ātrs un mērķtiecīgs darbs uz pacienta izveseļošanos.
Paldies.
16.06.23. M.S.

Šajā privātklīnikā ir ļoti labas atsauksmes par visiem personāla darbiniekiem un ļoti laba ēdināšana kā savās mājās. Novēlu turpināt tik labi.
Pacients no Liepājas apvidus
Aldis Meiris
Liels paldies visiem darbiniekiem.

  1. gada 15. jūnijs

Paldies par ārstēšanu Dr. Kārlim Puriņam, Dr. Jurim Puriņam, Ģirtam Murānam, māsiņām Anitai, Martai un pārējām.
Ļoti jauks un atsaucīgs kolektīvs. Jūtos kā mājās.
Ļoti atsaucīga lietvede Madara.
Mīļš paldies.
Aina Geste

  1. g. 7.06.

Характеризую уход и лечение отлично.
/Подпись/
06.06.23

Paldies!!!
Viss bija perfekti, kā es saku, labāk kā Šveicē.
Tā turpināt.
/Paraksts/
Vitālijs Zoriks
2.05.2023.

Nuostabu, kad yra ši klinika. Dėkoju visiems, kurie rekomendavo ir Dievui, kad atsidūriau čia.

Gydytojui aukščiausios klasės profesionalai. Trūksta padėkos žodžių už jūsų atliekamus darbus, kurie leidžia žmonėms jaustis laimingais ir gyventi kokybiškai.

Nuoširdus ačiū visam personalui, kurie rūpinasi ir padeda ligoniui jaustis komfortiškai, tarsi būtum namie – artimųjų apsuptyje ir rūpestyje.

Ačiū jums už atliekamą darbą. Dėkingų ir patekusių pacientų vardu, drįstu tarti – milzīgs paldies!

Su pagarba,

Antanas Venckus

Ačiū daktarui ir visam personalui už suteiktą galimybę nebejausti skausmo, kuris, truko metus, o iš jų tris mėnesius nebegalėjau vaikščioti. Su pagarba: Danutė. Ačiū Ačiū!

30.03.23.

D. S.

Tā kā pēc gadu horoskopa esmu suns, tad izrakstoties aiziešu asti luncinādams pateicībā. Un māsiņām veltīšu smaidu ar paldies starojumu.

D.K. 18.04.23

Labdien!
        Pēc šodienas konsultācijas ar dr. Kārli Puriņu un Doc. Juri Puriņu, esmu ” 7ajās debesīs”. Esmu tik ļoti patīkami pārsteigta par jūsu cilvēciskumu, medicīniskajām zināšanām, jūsu profesionalitāti un labestību, ka smaids un cerība nepamet mani un manus ğimenes locekļus!
Dod Dievs jums ilgu mūžu, veselību un pašu to labāko!
Ar vislielāko cieņu,
Evelīna Grančarova                                                                                         25.04.2023

Liels paldies Dr. Puriņam un visam klīnikas kolektīvam par sirsnīgu un operatīvu darbību muguras sāpju noskaidrošanā un mazināšanā. Patīkami zināt , ka ir ārsti , kuri zinoši un ātri sniedz palīdzību muguras sāpju gadījumos. Paldies Jums!

Aiga Bērziņa

Milzīgs paldies Dr. Puriņam par ātru izmeklēšanu un problēmas noteikšanu, kā arī tās atrisināšanu muguras operācijā. Pēc operācijas jūtos lieliski un dzīvespriecīgs. Atsevišķu paldies izsaku medmāsiņām par lielisku aprūpi pirms operācijas un pēc tās. Ļoti izpalīdzīgas un uzmanīgas.

SERGEJS NADOĻSKIS

LIELBRITĀNIJA                                                                     24.01.23

                                                                                                /paraksts/

Paldies par rūpēm un tik lielu uzmanību ? Bez jūsu atbalsta un palīdzības nemaz netiktu uz magnētisko rezonansi, kas bija tik svarīga.

Paldies par būšanu klāt tad, kad bija uztraukums.

Paldies jaukajām māsiņām un dakterīšiem ?

Lai jums veicas ?

Dace

Ārsti ļoti labi paskaidro pēc operācijas, kā jāapsēžas pareizi un kad var celties kājās. Mani šeit viss apmierināja, un esmu priecīgs par to, ka atradu šādu privātklīniku ?

Ja kādreiz nākotnē radīsies vēl kādas muguras problēmas, tad atgriezīšos tikai Puriņa klīnikā.

Citiem iesaku, ja ir problēmas ar muguru, tad droši sazināties ar Puriņu, jo dakteris ir ļoti zinošs ar pieredzi un sniegs informāciju, kā tālāk rīkoties muguras sāpju gadījumā.

M. P. 10.01.2023

Pēc operācijas jutos kā jauns gurķītis, sāpes nejutu.

Ārsti forši, atsaucīgi; ja ir muguras problēmas, risināt iesaku nākt pie Puriņa.

Garšīgas pusdienas, vakariņas un brokastis.

Ērta piebraukšana, stāvvieta.

K. L. 10.01.23

Didžiausia pagarba ir dėkingumas gydytojui K. Puriņš ir visam jo draugiškam kolektyvui. Jūsų atliekamos operacijos suteikia žmonėms galimybę pradėti pilnavertį gyvenimą be skausmo. Linkiu Jums sėkmės Jūsų nelengvame darbe ir asmeniniame gyvenime.

Su pagarba S. Gabrielaitis

2023.01.19.

Pateicos dakterim Kārlim Puriņam un visam kolektīvam. Visi ir ļoti sirsnīgi, atsaucīgi un, protams, zinoši. Novēlu visiem stipru veselību, izturību, dzīvesprieku!

Ināra Stikute

Vēlos padalīties ar savu pozitīvo pieredzi Dr. Puriņa privātklīnikā.

Pabiju pie dažādiem ārstiem, neirologiem dažādos medicīnas centros. Kas uzstādīja nepareizas diagnozes. Ieteikumi bija risināt jautājumu ar fizioterapiju. Tā kā rindas garas, par laimi nepaspēju aiziet uz fizio.

Sāpes tikai pastiprinājās līdz brīdim, kad lūdzu naktī dzīvesbiedrei mani vest uz Stradiņu uzņemšanu. Tur tika izlaistas sistēmas, un palaida mani naktī mājās. Pēc pāris stundām sāpes bija tik spēcīgas, saucām ātro palīdzību. Kas bija lieki iztērēts laiks! Viņi nekāda sāpju medikamenta nevarēja iedot un problēmu nerisināja. Ieteica, ka jādzer jau esošie medikamenti, jāārstējas mājās.

Meklējām paši variantus. Interneta dzīlēs atradām SIA Dr. Puriņa privātklīnika. Zvanījām 7.00 no rīta. Un dakteris laipni atbildēja, apsprieduši jautājumu. Tajā pašā rītā bijām klīnikā. Kur uzreiz tika veikti izmeklējumi, magnētiskā rezonanse, vajadzīgās analīzes. Secinājums, smaga diska trūce. Vajadzīga operācija!

Jau ap pusdienas laiku gulēju uz operāciju galda. Pamodos pēc pāris stundām, fantastika. Sāpes nebija. Varēju piecelties. Varēju jau mazliet pastaigāt.

Noteikti varu ieteikt Puriņa klīniku. Vislabākā komunikācija ar ārstiem un personālu. Divu dienu laikā esmu atbrīvots no sāpēm, kuras cietu 10 gadus.     

Lielum lielais paldies Puriņa klīnikas visam personālam un iesaistītiem cilvēkiem par manis uzlikšanu uz veselības ceļa, lai varētu dzīvot dzīvi kā pienākas veselam cilvēkam bez sāpēm un mocībām. Mīļš paldies!

Mārtiņš

23.03.2023.

Трудно выразить словами, уровень благодарности всему персоналу клиники. Врачам, медсёстрам, которые с таким сердечным вниманием и высоким профессионализмом относятся к своим пациентам.

Лично я была приятно удивлена оперативностью принятия решения, быстротой проведения всех исследований.

Уважаемые жители нашего города, не бойтесь обращаться в частную клинику Др. Пуриня. Не страдайте, не терпите боль, решайте свои проблемы и возвращайтесь к нормальной жизньи.

Т. Gusarova

14.03.2023.

Apkalpojošais medicīniskais personāls ļoti pretimnākošs, saprotošs un izpalīdzīgs. Ļoti zinošs, jo uz manis interesējošajiem jautājumiem saņēmu izskaidrojošas atbildes. Paldies ārstējošajam ārstam par veikto operāciju. Patīk, ka dakteris ir smaidīgs, jo smaids palīdz pacientam atveseļoties, būt cerīgam, ka viss būs labi. Vēlu visam kolektīvam visu to labāko, būt zinošiem un ļoti mīlēt pacientus.

L. K.

16.02.2023.

Очень довольна и лечением, и отношением персонала. Очень приятно общаться со знающими и очень внимательными специалистами.

Обязательно рекомендовала бы и другим обращаться в эту клинику.

Если честно, то не было страшно совсем. Была уверена в квалификации докторов и другого персонала.

С уважением и благодарностью,

Татьяна Кирилова    

16.02.2023.

Es esmu loti apmierināt ar slimnica personāl un arste. Es bije ieprieksa daudz vietes, Latvija slimnicibas (dazadi), un nevar atrast problem. Un seit uz reize sake kurs problem.

Es sake liels paldies Kārlis un viņa komande.

Ar cienu

Wil Van Herk

16.03.2023.

Ačiū už labai greitai suteikta pagalbą, profesionalumą, malonią bendravimą. O artėjant didžiosiomis metų šventėms linkiu sėkmės, geros nuotaikos ir sėkmingų ateinančių metų.

Rimas Kaščionis

2022.12.22.

Novēlu klīnikas ārstiem un tās personālam iespēju sniegt sirgstošiem iedzīvotājiem pēc iespējas plašāku palīdzību. (Sirgstošajiem ir jāapzinās, ka jūs viņiem varat reāli palīdzēt.)

Ar cieņu

Juris Zāģers

05.01.2023.

Mīļš paldies par iejūtīgo, jauko un sirsnīgo attieksmi. Māsiņas Anita un Laura ir superjaukas. Paldies jums, meitenes!!!

Esmu ļoti pateicīga par saņemto ārstēšanu un brīnišķīgo attieksmi. Paldies jūsu komandai!

Protams, paldies abiem dakteriem Puriņiem, anesteziologam, jaukajai māsiņai operācijas zālē, kura tik mīļi iemidzināja (sajutos kā mazs bērns pirms miedziņa).

Lai jums visiem skaisti, silti un piepildīti svētki! Vēlreiz paldies!

Agnese

20.12.2022.

Большое спасибо коллективу клиники за операцию на позвоночнике. Состояние отличное. Доктор К. Пуриньш отличный специалист, добрый и внимательный человек.

Персонал – отзывчивый, замечательный.

Удачи и процветания вашей клинике, а персоналу здоровья, счастья в Новом году!

Ļoti jauka attieksme, sākot jau no reģistrācijas. Viss tika paskaidrots un izstāstīts, un pats galvenais, ka problēma, ar kuru reāli nevarēja dzīvot, tika atrisināta pāris stundu laikā. Ļoti profesionāli un kompetenti speciālisti, kas zina un dara savu darbu visaugstākajā līmenī. Sajūtas, atrodoties klīnikā, ir kā pieczvaigžņu viesnīcā, kur tiec apčubināts un pieskatīts.

Paldies par paveikto darbu manas veselības labā, un lai jums Dievs dod veselību un degsmi turpināt un attīstīt šo sarežģīto darbu.

Andris Lapeško

05.01.2023.   

Liels paldies jums visiem par lieliski padarīto darbu, par attieksmi, laipnību!!!

Visu jums to labāko!

Ar dziļu cieņu Kaspars Sietnieks

11.11.2022.

Отношение персонала к пациентам заслуживает хорошей оценки.

C уважением. Владислав Стацевич

08.11.2022.

Я очень довольна, что правильно и очень быстро обратилась в эту “волшебную клинику”. Внимание, очень быстрое проведение необходимой диагностики и вердикт врачей – нужна операция, чтобы проблема была решена, заставила меня, неоткладывая на потом, согласиться операцию сделать. Буквально на следующий день операция была назначена и очень успешно, как и все предыдущие, проведена замечательным Карлисом Пуриньшем, глав. врачом этой чудесной клиники. Весь персонал окружил такой заботой и вниманием, поэтому отдельное большое спасибо всем сестричкам: Аните, Ините, Лауре… Тайрита. Извините пожалуйста, кого забыла, это последствия наркоза (шутка). Мой вердикт – не надо жить с болями, для этого есть прекрасное решение – оперироваться. Это совсем не страшно.

С благодарностью, Галина Гаврилова, мне 73 года

10.11.2022.

Очень благодарна профессионалам клиники д-р Пуриньша!

Боль в ноге не давала покоя 6 месяцев. Благодоря рекомендации доктора Д. Пузенко, я обратилась в эту клинику, где удивительно быстро по результатам МРТ поставили диагноз и предложили хирургическое вмешательство как единственное верное решение.

Уже сразу были назначены, в тот же день обращения, необходимые исследования и на второй день операция состоялась! Более внимательного и профессионального коллектива я не встречала до сих пор.

Большое спасибо заботливым и внимательным медсёстрам!

Сердечное спасибо моему анестезиологу, который шутками и юмором помог мне преодолеть страх.

Огромное спасибо Юрису Пуриньшу. Чувствую себя после операции словно здоровая на все 100%.

Я очень довольна клиникой Пуриня, так как специалисты точно определили, быстро от чего боли у меня в позвоночнике. Советую у кого проблемы со спиной сразу ехать в клинику Пуриня, здесь вас быстро обследуют и поставят диагноз. Лично я была в шоке что за 1 день мне сделали: анализы, ренген, магнитный резонанс. Операция прошла быстро, в этот же день уже ходила! На следующий день уже еду домой! И небойтесь идти на операцию, я боялась тоже но ничего страшного не произошло! Врачи здесь очень хорошие! Весь персонал очень хорошо относится и заботится! Хочу сказать огромное всему персоналу спасибо! 4 года мучилась и лечила то что небыло. За всё время зря потратила и деньги и здоровье.

Марина Артюховская

29.11.2022.

Ļoti laba klīnika. Super attieksme no visa kolektīva. Visu izdara ļoti ātri. Liels paldies jums visiem!

Arturs Treimanis

01.12.2022.

Gerb. Pudrinos – įmonės savininkai, ir visa komanda, kuri dirba su Jumis.

Nuoširdžiausi padėkos žodžiai Jums visiems, o ypatingai savininkams, kurie sugebėjo čia sukurti ne tik puikų profesionalų ir labai atsakingą kolektyvą, kuris gydo savo pacientus, ne tik vaistais, bet ir išskirtiniu nuoširdumu, ir viso aptarnaujančio personalo žavia šypsena.

Pacientas iš karto patiki Jūsų komandos patirtimi, profesionaliais sugebėjimais, ir tai įrodot savo darbo rezultatais.

Kai po operacijos, kai nebėra geliančio kankinančio skausmo, iš karto supranti, kad ši komanda verta išskirtinės pagarbos.

Tad patikėkit, kad sunku surasti žodžius, kurais būtų galima Jums padėkoti.

Todėl žmogiškai ir nuoširdžiai linkiu Jums, kad Jūsų pacientai išeitu iš Jūsų klinikos su dideliu džiaugsmu ir pagarba Jums.

2022.11.23.                                       SIGITAS ŠEPUTIS

Ar muguras sāpēm periodiski mocījos jau no 2005 gadus. Pēdējo mēnesi mocījos ar drausmīgām sāpēm, kuras tika pārgājušas uz kreiso kāju, sāpes bija neizturamas, nepalīdzēja nevienas zāles, kā arī tika veiktas blokādes, kuras rezultātu nesniedza. Nolēmu vairs nemocīties ar sāpēm un griezos uz klīniku pie Dr. Puriņa, kurš mani iedrošināja veikt operāciju. Dakteris Kārlis Puriņš mani spēja pārliecināt un visu smalki izstāstīja, ka par ķirurģisko iejaukšanos vairs nebija šaubas, pēc operācijas manas mokošās sāpes bija beigušās un kā beidzot varu normāli dzīvot . Dakteri visi ir ļoti laipni, atsaucīgi, māsiņu attieksme bija vienkārši izcila, jutos tiešām kā mājās, nevienā mirklī netiku atstāta viena. Pēc operācijas jau otrā dienā varēja celties kājās un staigāt. Lielu paldies saku Dr. Puriņa privātklīnikas personālam, tiešām viss bija izcili. Īpaši liels paldies dr. Kārlim Puriņam! No savas pieredzes gribu visiem ieteikt, ne mocīties sāpes un doties uz Dr.Puriņa privātklīniku! Novēlu visiem labu veselību un mierīgus baltus Ziemassvētkus! Ar cieņu: Ņina Ozoliņa 70. gadi. Ogre.

Esmu ļoti apmierināta par savu izvēli ārstēties Puriņa privātklīnikā. Man ir 44 gadi, pirmo diska trūci guvu sportā 18 gadu vecumā, toreiz man palīdzēja blokāde. Gaidot savu otro bērniņu (30 gadu vecumā), 5. grūtniecības nedēļā sākās neciešamas sāpes mugurā. Dr. Juris Puriņš toreiz sāpes man atviegloja ar medikamentiem un nozīmēja operāciju pēc bērniņa piedzimšanas. Pēc bērna dzimšanas mugura man nesāpēja un uz operāciju es neaizgāju, taču, gadiem ejot, laiku pa laikam muguras sāpes atgriezās. Līdz vienu dienu, sāpot mugurai, pievienojās sāpes labajā kājā līdz pat pēdai, tirpšana, krampji. Tās bija neciešamas sāpes, es nevarēju paiet, liecos uz priekšu, līdz mugurkauls sašķiebās “S” formā. No sākuma gāju pie fizioterapeita, tas nelīdzēja, palika sliktāk. Biju pie neirologa uz konsultāciju, kur mani nozīmēja pie mugurkaula ķirurga.

Es izvēlējos J. Puriņa privātklīniku, kur strādā visa Puriņu ģimene ar milzīgu pieredzi, zināšanām un laipnu, mīļu attieksmi pret katru klientu.

Man bija ļoti bail no operācijas, bet Dr. Juris spēja mani nomierināt, visu izstāstīja, un manas bailes zuda, un es piekritu operācijai. Dr. Kārlis Puriņš to izdarīja lieliski. Šodien ir mana otrā diena pēc operācijas, es varu brīvi un bez sāpēm jau staigāt, sēdēt un šodien braukt mājās.

Mīļi un no sirds pateicos visam kolektīvam par sirsnīgo attieksmi, Dr. Kārlim Puriņam par viņa profesionalitāti, virsmāsai Sairitai Puriņai par radīto drošības sajūtu, Dr. Ilonai Puriņai, anesteziologam, operāciju māsai un mīļajām māsiņām par rūpēm. Kā arī Jurim Puriņam par iedrošinājumu nebaidīties.

Paldies, ka esat!

Mairita Baumane Džūkstē

03.11.2022.

Я благодарна профессору Карлису, что он с людьми творит чудеса. Нас возврощает к новой жизни. Какую я имела боль, незнаю, на сколько меня хватило.

Дай Карлису в его работе много силь и пусть Бог его сопровожает в его работе. Большое спасибо!

Мария  

03.11.2022.

Liels paldies Puriņa privātklīnikas visam kolektīvam un īpaši liels paldies Dr. Kārlim Puriņam par iejūtīgo attieksmi, profesionālo diagnozes noteikšanu un izcili paveikto operāciju. 23 gadus esmu ārstējis sekas, bet beidzot esmu ticis pie ārsta, kas ārstē cēloņus.

Liels jums paldies!

Novēlu izaugsmi jūsu klīnikai un daudz ar rezultātu apmierinātu klientu.

Aleksandrs Skritņiks

01.11.2022.

Paldies superīgajai klīnikas komandai! Iesaku visiem šeit ārstēties – arī tiem, kuriem šķiet, ka nekas dzīvē nepalīdzēs un viss ir slikti.

Jūs esat SUPER!

Aija

27.10.2022.

Ļoti jauks, atsaucīgs kolektīvs. Jutos kā starp savējiem. Liels paldies visiem!

Guna Cīrule

27.10.2022.

Я благодарна професору Карлису что он с людми творить чудеса.
Нас возвращает к новой жизни.
Какую я имела боль, незнаю насколько меня хватило.
Дай Карлису в его работе, много сил и путь бог его сопровождает в его работе. Большое спасибо!

Мария

3.11.22

Paldies, ka tik operatīvi un profesionāli man palīdzējāt! Lai jums pašiem veselība un dzīvesprieks turpināt to, kas jums lieliski padodas!

Skolotāja no Cēsīm

Mana līdzšinējā pieredze ar ārpusmājas iestāžu apmeklējumiem ir bijusi tāda it kā pretestību izraisoša, bet, ierodoties šajā klīnikā, mani pārņēma tāda patīkami mājīga sajūta. Gan apkalpojošais personāls, gan pieejamā infrastruktūra mani ļoti apmierina. Fiziskā pašsajūta arī ir laba – atliek cerēt, ka turpmāk būs vēl labāk. Paldies visam klīnikas kolektīvam un novēlu, lai visiem izdodas uzlabot savu ikdienas pašsajūtu!

Ar cieņu

Mareks Z.

Profesionāla attieksme no zvana veikšanas līdz izrakstīšanas brīdim. Detalizēti izskaidrota diagnoze un ārstēšanas gaita. Ļoti atsaucīgs personāls un pretimnākošs. Ņemot vērā nozari, kurā strādāju – tika piemeklēta individuāla pieeja. Paldies Dr. Kārlim Puriņam un lieliskajam, profesionālajam personālam. Noteikti rekomendēju un iesaku tiem, kuriem muguras veselība ir svarīga.

K. B.

17.10.2022.

Labai Jums didelis AČIŪ.

Labai profesionalūs darbuotojai ir visas personalas. Rekomenduoju visu 100 %.

Sėkmės Jums darbuose.

Didelis AČIŪ

2022-08-18

Спасибо большое за замечательное отношение к нам, больным!

          Врачи замечательные, персонал прекрасный!! Медсёстры – внимательные заботливые девочки! И все красавицы!

          Ещё раз спасибо!!!

                                                                   Н. Динабурска

                                                                   02.09.2022

No visas sirds saku jums lielu lielo paldies! Noteikti ieteikšu jūsu klīniku paziņām un draugiem.

A. Hofmane

18.08.2022.

Esmu ļoti apmierināts ar paveikto darbu.

Ļoti labi ārsti, laipnas māsiņas, noteikti ieteikšu citiem! J

Paldies!                                               11.08.2022

                                                            R.Zaharenko

Я счастлива, что попала в приват клинику профессора Puriņa.

Пришла на консультацию, имея при себе Результаты МРТ. Пришла в четверг  4.08.22.

Боли были в позвоночнике очень сильные и очень болела вся левая нога.

Мне сразу же назначили операцию на понедельник 8.08.22. Сразу сделали рентген, кардиограмму и взяли кровь на анализ.

08.02.22 операция прошла успешно! Сыновья  профессора – Карлис и Кришьянис Пурини прекрасные нейрохирурги!

Через 3 часа после операции я уже ходила!

Послеоперационный уход был великолепный. Медперсонал внимательный и заботливый

Я очень-очень довольна.

На следующий день поехала домой.

Сердечно благодарю всех.

С уважением Tatjana Ļitvaka

Atsaucīga,  saprotoša, laipna un labsirdīga attieksme pret sāpes cietušo.

Profesionāls un iejūtīgs viss kolektīvs.

Īpaši iepriecināja Dr. Puriņa atzvans un ieteikums jebkurā diennakts laikā vērsties pēc palīdzības klīnikā, neciest sāpes ilgāk.

Paldies! Atkal uz kājām 1 dienā!

Ar cieņu un apbrīnu, Iveta.

04.08.2022

Большое спасибо врачам и доброму, отзывчивому персоналу мед.сестёр.

V. Mironovs

04.08.22

Esmu ļoti apmierināta ar personāla darbu. Ļoti atsaucīgas meitenes, izpalīdzīgas, laipnas.

Spriežot pēc patreizējās labsajūtas, dakteru darbs ir ļoti augstā līmenī. Jūtos kā no jauna piedzimusi.

Visiem liels, liels paldies!

I. Krjukova

14.03.2022.

Puriņa klīnikas personāls strādā precīzi un akurāti kā Šveices pulkstenis. Iejūtīgs personāls, kas iedziļinās katrā individuālā gadījumā, ir gatavs palīdzēt un atrast vislabāko risinājumu. Pēc dzemdībām tiku pie kārtīgas diska trūces, kad sāka atteikties kājas un bija steidzami jāoperē. Puriņa klīnika bija gatava uzņemt pie sevis klīnikā ar visu vīru un mazuli, lai būtu labi gan mammai, gan mazulim. Paldies dr. Kārlim Puriņam, kurš operēja, un visam fantastiskajam kolektīvam, kas ļāva man atkal “tikt uz kājām”.

Mežiņu ģimene

Я выражаю большую, огромную благодарность всей команде врачей, в особенности докторам Юрису Пуриню и его сыновьям, которые делали мне операцию – Карлису и Кришьянису Пуриню, анастезиологу доктору Панихину, операционной сестре Индришевице. И медсестрам, которые выхаживали меня – Лаура Сафонова, Анита Слышане. Эти люди помогают людям избавиться от нетерпимой боли, с которой невозможно жить.

Пациентка V.Labude

09.06.2022.

Paldies Dr. Puriņam un viņa profesionālajai komandai par perfektu darbu! Tāpat foršajām māsiņām par foršo aprūpi un daudzajiem smaidiem!

Eriks Veldre

01.06.2022.

Liels paldies jūsu profesionālajai komandai. Personāls vienkārši burvīgs. Laipnākas māsiņas neesmu sastapis. Liels, liels paldies Dr. Puriņa privātklīnikai.

Ar cieņu A. Melngailis

02.06.2022.

Я, Владимир Лиенис, выражаю сердечную благодарность всему персоналу клиники доктора Пуриня за высокий профессионализм, заботу и чуткость.
Лично Юрису Пуриньшу, Карлису Пуриньшу, анестезиологу, мед. сёстрам.
Многие годы мучался с болями в спине.
Оказался спинальный стеноз на трёх уровнях.
Операция прошла чудесно, я и не заметил

?

.
В этот же день сам мог, уже, ходить.
Настоящие волшебники!

?

06.06.2022

Nekas labāks pasaulē nav radīts, kā šī klīnika ar fantastisku apkalpojošo personālu!

D. S.

26.05.2022.

Paldies dakteriem par veikto operāciju un personālam par aprūpi. Viss bija ļoti labi.

Varoņenko

17.05.2022.

Personāls ir brīnišķīgs, aprūpe lieliska. Liels paldies visam personālam. Par labo izdarīto darbu.

Gailītis

17.05.2022.

Я желаю всем с таким диагнозом позвоночника – смело обращайтесь в клинику Puriņa Privātklīnika.

Kaminska

10.05.2022.

Ļoti liels paldies visam personālam. Es šeit jutos ļoti labi, viss tika izskaidrots, izstāstīts un piemērots. Paldies par māsiņu vieglajām rokām. Paldies par daktera prasmēm. Lai visam kolektīvam pašiem veselība un liela cilvēku mīlestība, to jūs esat ļoti, ļoti pelnījuši. Paldies arī par ēdienu, ko pasniedza īstajā brīdī, pat pašai neapzinoties, ka būtu jāēd. Vēlreiz liels paldies.

Ļoti cienot jūsu paveikto un cilvēcīgi mīlot labus cilvēkus,

Marija no Varakļāniem

2022. gada 3. maijā

Paldies!

Fantastiska komanda, lieliska attieksme. Ātra un operatīva palīdzība!

Milzīgs, milzīgs paldies!

Ilze Grimberga

Mazliet par savu pieredzi ar sāpošu muguru. Kā jau vairumam, mugura palaikam iesāpējās. Pagāja laiks, un viss it kā bija kārtībā. Bet pāris mēnešus atpakaļ iemetās ļoti stipri, vēl pēc mēneša sāka sāpēt kāja. Muguras ārsts nozīmēja MR. MR, protams, nevar dabūt rītā uz brokastlaiku, pagāja mēnesis. Kopumā jau 2 kopš pirmajām sāpēm. Kāja arī jau vairs nesāp. Likās jau viss OK, kā parasti. Bet kolēģis ieteica atrādīties Dr. J. Puriņam. Dakteris, paskatījies MR, tūlīt noorganizēja operāciju. Izrādās – diska trūce (plaša), nospiesti nervi, kas pamazām sāk atmirt (tāpēc kāja vairs nesāp). Dakteris visu sīki, smalki izstāstīja un nodeva personāla rokās. Tūlīt uztaisīja visas nepieciešamās analīzes, un pēc pāris stundām jau biju uz galda. Katrs ārsts, māsiņa un anesteziologs kontaktējās, jokoja un radīja pozitīvu gaisotni.

Pēc operācijas nepārtraukta aprūpe, māsiņa pieejama 24 h. Vakarā pamodos 19.00. Pēc pāris stundām piedāvāja vakariņas, sēņu zupa bija brīnišķīga. No rīta brokastis – pēc izvēles, kafija vai tēja. No rīta Dr. J. Puriņš sniedza pilnvērtīgu un izsmeļošu info par pēcoperācijas rīcību.

Pārsteidzošākais, ka 15 st. pēc muguras (!!!) operācijas varēju sēsties mašīnā un braukt 250 km uz mājām.

Ja šis kādu iedrošināja spert soli uz muguras problēmu novēršanu, tad jauki. Katra kavēšanās procesu tikai sarežģī.

Vēlreiz paldies J. Puriņa privātklīnikas ārstiem un personālam!

I.Tirkovskis

Iesaku visiem sportistiem vērsties pie neirologiem, neiroķirurgiem, nevis fizioterapeitiem, manuālajiem terapeitiem vai vienkārši šamaņiem (netradicionālā medicīna).

Paldies Puriņiem, ka izskaidroja, kā darbojas cilvēka ķermenis, kas ļāva pieņemt pareizu lēmumu. Ja ir sāpēs, tad tās ir jārisina ar zinātni. Puriņu ģimene nodarbojas ar zinātni!

Paldies!

V.S.

21.03.2022.

Saskāros dzīvē ar lielām sāpēm muguras jostas daļā. Griezos pie Dr. Puriņa viņa klīnikā pēc palīdzības. Konstatēja mugurkaula stenozi. Operatīvi nosūtīja tajā pašā dienā uz magnētisko rezonansi, kur nāca pie slēdziena par operācijas veikšanu. Operāciju veica nākošā dienā veiksmīgi. Vienu dienu pavadīju klīnikā, un pēc tam jau varēju braukt mājās ar auto uz Gulbeni. Jūtos kā no jauna piedzimis. Paldies visam klīnikas kolektīvam par operatīvu problēmas risināšanu.

Ar cieņu pacients Jānis Kalnozols

14.04.2022.

Vladas

2022.03.10.

KAUNAS

Atvykau konsultacijai dėl skausmo nugaros srityje. Prieš tai man buvo padarytos dvi stuburo operacijos, blokados, reabilitacijos, tačiau toliau gyvenau kęsdamas didžiulius skausmus, buvo užtirpusios kojos, sunkiai bevaikščiojau. Lietuvos neurochirurgai abejojo ar man bet kokia operacija dar gali padėti. Šioje privačioje Dr. Purino klinikoje, esančioje Rygoje, doc. Juris Purinš ir medicinos mokslų daktaras neurochirurgas Karlis Purinš nustatė tikslią diagnozę, atliko labai sudėtingą operaciją. Po paros laiko, aš be skausmų jau vaikščiojau, sėdėjau ir išvažiavau į namus.

Dėkoju jums, kad šiandiena aš jaučiuosi puikiai. Jūsų rankos daro stebuklus.

Dėkoju visam personalui, kurio dėka jaučiausi kaip namuose. Sėkmės jums visiems ir linkiu dievo palaimos ir stiprybės jūsų sunkiame darbe.

Labai profesionalūs darbuotojai. Slaugytojos malonios, daktarai išmano savo darbą. Žinau daug žmonių, kurie netekę vilties čia atvažiavo ir vėl laimingai gyvena. Gaila, kad nežinojau apie šią kliniką ankščiau. Dariausi dvi operacijos Airijoje, nelabai sekmingos. Turiu du mažus vaikus, ir gyvenimas pasidarė nemielas ir sunkus. Ačiū Dievui šiai klinikai, ir vėl galėsiu gyventi pilnavertišką gyvenimą, džiaugtis vaikais ir motinyste. Nėra žodžių apsakyti mano dėkingumą. Rekomenduoju iš visos širdies ir lieku neapsakomai dėkinga!

Aida Juzaitienė

Благодарю весь мед. персонал и особенно доктора Пуриньша за избавления меня от моей проблемы со спиной. Желаю процветания всей его клинике.

 С уважением,

Оксана Гузенко

30.03.2022.г.

Paldies dakterim Puriņam un visam klīnikas personālam. Viss bija brīnišķīgi.

Ar cieņu,

Oksana Guzenko

No ierašanās brīža uz konsultāciju, līdz brīdim, kad tiku izrakstīts, man tika sniegta operatīva, profesionāla, nepieciešama palīdzība visā šeit būšanas laikā. Pirms ierašanās uz konsultāciju man tika profesionāli izskaidrota, parādīta, saprotoši man, mana problēma un tās visloģiskākais, iespējamās tālākās darbības, kas ir jāveic un pēc kuru veikšanas, kas manā gadījumā bija muguras operācija saistībā ar nervu saknītes kompresiju, jūtos ka gribas staigāt, dzīvot, baudīt dzīvi, priecāties un ar laimes  atvieglojuma sajūtu varu droši doties savās gaitās tālāk.

Mans ieteikums: Meklējiet pēc palīdzības pie profesionāļiem, savu nozari zinošiem speciālistiem, kādi ir sastopami šeit.

Visas pirms operācijas šaubas tika izkliedētas un tagad jūtos labi.

Manis pieļautās kļūdas: nebiju konsultējies ar neiroķirurgu, tai vietā gāju uz bezmērīgi daudz fizioterapiju, kas gala rezultātā noveda mani pie, ja tā var teikt, nolaistas savas problēmas stāvokļa.

PALDIES!

Kārlis Apinis 25.03.22. 

Dr. Puriņa privātklīniku iesaku cilvēkiem, kuri vēl domā, šaubās. Kaut vai uz konsultāciju atnākt un sapratīs, cik laipni, izpalīdzīgi, pretimnākoši šeit ir cilvēki (dakteri, māsas u.c.). Viss tiek izskaidrots, ieteikts. Nevajag baidīties un vajag uzticēties savam ārstējošam ārstam.

Dr. Puriņa privātklīnikas medicīnas personāls strādā ar sirdi. Paldies!

24.03.2022.

               Grava

Muguras problēmas ar sāpēm jostasvietā biju iemantojis jau sen jaunībā. Man pašlaik 44. Šā gada janvārī, paceļot svaru sporta zālē, izjutu asas sāpes jostasvietā. Pēc pāris nedēļām, kad situācija neuzlabojās, devos uz sev tuvumā esošo poliklīniku Imantā. Tur, ātri apskatot, noteica osteohondrozi un piedāvāja veikt blokādi, sāpes bija neciešamas – es piekritu. Brīvdienās pēc blokādes uzlabojumu nebija. Pirmdienā ķēros pie informācijas meklēšanas, kas specializējas tieši muguras problēmu ārstēšanā.

Jau nākamajā dienā tiku uzaicināts uz apskati Puriņa klīnikā. Tālāk sekoja izmeklējumi MRT un analīzes. Operatīvi tiku noformēts uz operāciju. Pēc operācijas laiks vēl tik priekšā, pašlaik jūtos lieliski.

Mārtiņš Bērziņš

17.02.2022.

Ierados klīnikā nervozs, bet kopš brīža, kad satiku pirmo apkalpojošo māsiņu, visas bailes izzuda. Smaidīgas un nomierinošas. Augstākās klases serviss. Forši un jautri ārsti.

Ierodoties klīnikā, jutos kā opītis, sāpošu muguru, ka pat pastaigāt nevaru.

Tagad… Hmm… Sāku justies kā megatrons. Drīz varēšu skriet, lēkt un rāpot. Un sāpes izgaist nemanot.

Paldies Jums!

Paldies dakteriem par plašiem skaidrojumiem, laipnību un sapratni! Liels paldies māsiņām – ļoti jaukas, sirsnīgas, mīļas, sen nekas tāds nebija piedzīvots!

Man būs iemesls iedrošināt arī savus draugus un paziņas, kas saskaras ar šādām problēmām.

Paldies jums visiem, un lai veicas!

Inese Ulbika

10.02.2022.

Paldies liels dakteriem un medmāsiņām, īpaši jaukajām! Esmu ļoti apmierināta ar visu! Ne pret vienu un ne pret ko pretenziju nav! Lai jūsos mītošais cilvēcīgums un optimisms vienmēr ir ar jums!

Paldies!

K.Oniščuka

22.02.2022.

До того как попасть в клинику Др. Пуриня, обращался к другим специалистам, мне назначали лечение в виде медикаментов (уколы, таблетки), но ничего не помогало. Я по совету друга обратился к Др. Пуринью, предоставив свои анализы (МРТ). Доктор сразу поставил мне диагноз – грыжа, и только хирургическое вмешательство, срочно!, так как я передвигался уже с большим трудом. Через 2 дня после обращения в клинику меня прооперировали. В этот же день после операции уже смог вставать, сидеть. На следующий день я уже ходил, чувство боли, слабости и онимения ног уменьшилось в двое!

Отличный персонал, прекрасные доктора, медсестра практически от тебя не отходит, находишься под постоянным наблюдением! Всем рекомендую, очень быстро ставится диагноз, и так-же быстро лечят!!! 

Eduards Baziļevs

03.03.2022.

Es, Solvita, esmu ļoti priecīga par šo privātklīniku. Esmu ļoti pateicīga visam darba kolektīvam, ar ko es biju kopā no savas pirmās iestāšanās dienas šajā privātklīnikā līdz savai pēdējai ārstēšanās dienai. Kolektīvs ir tiešām ļoti lielisks, visi ar jauku humoru utt.

Un noteikti ieteikšu šo privātklīniku saviem draugiem un paziņām, dzīvojošiem gan Latvijā, gan ārpus LV.

Novēlu jums veiksmi! Tā turpināt!

Ar cieņu Solvita Siliņa

03.03.2022.

Ar muguras sāpēm periodiski mocījos jau 15 gadus. Pēdējo mēnesi mocījos ar drausmīgām sāpēm, kuras tika pārgājušas uz labo kāju, sāpes bija neizturamas, nepalīdzēja nevienas zāles, kā arī tika veiktas divas blokādes, kuras rezultātu nesniedza. Nolēmu vairs nemocīties ar sāpēm un griezos uz klīniku pie Dr. Puriņa, kurš mani iedrošināja veikt operāciju, par cik nekas ārstējams vairs nebija. Dakteris mani spēja pārliecināt un visu smalki izstāstīja, ka par ķirurģisko iejaukšanos vairs nebija šaubas, pēc operācijas manas mokošās sāpes bija beigušās un beidzot varēju pasmaidīt. Dakteri visi ir ļoti laipni, atsaucīgi, māsiņu attieksme bija vienkārši izcila, jutos tiešām kā mājās, nevienā mirklī netiku atstāta viena. Pēc operācijas jau otrā dienā varēja celties kājās un staigāt. Lielu paldies saku Dr. Puriņa privātklīnikas personālam, tiešām viss bija izcili. Liels paldies!

Liene

25.02.2022.

Pēc kaimiņu ieteikumiem saņēmos un devos uz Dr. Puriņa klīniku. Ar sāpēm biju nodzīvojusi ļoti ilgi, kādus pusgadu. Braucu pie daktera uz konsultāciju, bez vārda runas – operācija, dakteris to apstiprināja un mani pārliecināja, jo ar tādām sāpēm vairs nevarēju sadzīvot. Un tā es nokļuvu stiprās, zinošās mediķu rokās.

Neskatoties uz maniem skaistajiem gadiem, personāls bija vienkārši lielisks. Gan pa medicīnas līniju ļoti labi aprūpē, apjautājas, vai labi, vai sāp. Baro vienkārši ļoti garšīgi un ko vēlas. Jutos kā lielā ģimenē! Atbraucu ar lielām sāpēm, bet prom braucu jau normāla.

Ļoti lielu “Paldies”!

Ar cieņu Biruta

25.02.2022.

Ļoti laipna un patīkama apkalpošana. Paldies medicīnas personālam un dakteriem.

                                                                                                                                                                J. Bukavs

                                                                                                                                                20.01.2022.

Patīkams personāls, laba attieksme un rūpes par visu un no visiem. Perfekti! Paldies!

                                                                                                                                                 Aldis Kronis

                                                                                                                                20.01.2022

Все отлично!   Ačiu! !  Ačiu!   Ačiu!

                                                                                                                Balsys Vytautas

                                                                                                02.02.2022

Profesionāli speciālisti ar profesionālu pieeju.

                                                                                    M.Princovs

11.01.2022.

Atvykimo dieną viskas vyko sklandžiai ir greitai. Tą pačią dieną buvo padaryta operaciją. Turėjau išvaržą stubure su dideliu skausmu į koją. Po operacijos praėjus 2 valandom jau vaikščiojau. Kojos skausmas visiškai buvo išnykęs, kuom labai džiaugiuosi!

Vyras buvo operuotas prieš 13 metų ir iki šiol džiaugiasi gera sveikata.

Ačiū labai personalui už nuoširdų rūpestį, priežiūrą, gydytojui: už rūpestį, padarytą operaciją.

Sėkmės jums visiems nelengvame jūsų darbe!

Ačiū už sugražintą normalų judėjimą!!!

L.Rezleriene

22.12.21

Pirmo reizi saskāros ar Puriņa privātklīniku pirms 23 gadiem, kad biju guvis muguras traumu. Dr. Puriņš īsā laika posmā mani dabūja “uz kājām”. Šogad atkal saskāros ar neciešamām muguras sāpēm. Sazvanīju klīniku, un jau nākamajā dienā tika veikti nepieciešamie izmeklējumi un atklāts sāpju cēlonis. 20.12.21. tika veikta operācija, pēc kuras jau nākamajā dienā devos mājās. Iepriekšējās asās sāpes bija izgaisušas. Paldies Dr. Puriņa klīnikas personālam par atsaucību, cilvēcību un augsto profesionālismu.

Ar cieņu

 Harijs Boge Hauks

21.12.2021.

Par klīnikas darbu esmu ļoti apmierināts. Dakteri un viss apkalpojošais personāls ir pretimnākošs. Ieteikšu draugiem un paziņām, kam problēmas ir kā man, lai griežas pie jums. Paldies par lielisko darbu!

Bratkus, 10.12.20.

Pateicos Puriņa privātklīnikas personālam par lielisku un pozitīvu attieksmi. Ārstam par viņa profesionalitāti, kas tika veltīta man, lai atvieglotu manas muguras ciešanas, kas ilga daudzus gadus. Personāls ir superīgs, vienmēr laipns un saprotošs. Palātā sajutos gluži kā mājās. Un pats galvenais – nebija tās baiļu sajūtas pirms operācijas, kā tas ir citās slimnīcās. Novēlu veselību visam slimnīcas personālam un turpināt saglabāt šīs emocijas citos pacientos. Vēlreiz liels paldies!

Elviss Elsts, 10.12.21.

Благодарю врачей и весь медицинский персонал за профессионально проделанную работу и благожелательное отношение. Все процессы отработаны чётко и слаженно, коммуникация с пациентом на высоком уровне, что позволяет избежать лишнего стресса в период госпитализации. Спасибо!

С уважением, Константин Соколов

09.12.21.

Ar muguras sāpēm periodiski mocījos jau gadi 30. Padzēru kaut kādas zāles, pagulēju sanatorijā, un sāpes atkāpās. Šī gada oktobrī nevarēju vairs pieliekties, jo sākās nepanesamas sāpes. Griezos pie ģimenes ārsta, kas izrakstīja pretsāpju līdzekļus (injekcijas). Pēc laika sāpes kļuva neciešamas un saucu ātro palīdzību. Ātrā palīdzībā ieteica man citas zāles. Vajadzēja meklēt medmāsu, kas var viņas ielaist vēnā. Tā nomocījos divas nedēļas. Nekāda rezultāta. Sāpes kļuva nepanesamas, ka jau vairs netiku ārā no gultas. Valdīja galīgs izmisums, jo nezināju, ko vairs darīt. Tad medmāsa ieteica Puriņa klīniku, kur izārstēja arī viņas vīru. Saņēmos un zvanīju, zinādama, ka šī ir maksas klīnika. Bet bija vienalga, naudai nebija liela nozīme, ka tikai varētu kaut ko mainīt, lai kļūtu labāk. Ģimenes konsīlijs nolēma – jābrauc! Bija lielas bažas, vai ņems pretī tādu gulošu, vai varēs atbraukt paši pakaļ, jo pilnīgi biju uz gultas. Par visu vienojāmies, pēc divām stundām mašīna jau stāvēja pie mājas. Brauciens uz klīniku nav aprakstāms, bet liels paldies medicīnas personālam, kas mani dzīvu spēja turp nogādāt. Un tad jau operatīvi: MR, analīzes, rentgeni un pēc pāris stundām jau diagnoze. Sekoja operācija. Atkal vislielākās rūpes par pacientu, ne mirkli neatstāj tevi nepieskatītu un neaprūpētu. Likās, ka esmu nokļuvusi ne Latvijā, bet varbūt tā ir kādās ārzemēs, kur, iespējams, tā rūpējas par pacientu.

Neizsakāms paldies Dr. Puriņa klīnikai – tās ārstiem un medicīniskajam personālam. Jūs spējat atgriezt cilvēkam dzīvot gribu, cerību un prieku.

Pateicībā Zenta Solodka

17.12.2021

Man ļoti žēl, ka mocījos daudzus gadus. Brīnos, ka ģimenes ārsts nesūta uz šejieni. Cilvēks var pats izvēlēties. Šī izvēle, cerams, bija pareizā. Kad brūce sadzīs, būšu kā no jauna. Ļoti atsaucīgs personāls. Visu izskaidro tā, ka normāls cilvēks saprot.

Paldies lielais Jums!!!

16.11.21.

Dace Skrastiņa

Liels paldies par atsaucīgo personālu, ārstiem, kuri mani atkal dabūja uz kājām. Viss noritēja ļoti ātri un operatīvi, tā ka jau otrā dienā dodos mājās.

Agnese Rehtšprehere

16.11.2021.

Esmu ļoti priecīgs, ka griezos pēc palīdzības tieši jūsu klīnikā. Attieksme un serviss ir ļoti labs. Ļoti liels paldies Jums visiem. Jūs esat īsti profesionāļi un burvji!

Ar cieņu Aigars Šenbergs

Всё было отлично, общение, питание, персонал, уход.

09.11.2021.

Eduards Kartašovs

Paldies dakteriem, māsiņām, anesteziologam, dežurantei! Viss ļoti raiti, saprotoši, cilvēciski un sirsnīgi. Laba un izcila aprūpe. Ļoti droša sajūta – vienmēr blakus, mājīga atmosfēra. Vienīgais neērtais apstāklis – s-skā tualete (bet tas pašlaik, Covid-19 laikā), bet citādi viss tīrs, kārtīgs. Paldies un lai veicas un izdodas turpmāk! Lai mierīgi un prātīgi pacienti!

09.11.2021.

Aiga Ose

Liels paldies mīļām un rūpīgām māsiņām!

Guna Dzērve

Esmu patiesi laimīga, ka nokļuvu Puriņa privātklīnikā, bet nekur citur. Personāls izteikti atsaucīgs. Sadzīves apstākļi brīnišķīgi. Medmāsiņas augsti profesionālas – ne reizes nekas netika aizdurts garām vai izdarīts kaut kas sāpīgi.

Paldies, neiroķirurgam dr. Kārlim Puriņam!  Ceru arī uz vieglu atveseļošanos. Paldies arī anesteziologam un anesteziologa māsiņai, kā arī ķirurga māsiņai! Viss noritēja bez jebkādiem starpgadījumiem.

Ļoti operatīvi reaģēja uz manu problēmu. Superīgs kolektīvs. Liels paldies!

Rihards Lejiņš.                                                                                                13.09.21.

Į Purinio privačią kliniką kreipiausi dėl daug metų besitęsiančių ir vis didėjančių skausmų nugaros srityje. Lietuvoje aplankiau daugybę valstybinių ir privačių klinikų, tačiau nei viena nepadėjo. Šioje klinikoje gydymas buvo rastas labai greitai. Labai esu dėkingas gyd. Juris Purinš ir gyd. Karlis Purinš, puikioms ir nuoširdžioms seselėms, anesteziologui Edgars. Po operacijos praėjus parai aš laimingas išvykau namo. Šią kliniką rekomenduosiu visiems!

Petras Valkiūnas /parašas/

2021-09-29

Es, Andris Slics, pateicos Dr. Puriņa privātklīnikas personālam par to, ka mani ārstēja pareizi, neko lieku man nepiedēvēja, izturējās pret mani laipni un apkalpoja profesionāli, t.i. ārstēja profesionāli.

Cieņā,

/paraksts/    A.Slics

                                                                           17.08.21.

Ļoti viss patikās. Meitenes visas bija laipnas, zinošas, kā arī itin visā palīdzēja. Ēšanas ziņā arī viss bija garšīgs. Atmosfēra tāda, ka es būtu mājās.

Liels paldies K.Puriņam, zinošs un jauks ārsts, kā arī meitenēm Paldies par visu.

P.S. Paveicās arī ar foršo palātas kaimiņu.

Jūtos superīgi!!!

                                                                                       M.Gulbe       17.08.21.

   Ar savu kaiti mocījos vairāk kā piecus gadus. Izstaigāju visādas klīnikas, sastapu dažādus ārstus, un tikai šeit Puriņa privātklīnikā man palīdzēja par visiem 100%.

Neiroķirurgs Kārlis Puriņš ir īpaši maģiska personība – izcilas zināšanas, filigrānas prasmes – vārdu sakot, ķirurgs – burvis. Esmu ļoti pateicīga viesiem ārstiem, medmāsām, personālam.

Par savu pieredzi šajā klīnikā stāstīšu katram, kas vien gribēs klausīties.

                                                                           Solveiga Raginska

                                                                           10.08.21.                                                                    

Меня зовут Оксана Литвина, мне 48 лет. Последние 3 года мучилась с болями в спине. Была у многих врачей, но, к сожалению никакое консервативное лечение не помогло. По рекомендации хорошей знакомой обратилась в клинику доктора Пуриньша.

Здесь я встретила отзывчивых, очень добрых и сердечных людей, которые вошли в моё положение, даже в материальном плане.

Изумительно вежливый, внимательный, чуткий персонал, чудесное обслуживание, медсестрички сразу приходят и оказывают любую помощь. И, конечно, наидобрейший, чуткий, отзывчивый, внимательный доктор Карлис Пуриньш.

Большое Вам сердечное спасибо.

Всему Вашему чудесному коллективу здоровья, успехов и процветания.

                                                                           03.09.2021.

                                                               Оксана Литвина

Всем доволен. Жалоб нет, очень квалифицированный персонал.

                                                                                                Д.Кириленко

Super personāls un attieksme!!! Paldies!!!

31.08.21.

                        Raimonds Grinvalds  

 Mīļš paldies dakteriem, sevišķi dakterītēm un māsiņām.

Liels, liels paldies.

                                                   Andulis Ceriņš

Es atnācu uz šejieni ar lielām bailēm, bet bailēm nebija pamata. Ātri tiku uz operāciju, viss notika ļoti operatīvi. Liels paldies personālam, jutos kā mājās. Uzzināju par klīniku no paziņas, kuram pēc operācijas šajā klīnikā palīdzēja atgriezties normālā dzīvē.

Par Puriņa privātklīniku varu teikt tikai to labāko!

Liels visiem paldies!

                                                                           Meeus Stijn Cyriela

03.09.21.

Esmu ļoti apmierināta ar visu. Liels paldies dakterim Kārlim un visam personālam, atsevišķi paldies Anitai un Agnesei.

Jeļena Barševska

16.06.21

I wanna say big thank you for doctor Kārlis Puriņš and all personal (staff).

Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. Karlis Purinš ir visam personalui, už rūpestį, pagalbą, paplikymą.

Linkiu visokeriopos sėkmės ir ištvermės sunkiame ir atsakingame darbe.

Dar kartelį didelis ačiū

L. Lapsa

09.06.2021

Liels paldies neiroķirurgam un klīnikas vadītājam Kārlim Puriņam un visam apkalpojošam personālam par atsaucību, profesionālu darbu. Ieteikšu visiem, kam ir problēmas ar muguru, meklēt palīdzību tieši pie daktera Puriņa privātklīnika. Vēlreiz paldies Kārlim Puriņam.

V. Tarabankevičs                                                                     02.06.2021.g.

Я, Андрей Бриль, хотел бы оставить отзыв о клинике Dr. Puriņa. Все прошло быстро и отлично. Вежливые врачи и отличные медсестры. После операции чувствую себя отлично. Все понравилось.

Спасибо огромное!!!

Andrejs Briļs

28.05.21

Ilgi mocījos ar muguras sāpēm. biju pie fizioterapeitiem, vingroju, Baidījos no operācijas. Nejauši facebook izlasīju par dr.Puriņa privātklīniku. Apraksts sakrita ar manām izjūtām.
Nākamajā dienā sadūšojos un piezvanīju. Saruna ar dakteri lika man izšķirties. Ierados uz konsultāciju un jau pēc nedēļas man vaica operāciju. Jau nākamajā dienā pēc operācijas varēju sēdēt un staigāt. Personāls ļoti laipns un zinošs. Liels paldies ārstam Kārlim Puriņam , kurš mani operēja.
Paldies visai lieliskajai komandai! Gunta Krūmiņa  

Esmu ļoti apmierināts ar personāla darbu. Ar visu esmu ļoti apmierināts.

    Pāvils P.                                             07.05.2021

  Liels  PALDIES daktera J.Puriņa klīnikas personālam – dakteriem, māsiņām par atsaucību, pārsteidzošām rūpēm, laipnību. Ja būtu vajadzība un finanses, noteikti atgrieztos šeit vēl.

Pārsteidza  tas, ka mēs nekad neplikām vieni, vienmēr bija pieejama palīdzība.

Arī izmeklējumos pirms operācijas visu meitenes nokārtoja un aizveda.

Mājīga, silta atmosfēra.

PALDIES Jums!

Ar cieņu, Vita Švarcbaha                                                          11.05.2021

Puriņa privātklīnika. Uzzināju internetā par šo klīniku. Tā kā man bija muguras trauma, vērsos šajā klīnikā. Neesmu bijis daudzās klīnikās, bet, ja man vēl vajadzētu ārsta palīdzību, tad tā būtu Puriņa privātklīnika.

Pirmkārt viss notiek operatīvi, ātri, visas analīzes uz vietas. Tas viss ir super komandas darbs. Paldies komandai!

Man patika atklātība. Māsiņu attieksme pret pacientu. Viss bija super labi. Sliktu neko nevaru uzrakstīt, jo nekas neapmierinošs nebija.

S. Blinds                                                            11.05.2021

Labai dilinge gydytojams ir klīnikas personālai. Prierūiūra puilie, bet svarbiausia dingo kojis skausmas po operācija parijies keletai valandu.

Metus laikao kentejam baisuis klausums, givian stipries vaistus, masaiai ir pakasisi, bet vielas nepadejo. Cia padai stebulieg, nebeslianda.

Ačiu Visnims

Audrone S.                                                                                                      22.05.2021

Saņēmu izsmeļošu skaidrojumu par manu veselības problēmu un risinājumu tās novēršanai. Esmu apmierināts, ka beidzot reiz tas ir atrisinājies un varēšu dzīvot bez sāpēm. Paldies visam personālam un klīnikas vadībai.

23.04.2021

                                                                                        Pātaga

____________________________________________________________________

Gadu desmitiem mocījos ar muguras sāpēm, līdz draugi ieteica griezties dr. Puriņa privātklīnikā, ko arī izdarīju. Š.g. 7.aprīlī ierados uz atkārtotu konsultāciju. Piedāvājums jau tajā pašā dienā veikt operāciju, mani pārsteidza nesagatavotu, taču, pēc sarunas ar dr. Puriņu senioru trauksme norima un tālāk viss ritēja ierastā un saskaņotā ritmā – analīzes, palāta, saruna ar ķirurgu un anesteziologu. Viss notika profesionāli, nepiespiestā un mierīgā gaisotnē. Pastāvīga profesionāla klātbūtne radīja mieru, uzticēšanos.

Pēcoperācijas periodā tiku aprūpēta un uzraudzīta. Attieksme profesionāla, saprotami un izsmeļoši skaidrojumi, konkrēti padomi, ko drīkst un ko nedrīkst pēcoperācijas periodā. Par visu ir padomāts, atliek tikai ievērot un pildīt rekomendācijas. Un tā, pēc klīnikā pavadītām 24 stundām, veiksmīgi “saremontēta” devos mājās.

Paldies personālam par atbalstu, iejūtību un uzmanību. Vislabākie vēlējumi kolektīvam turpmākā darbā!

Ar cieņu un pateicībā –

Monika Vilcāne.                                              21.04.2021

______________________________________________

Уход за пациентом положительный, всегда рядом находится медсестра.

                                                                                                   Комарова

21.04.2021

____________________________________________________________________

Personāla darbība kolosāla. Dakteru komanda izcila. Ja bailes aizej uz konsultāciju. Cenas salīdzini ar citiem un paskaties atsauksmes.

Māsiņu darbs ideāls, atsaucīgs utt. Ja Aldis Ančupāns pasaka, tad tā arī ir.

                                                                                       Aldis Ančupāns

16.04.2021

___________________________________________________________________

Ļoti labi, ārsti profesionāli, atsaucīgi. Nemitīga kontrole stacionāra laikā. Labu vārdu daudz par ikkatru no personāla. Paldies, paldies, paldies! 

16.04.2021

I.Čiekure

Par Puriņa privātklīniku varu teikt tikai labu. Apmierināja vizīte pie daktera, pie sekretāres. Apkalpojošais personāls arī ļoti pretimnākošs.

Operāciju uztaisīja solītajā laikā un par saprātīgu cenu. (Atšķirībā no ORTO klīnikas). Izskaidro visu, sīki un saprotoši. Liels paldies jūsu komandai par labo darbu un attieksmi.

               Datums 15.04.2021                                             Pacients: Jānis Bečs

Mugura tā cilvēka stumbrs. Ja strādā smagu fizisku darbu, tad tam ir jāseko līdzi. Un nevajag baidīties no operācijas, man arī sāpēja mugura un rāva kāju krampjos, bet pēc operācijas jau nākamā rītā varēju mierīgi staigāt un nekādu iepriekšējo sāpju nebija.

Datums 13.04.2021                                                              

I.Roštoks

Es, Dainis Sudrabs, esmu ļoti apmierināts ar ārstējošo personālu un dakteriem izsaku lielu pateicību par laipno attieksmi.

Datums 01.04.2021.                                                                              Paraksts: D.Sudrabs

Kā cilvēks, kas baidās no ārstiem un medicīniskām iestādēm, jūtos ļoti, ļoti apmierināts ar dakteriem un māsiņām.

Nebiju pieredzējis tik labu attieksmi.

Liels paldies kolektīvam!!! Ieteikšu visiem jūsu klīniku!

D.Grābens                                             Datums 31.03.2021.

Прекрасная клиника! Высококвалифицированные специалисты, дружелюбный и отзывчивый персонал! Всё сделано на высшем уровне.

V.Sokolovs                                            Datums 30.03.2021

Saņēmu tūlītēju palīdzību izmisumā neciešamu sāpju gadījumā, kamēr citas iestādes lika gaidīt vairākas dienas vai nedēļu. Pats pozitīvākais ir tas, ka blokādes netiek veiktas, neveicot magnētisko rezonansi, nepārliecinoties par sāpju patieso cēloni. Paldies par īpašām rūpēm. Personāls ļoti ieinteresēts un pieejams jebkurā brīdī.

Mazliet mulsināja gultasvieta kopējā māsu telpā, bet nepārtrauktā uzraudzība, personāla klātesamība to attaisno, īpaši sāpju un pēcoperācijas periodā. Šāda medicīniskā aprūpe un kvalitāte attaisno maksas pakalpojumu.

B. Rožkalna

11.03.2021.  

Игорь, 50 лет. Две блокады, по 2 раза, таблетки, физиотерапия, остеопат и т.д. и т.п. Не помогло. Не тратьте деньги, время, силы. Деньги приходят и уходят. Результат того стоит!!!

16.03.21     I. Bohans

15.03.2021 – Оперировал позвоночник у д. Пурвиньша. Операция прошла без проблем. На следующий день могу сесть за руль. У кого болит спина, рекомендую прийти, хотя бы на собеседование.

16.03.2021      V.Gvardins

Klīnikā profesionāli veic ārstēšanu. Personāla attieksme pret pacientu ļoti profesionāla, saudzīga, draudzīga.

Paldies visam SIA “Puriņa Privātklīnika” personālam par attieksmi, darbu un rezultātu.

19.03.2021.g. I. Tkačuks                                                                              

Man trūkst vārdu par šo atsauksmi pret slimniekiem. Viss tika izdarīts augstākā līmenī. Es līdz šim to nekad netiku piedzīvojis. Man ir tāda sajūta, ka es esmu piedzimis no jauna. Vienkārši dakteriem šeit ir zelta rokas, kas spēj paveikt brīnumu lietas.

Ar cieņu Puriņa kungam,

J.Bringins  

18.03.2021.g.

Ar darbinieku darbu biju apmierināts. Par ārstiem un operāciju esmu ļoti apmierināts. Paldies visam kolektīvam.

PALDIES!!!

G.Brečis

25.03.2021.g. 

Viss kolektīvs (komanda) bija vienreizēji jauki, atsaucīgi, izpalīdzīgi, vienkārši super!

  1. Sprosta

26.03.2021.g.

Ļoti operatīvi un teicami sniegta kvalitatīva palīdzība. Varu ieteikt ikvienam, kami r muguras sāpes, nemocīties, bet doties uz Dr. Puriņa klīniku, kur Jums nekavējoties tiks sniegta palīdzība. Liels paldies visam kolektīvam un Dr. Puriņam.

Pateicībā,

G. Stefanija                                                                        23.02.2021

Esmu ļoti apmierināts ar puriņa privātklīnikas ārstēšanu un rezultātiem. Paldies par darbu.

                V. Beļavskis                                                                        12.02.2021

Manas atsauksmes- visu to labāko, lieliski cilvēki, lielisks personāls, lieliski profesionāļi un izcila individuāla attieksme pret pacientu. Mājīgi, jauki, mīļi.  Liels paldies par rūpēm!

                V. Lasmanis                                                                                        12.02.2021

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Mans stāsts par muguras sāpēm aizsākās 2011.gadā, varbūt pat ātrāk, bet acīmredzot ar tām sāpēm toreiz varēju sadzīvot. 2011.gada ziemā sāku izjust sāpes muguras lejas daļā labajā pusē, sāpes izstaroja pa visu labās kājas aukštilbu. Sāpes noveda līdz tam, ka likās, ka atņem kāju. Ar pirmām sūdzībām vērsos Maskavā, klīnikā kurā ārstēja tikai muguras sāpes, viņi ar mani darbojās mēnesi, dūra šprices mugurkulā, katru dienu vingroju uz specializētajiem trenažieriem un kur pie katra bija savs speciālists kas vēroja vai daru pareizi, katras nedēļas beigās tika taisīts rengena uzņēmums, lai konstatētu vai ir kādas izmaiņas uzlabojumi. Pēc šīs klīnikas es divus gadus neizjutu sāpes, pilnīgi nekādas. Pēc šiem diviem gadiem sākās viss no jauna ar spēcīgākām sāpēm, bija pat reizes kad bija tik spēc� �gas sāpes, ka knapi varēju izkāpt no gultas un kur nu vēl pārvietoties. Pirmais solis bija ģimenes ārsts, kurš nozīmēja vizīti pie neiraloga (pie neiraloga līdz 2020.gadam biju reizes četras), kurš nozīmēja pārbaudes, izrakstīja zāles. Krietnu brīdi dzēru zāles un cītīgi gaidīju, kad pāries, jā, sāpes mazinājās, bet ne tā ka varētu teikt ir labi. Neizturot sāpes, griezos sāpju klīnikā, uztaisīja blokādi, pēc kuras apmēram sešus mēnešus jutos normāli. Pēc laika sāpes atkal atgriezās, un atkal mani nosūtīja pie neiraloga, kur bija redzams, ka ir neliela jostas daļas diska protrūzija, bet kā dakters teica, tā vaina nav tāda, lai sāpētu, turpinam dzert zāles, ejam vingrot. Es visus norādījumus pildīju, bet pēc vingrošanas bija atkal lielas sāpes. Es nevaru aprakstīt visus šos gadus, tas būtu pārāk gari, bet kopumā ir izdzerts n kg zāļu, uztaisītas piecas blokādes, špricēts, gan laistas sistēmas, bet rezultāts kļuva ar vien sliktāks un sliktāks. Vienu vakaru sēžot pie datora, googlē uzsitu sāpes mugurā, kur vērsties. Pilnīgi nejauši uzleca Dr.Puriņa privātklīnika un mana sirds bija tik pilna, ka visu savu piedzīvoto un par hroniskām sāpēm uzrakstīju klīnikas mājaslapā kur pieteikt vizīti, vēstuli. nākamajā rītā, tas ir 2021.gada 15.janvārī saņēmu zvanu no dr.K.Puriņa, kurš piedāvāja 18.01.atnākt uz konsultāciju, es biju patīkami pārsteigta, piekritu. 18.01.priecīga braucu pie dr.uz konsultāciju, ar veselu kaudzi vecām un jaunām rekomendācijām, izrakstiem, rezultātiem. Mani sagaidīja jauka sekretāre Madara, kura ātri noformēja kartiņu un es varēju doties pie daktera. Kabinetā bija liels televizors uz kura redzēju MR rezultātus,tikai pēc brīža uzsākot sarunu ar d.r, es sapratu, ka tie ir mani izmeklējumi. Dr.bija jau sagatavojies, es pieļauju, ka bija jau izpētījis kas man par vainu. Saruna bija ļoti pozitīva,dr.mani mierinā ja, ka viss būs labi, ka viss ko esmu darījusi iepriekš ir pareizi, bet vienkārši man tas nav palīdzējis un turpmāk nepalīdzēs,man ir nepiecieša operācija, beigtie nervu saknīšu gali rīvē dzīvos un tas rada sāpes. Uzreiz tajā pašā dienā nodevu analīzes, pārbaudīja sirdi, tās pašas dienas pēcpusdienā jau bija zvans, ka viss ir kārtībā un, lai es nemocītos, piedāvāja jau ceturtdien operāciju. Es tik ilgi biju gaidījusi šo brīdi, ka man pat nebija laiks domāt, es uzreiz piekritu. 21.01.man tika veikta muguras operācija, pamostoties jau jutu atvieglojumu, es jau uzreiz varēju celties un staigāt, es neizjutu pilnīgi nekādu diskomfortu. Nākamajā dienā jau priecīga braucu mājās. Es gribu, es saku, vislielāko paldies visam Dr.Puriņa privātklīnikas personālam par jauko attieksmi, īpašu paldies Sairitai un Kārlim Puriņiem, es esmu atgriezusies dzīvē, varu priecāties, ka varu justies komfortabli un beigt sevi zāļot, un baudīt sk aisto pavasari.

J. Cimdiņa                                                                                                            27.02.2021

­­­­­­­­­­­­­­­­ Biju Jūsu kliente 2021. gada februārī. Saņēmu ļoti labu apkalpošanu un arī konsultāciju pēc operācijas periodam. Tagad varu staigāt un mierīgi dzīvot bez sāpēm. Paldies dakteriem un visam kolektīvam!
Lai veicas Jūsu turpmākajā darbā!

I.Čečina

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Visu to labāko, mīļāko, siltāko. Vēlot veiksmi,

M. Auniņš                                                                                                           17.02.2021

Paldies par jauko attieksmi man sarežģītajā laikā!

L. Ābele                                                                                                                09.02.2021

Paldies visiem. Dakteriem un medicīnas māsiņām. Viss bija darīts laikā un ļoti labi.

  1. Molčanovs                                                                  18.02.2021

Gribu pateikties Dr. Kārlim Puriņam par visu. Lai Dievs dod labu veselību viņam un viņa sastāvam ( meitenēm). Visiem ieteiktu pie viņa griezties, ja ir problēmas, vienalga vai palīdzēs, bet dos kādu padomu. Liels, liels paldies, atzīme ( TEICAMI).

S. Baldina                                                                                                                     26.01.2021

Esmu pateicīga par ārstēšanos un rezultātiem privātklīnikā. Esmu saņēmusi saprotamu skaidrojumu par veikto ārstēšanu un tālākām rekomendācijām. No sirds pateicos. Viss ir perfekti!

08.12.2020                                                                                                           S. Kovaļevska

Es biju Puriņa klīnikas klients, kuram taisīja muguras operāciju. Ar daktera rūpēm un māsu, darbinieku palīdzību, gribu pateikties par labu attieksmi un rūpēm. Paldies!

03.12.2020                                                                                                           V. Bogdanovs

Ačiū labai už stebuklą, dabar galėsiu pilnavertiškai gyventi.

Trauma buvo jau 6 metus, begalinis važinėjimas pas kineziterapeutus, bet tik čia išlaisvino iš skausmo. Po operacijos praėjus 10 min. jau galėjau vaikščioti.

Purinio privati klinika labai malonus kolektyvas. Rekomendavo pažįstami, daktaras superinis.

01.12.2020                                                      R. Ragažinskas

Tikai un vienīgi tās labākās atsauksmes.

Jau ~ 10 gadus mocījos ar sāpēm kājā, jo mugurā tika nospiests nervs.

Varu 100 % ieteikt šo klīniku. Ātra izmeklēšana, super serviss. Un attieksme kā pret savu cilvēku. No sirds iesaku. Jau 2 stundas pēc operācijas bija jāstaigā. Sāpes kājā ir gandrīz pavisam pazudušas. Liels paldies visiem!

Lai laba veselība!

01.12.2020                                                      I.Bikauniece

Ierados klīnikā ar stiprām sāpēm labajā kājā, kas bija pārgājušas no muguras. Dr. Puriņš ļoti ātri noorganizēja MRI, pēc kā sīki un smalki apskaidroja visu par un ap operāciju. Viss tika ļoti labi noorganizēts, pamodos palātā, kur biju medmāsu aprūpē. Tās pašas dienas vakarā jau staigāju. Naktī gulēju kā bērns. Jūtos aprūpēta un izārstēta. Paldies liels visiems!

24.11.2020                                          D.Matjasa


Vēlos izstāstīt savu pieredzi Puriņa privātklīnikā.

Jau kādu laiku mocījos ar sāpēm muguras jostasvietā. Sākumā sāpes bija nepastāvīgas. Pie slodzes tās paradījās, tad atkal izzuda. Novembra sākumā sāpes atkal parādījās, taču šoreiz neizzuda un kļuva neciešamas.
Nolēmu vērsties Dr. Puriņa privātklīnikā. Pazvanīju uz klīniku, un, man par lielu pārsteigumu, atbildēja Jura Puriņa k-gs. Jau pēc pāris minūtēm bija sarunāts MRS izmeklējums un vizīte. Jau nākamajā darbadienā es biju klīnikā. Vizītes laikā dažu minūšu konsultācija ar Juri Puriņa k-gu un viņa dēlu Kārli. Puriņa k-gs manī kliedēja pēdējās šaubas par operāciju. Tikāmies pirmo reizi ,bet neatstāja sajūta, ka mēs jau būtu tikušies. Konsultācija noritēja ļoti nepiespiestā un vieglā gaisotnē. Jau aiznākamās dienas rītā tika norunāta operācija. Viss noritēja raiti, bez stresa. Bija sajūta, ka atrodos nevis slimnīcā, bet ciemos pie draugiem. Jau vakarpusē varēju piecelties no gultas un mazliet pastaigāt. Pēc izsmeļošām personāla instrukcijām, nākamajā dienā jau biju mājās.
Vissirsnīgākais PALDIES visam klīnikas personālam, kas aprūpēja mani. Dodu 12 balles 10 baļļu sistēmā. Iesaku visiem, kas ir saskarušies ar līdzīgām veselības problēmām.

Renārs no Taurupes.

Мне 41 год. Последние 3 года мучали сильные боли в пояснице отдающие в ногу, которые усилились в последние дни. * Знакомые посоветовали обратиться в „Частную клинику Др. Пуриньша”, о которой я раньше не слышал. После первой консультации я решил делать операцию у них, так как сам доктор и поликлиника внушили мне доверие. Приветливые медсестры, профессионализм врачей и заботливый уход оставили самые хорошие впечатления о клинике. А факт того, что меня в течение суток поставили на ноги, откровенно удивил. Хотел бы выразить огромную благодарность всему персоналу за проделанную работу и пожелать удачи.

P.S.* Магнитно резонансная томография показала стеноз и межпозвоночную грыжу 9 мм.

С уважением, Отабек Пулатжанов.

17/11/20                                                                             


Mani, Sandru ar ļoti stiprām sāpēm labajā kājā atveda uz Puriņa privātklīniku. Pati paiet bez spieķa nevarēju. Tanī pašā dienā veica analīzes un pēc tam operēja. Jau pēc 2 stundām vajadzēja celties un pastaigāt. No rīta kājai sāpes bija rimušās un varēja pastaigāt brīvāk.

Esmu pateicīga Puriņa klīnikas komandai par atsaucību. Lai Jums Dievs stāv klāt!

Sandra                                                                  2020.gada 23.oktobrī

27.08.2020.gadā

                                                   Daktera Puriņa privātklīnika

   Man bija mugurkaula operācija, kura veiksmīgi beidzās, pateicoties profesionālam kolektīvam, arī pēc operācijas māsiņas profesionāli rūpējās par saviem pacientiem.

Es teiktu – desmit balles.

Mīļš paldies par veiksmīgi veikto operāciju dr. Puriņam ar komandu. Paldies par vienkāršību un patieso sirsnību, māsiņām. Tiku uzmanīta un lutināta visu šo laiku, ko pavadīju stacionārā. Pēc operācijas sāpes ir pazudušas, mugura ir brīva no kustību ierobežojuma.

Iesaku visiem, kas cieš no muguras problēmām, nebaidīties un nākt uz operāciju.

Vēlu veselību un panākumus visam kolektīvam darbā un personīgajā dzīvē.

Ar cieņu,

Irina Kreicberga

Anglijā jau piecus gadus apmeklēju fizioterapeitu. 2019.gada jūnijā tika izdarīta pirmā magnētiskā rezonanse, kam sekoja pirmā blokāde. Atviegloja sāpes tikai uz neilgu laiku. 2020.gada marta vidū sāpes kļuva neciešamas. 3,5 mēnešus nevarēju strādāt, sakarā ar Covid-19 nebija iespēja konsultēties ar speciālistu. Beidzot 25.jūlijā tika izdarīta otrā blokāde. Sāpes kājā un mugurā nemazinājās. Par cik uz operāciju bija jāgaida vismaz 6 mēneši, nolēmu palīdzību meklēt pie Jums.

            Ar visu esmu ļoti apmierināta, liels paldies! Sāpes ir izzudušas un varu kārtīgi iztaisnoties. Vēlreiz liels paldies!

Visu cieņu, Valentīna Hanta

                                                                                    04.09.2020.    

No Marinas Svetcovas

            Vairāk kā mēnesi es dzīvoju ar lielām sāpēm mugurā un kājā. Ģimenes ārsti man palīdzēt nevarēja, sūtīja tikai uz masāžām un pie fizioterapeitiem. Tad es sāku prasīt nopietnākas izmeklēšanas, kā neiroķirurgs “operāciju”.

            Tad es sāku visiem zvanīt un tiku pie Dr. Puriņa klīnikā. Mani ļoti labi sagaidīja, parunāja un ļoti labi visu paskaidroja. Es biju ar visu apmierināta, ar izmeklēšanu un medicīnisko personālu.

            Pēc operācijas es jutos negaidīti labi, līdz ar ko lielu paldies tiem, kas operēja, dakteriem un personālam.

            Turpmāk šo klīniku es ieteikšu visiem saviem draugiem, paziņām.


Labdien! Vēlos padalīties ar savu piedzīvojumu.
No 2019. gada augustu mocos ar nežēlīgām sāpēm,viss saasinājās grūtniecības pēdējā mēnesī. Pēc ķeizara 16 septembrī 2019 gadā,nekas nemainījās mugura turpināja sāpēt līdz 2020 gada 21 augustā vairs nevarēju paiet bija neciešamas sāpes muguras lejas daļā un labajā kājā. Nācās steigā meklēt risinājumu un internetā nejauši uzskrēju Dr.Puriņa privātklīnikai.
Sestdiena 2020.gads 22.augusts pulkstenis 16:30 nevaru paiet pamatīgs izmisums un bailes no tā ka palikšu paralizēta steigšus ņēmu telefonu un zvanīju uz Dr.Puriņa klīniku. Telefons sauca bet tai brīdī neviens neatbildēja,nodomāju varbut sestdienas vakars visu ir beiguši darbu. Bet tad pēkšņi atskan zvans. Paceļot klausuli bija patīkami dzirdēt jo man atzvanīja pats Dr.Juris Puriņš.
Izstāstīju savu situāciju,ārstam jau bija skaidrs kas ir ar mani noticis.Jau telefona sarunā dakteris pateica ka tā ir diska trūce. Un ka tā ir jāoperē. Juris Puriņš ieteica nevilkt garumā,un 24.augustā pirmdienas rītā 8:15 būt viņa klīnikā. Protams visam piekritu un biju kā norunāts klīnikā.
Gaidīju pie J.Puriņa kabineta durvīm un tieši 8:15 pie manis pienāca medmāsiņa (ļoti laipna)ar lūgumu sekot viņai. Iegāju nodaļā,no manis paņēma visus izmeklējumus,paņēma iztrūkstošās analizes.
Tad ieradās operējošais ārsts Kārlis Puriņš. Kurš iztaujāja kas ar mani ir noticis. Pārbaudījis manu MR ārsts pateica ka ir diska trūce kura ir jāoperē. Protams biju ļoti satraukta un nobijusies. Bet Kārlis Puriņš iedrošināja un izstāstīja ka pēc operācijas man vairāk nesāpēs un ka vis būs labi.
Tai brīdī es vienkārši uzticēju sevi Kārlim Puriņam. Operācija notika īsu brīdi pēc mūsu sarunas. Mani sagatavoja un jau atrados operāciju zālē.
Pēc operāciju ļoti sāpēja mugura rētas vietā
Bet tas bija normāli. Kad atgāju no narkozes,māsiņa teica ka būs jāceļas un jāsāk staigāt. Protams biju nobijusies,bet pieceļoties bija vienkārši labi jo man nesapeja vairāk kāja,varēju brīvi staigāt bez kruķa.
Par to milzīgs paldies Dr Kārlim Puriņam un visai pārējai komandai. Jo attieksme un tas kā par mani parūpējās ir ļoti cienīgi.
Piebildīšu ka par tik cik viss notika negaidīti steigā nebija kur sadabūt finanses lai norēķinātos par pakalpojumu. Pirms operācijas pie manis bija grāmatvede kura paskaidroja izmaksas un kārtību kā jāveic apmaksu.
Runāju ar Kārli Puriņu par to ka patreiz man nav finanses lai norēķinātos par operāciju un pārējo pakalpojumu. Tai brīdī dakteris pateica ka šobrīd nav runa par naudu. Milzīgs paldies Dr.Puriņa klīnikai par visu kas tika izdarīts. Nekad nenožēlošu ka biju tieši Dr.Puriņa klīnikā.

Ingrīda Tanne

?

Labdien! Vēlējos izteikt milzu pateicību doc Jurim Puriņam,Kārlim Puriņam un visai komandai kas šā gada 24 augustā deva man iespēju pilnvērtigi staigāt un uzņēma savās telpās ar gardām vakariņām un brokastīm! 24 stundas tiku profesionāli aprūpēts un uzmanīts! Paldies Jums profesionāļi! Ar cieņu un vēlu visu to labako !

Mārtiņš Veitners


Tā kā šī bija pirmā nopietnā operācija manā mūžā, tad esmu patiesi pārsteigts par tās raito norisi.

            Protams  priekšstats par operācijas gaitu  bija citāds, nekā tas patiesībā notika.

            Operācijas rītā māsiņas veikli mani sagatavoja šim notikumam un tad jau es atrados operāciju zālē. Atceros divas ieelpas no maskas un viss. Sekoja draudzīga atmodināšana, kad atrados jau gultā. Saņēmu šprici ar pretsāpju līdzekli un biju pārsteigts, ka sāpes drīz pazuda. Jau pēc pāris stundām māsiņas aicināja pamēģināt apsēsties uz gultas malas. Kad to bija veicis kādas 10 – 20 minūtes, jau mēģināju pastaigāt, kas arī izdevās. Šajā brīdī sev pateicu, ka viss ir ideāli, fakts, ka tik ātri varēšu spert pirmos soļus, sajūsmināja.

            Turpmākā diena pagāja sirsnīgā māsiņu uzraudzībā un ķermenis ar katru brīdi kļuva stiprāks. Ik pa brīdim uz palātu zvanīja dakteris un interesējās pie māsiņas, kā jūtos, tas radīja drošu un patīkamu sajūtu, ka par mani rūpējas.

Otrās dienas rīts. Juris Puriņš sniedz paskaidrojumus kā turpmākās dienas uzvesties un kādas lietot zāles. Šajā sarunā piedalījās arī Kārlis Puriņš ar kuru pārspriežam vakardienas operācijas gaitu.

Viss ir kārtībā, esmu ļoti apmierināts ar šīs klīnikas izvēli, lai arī turpmāk veicas Puriņu ģimenei rūpes par cilvēku veselību.

                                                Arvīds Apfelbaums

                                                                        Lilija Kuciņa

Sākās problēmas ar muguru. Tad sāku meklēt, kur varētu uzzināt cēloni. Pirms 7 mēnešiem dēls veica operāciju Puriņa klīnikā – diska trūces. Sazvanīju Kārli Puriņu un lūdzu izmeklēt mani. Visiem klīnikas darbiniekiem bija atvaļinājums, bet mani K.Puriņš pieņēma un izrādījās, ka man diska trūce.

Šodien ir 03.08., man veica operāciju. Esmu laimīga par notikušo. Personāls strādā ļoti profesionāls, laipns un atmosfēra bija burvīga. K.Puriņam un viņa komandai lielais paldies. Pirms operācijas mani biedēja šī problēma, bet izrunājoties tā iedrošināja, kad vairs nebija ne mazākās šaubas par operācijas veikšanu. Ir otrā diena, bet mēs jau dodamies mājās. Saņēmām pilnu informāciju par turpmāko 2 nedēļu atveseļošanās laiku no Jura Puriņa. Es esmu no savas ģimenes trešā paciente šajā klīnikā un visi esam bezgala pateicīgi šai Puriņa klīnikai. Paldies!!!

Labdien!

Problēmas ar muguru man sākās jau ar 2004.gadu. Sākumā man ārstēja ar pretsāpju zālēm, blokādēm, fizioterapijas procedūrām, ārstnieciskie vingrinājumi, gāju uz baseinu un mani nosūtīja uz sanatoriju Jaunķemeri, tur saņēmu dažādas procedūras un pats galvenais, ka tur bija ļoti jauka daktere fizioterapeite, kas mani iemācīja pareizi izpildīt vingrojumus un es katru dienu arī vingroju un turpināju vingrot arī mājās pēc visām procedūrām sāpes palika ciešamas. Tā es samierinājos un dzīvoju ar nelielām sāpēm, bet 2013.gadā notika nelaimes gadījums, stipri tika traumēta mugura un viss sākās no gala, mani ārstēja neirologs un ģimenes ārste uztaisīja datortomogrāfiju, atkal deva pret sāpju zāles, sāpes bija ļoti stipras es gandrīz nevarēju paiet un beidzot nolēmu griezties pie ķirurga.

Traumatoloģijas slimnīca man 2018.gada jūnijā  veica operāciju un pēc operācijas es jau 50 metrus varēju paiet bez sāpēm es biju ļoti priecīga, ka veselība uzlabojas, bet prieki bija īsi, 10.mēnesī man sākās stipras mugurā sāpes. Tad draudzene pastāstīja par Dr. Puriņa privātklīniku un es tūlīt pazvanīju un 1.jūnijā es jau biju pie doc. Daktera Jura Puriņa biju patīkami pārsteigta par attieksmi un tajā pašā dienā veica visus izmeklējumus un uz visiem izmeklējumiem pavadīja māsiņa. Operāciju nozīmēja 15.jūnijā, operācija bija sarežģīta un es tikko biju pavērusi acis, man prasīja kā jūtos un jau vajadzēja apsēsties un pēc neilga brīža cēlos kājās un pēc neilga brīža arī paiet ar kājām, man bija tik liels pārsteigums, man likās, ka tas var notikt tikai sapnī, sāpes es nejutu un jau otrā dienā es braucu mājās. Kā jau pēc operācijas sāpes mazliet jūtu, nevaru salīdzināt ar tām šausmīgām sāpēm pirms operācijas, paiet arī varu, ejot sāpes varu sākt just, kad noeju 250 metru varu atkal domāt par dzīvi pilnīgi ar citām domām, jo,  man nebija nekādas intereses pa dzīvi tikai domās par tām šausmīgām sāpēm.

Iesaku, kam ir problēmas ar muguru griezties Dr. Puriņa privātklīnikā, nenožēlosit.

Dr. Med. Kārlis Puriņš, anesteziologi un viss kolektīvs, jaukās māsiņas savu darbu veic no sirds ar lielu atbildības sajūtu radot pacientā uzticību.

Vēlot veiksmi, spēku, izturību un pateicībā par to, ka Jūs esat.

Zinaīda Jēgere

Rīgā, Alsungas ielā 29 B  


Vēlos izteikt pateicību Jurim Puriņam, Kārlim Puriņam un visai komandai par man veiksmīgi veikto operāciju.

Pēdējo pusgadu mocījos ar sāpēm labajā kājā, kas ierobežoja pārvietošanos un traucēja kvalitatīvai dzīvei. Nezināju kur vērsties pēc palīdzība, nejauši “Facebook” izlasīju par Dr. Puriņa privātklīniku, kur aprakstītie simptomi atbilda manējiem. Pēc izmeklējumiem Dr. Kārlis Puriņš konstatēja, ka ir jāveic operācija. Pēc operācijas staigāju bez sāpēm, esmu atgriezies kvalitatīvā dzīvē.

Es  lepojos, ka Latvijā ir Puriņu dinastija, kas spēj cilvēkiem atgriezt veselību.

Ar cieņu,

Juris Artimovičs

Cēsis  09.07.2020.


Nieko nėra brangiau, kai žmogus turi Didelę Širdį ir pareigos jausmą kitam žmogui.

Ačiū už tai, kad Jūs visa tai turite.

Kad Dievas Jums duotų, bet nieko neatimtų.

Su pagarba ir dėkingumu Česlovas Aleksas Davidonis

/Parašas/

Ryga, 2020-06-19

Lietuva, Kaunas, Liutauro akligatvis 8–27

Спасибо большое д. Пуриню за помощь, за решение проблем, которые мучили последние 5 лет.

Благодарю весь коллектив „dr. Puriņa privātklīnika“ за поддержку в течение всего периода и до и после операции.

Компетитность и професионализм – слова, характеризующие эту клинику с благодарностю.

Игорь Константинов

no Agra Ancveira

Ļoti liels paldies dr. Puriņa klīnikai un kolektīvam par man veikto muguras operāciju.

Neticams paversiens uzreiz pēc operācijas, kad pamodos, varēju pēc stundas jau sēdēt un celties kājās, sajūtas vienkārši fantastiskas. Nesāpēja vairs kāja un mugura (vienīgi brūce). Esmu neizsakāmi pateicīgs dr. Puriņa klīnikai. Īpašs paldies ķirurgam Kārlim Puriņam.

Operāciju veica 15.06.2020. un 16.06.2020. jau devos mājās. Paldies jums! Lai jums veicās turpmāk. Jūs esat fantastiska komanda.

Agris Ancveirs

                                              16.06.2020.


Puriņa privātklīnikas

paciente

Mirdza Krūmiņa,

dzīvo Rīgā.

            Ilgus gadus mocījos ar muguras sāpēm, kuras atstaroja uz kājām un bija grūti staigāt, it sevišķi pa trepēm. Uzzināju par klīniku, kura varētu palīdzēt, pieteicu konsultāciju, tika izdarīti izmeklējumi un es piekritu operācijai. Tika veiksmīgi izdarīta operācija un pirmajā vakarā jau varēju celties un pastaigāt, sāpes kājās vairs nav. Arī vīrs iztaisīja mugurā operāciju un ir ļoti apmierināts.

            Iesaku nebaidīties un droši griezties pēc palīdzības.

            Apkalpojošais personāls ir ļoti atsaucīgs, mīļš paldies dakteriem, māsiņām par iejūtību.

Lai veicas turpmākajā darbā.

04.06.2020


Anita Vitkovska.

Es, 26.05.20.g. taisīju muguras operāciju privātajā klīnikā pie daktera Jura Puriņa. Es par šo klīniku esmu ļoti pārsteigta un priecīga, kad tiešām ir Dieva doti ārsti un māsiņas. Liels paldies, pat nevaru vārdos izteikt par to aprūpi, arī ārstam Kārlim Puriņam. Visiem, kad viņi Tev vienkārši stāv klāt katru minūti, sekundi neatejot no Tevis. Viss notiek kā pasakā uz burvju mājiena. Visas Tavas kaprīzes, iegribas tiek vienkārši izpildītas. Un ik pēc minūtes apjautājas vai ko nevajag. No visas sirds es mīļi pateicos Visiem un, lai Dievs dod vairāk šādus darbiniekus.

Ar cieņu,

Anita Vitkovska


Мне была проведена микрохирургическая операция по удалению межпозвонковой грыжи Хочу выразить огромную благодарность всем сотрудникам клиники за профессионализм и внимательное и чуткое отношение к пациентам. В первую очередь, Юрису Пуриньшу который первый выслушал меня и после проведенной консультации дал мне соответствующие рекомендации и я понял, что буду оперироваться только у него. Доктор все подробно объяснил, показал на снимке, предложил оптимальное решение. До этого 1, 5 месяца лечился консервативно, но безрезультатно. Хочу также поблагодарить весь персонал клиники, все организовано на высшем уровне. Спасибо за поддержку и постоянное организационное и административное сопровождение с момента обращения и до момента выписки, всем медсестрам и дежурным врачам. Наркоз был как в сказке, очнулся, а уже все закончилось и никаких неприятных ощущений. Операция прошла без сюрпризов, уже через 2 часа мог передвигаться самостоятельно а на следующий день после выписки сам уехал в Резекне на машине за рулём. Доктор нейрохирург Ка́рлис Пуринш проводившей мне операцию многократно заходил после операции и справлялся о самочувствии. Карлис Пуринш, спасибо Вам ! Вернули меня к полноценной жизни. Надеюсь этот отзыв поможет кому-то принять верное решение и обращаться только к ним! Valdis Medveckis


Здравствуйте! 13.05.2020. привезли в клинику практически неходячего с сильной болью в поясничом отделе спины. Были сделаны все анализы и 14.05.2020. была проведена операция по удалению грыжи позвоночника (L5-S1).Операция прошла успешно в 10.00 начало операции в 15.00 ходил по коридору клиники.
Огромное спасибо нейрохиругу Др.Карлису Пуриньшу и всей его команде которая помогала ему!
С уважением Владимир Ф.


Я, Аркадий Белькович, 73 года, 13.05.20 находился на операции позвоночника поясничной части. Всё прошло хорошо, большая благодарность хирургам Пуриньшу Карлису и Пуриньшу Юрису, а также всему персоналу, помогавшему им, за то, что они поставили меня на ноги.

            Желаю всем им хорошего здоровья. Помогайте, пожалуйста, больным людям, а сами не болейте.

                                    Арк. Белькович        /подпись/

                                                                        14.05.2020 г.


Labdien! Pateicībā visam klīnikas personālam par laipnu uzņemšanu un apkalpošanu un palīdzēšanu tik pie veselas muguras. Paklanos daktera Puriņa priekšā par sekmīgu operāciju. Ļoti liela rūpība un atbalsts. Tik drīza atveseļošanos kā solīja ārsts. Pēc muguras operācijas dažām stundām jau cēlos kājās un nespēju beigt priecāties par manu kāju mobilitāti un dzīvi, kas tagad man būs pilnīgi citā kvalitātē. Vēlreiz milzīgs paldies!

Linda Trupāne


Norėtumėm nuoširdžiai padėkoti Gydytojui K. Purinš ir visam klinikos personalui už atliktą operaciją, už kantrybę ir labai malonų aptarnavimą.

Į Gydytoją K. Purinš kreipėmės jau ne pirmą kartą ir visada grįžtam labai patenkinti. Gydytojau, didelės jums sėkmės gelbstint žmonių gyvybes ir sveikatą.

Taip pat didelis didelis AČIŪ Anitai.

Sėkmės VISAM Jūsų kolektyvui.

AČIŪ

LT       ŠIAULIAI      SILVA ABROMAVIČIENĖ            2020.05.07


Neliels ieskats klīnikā, kurā ierados ar akūtām sāpēm kājā pēc muguras sastiepšanas:
9.00 pēc iepriekšējas vienošanās MR
11.00 saruna ar neiroķirurgu
12.00 nodotas visas analīzes
15.00 diska trūces operācija
19.30 jau brīvi staigāju pa palātu
nākošā dienā jau esmu mājās
pagaidām viss labi, redzēs kā būs pēc laika
Dažas piezīmes par palātu:
māsa uzrauga pacientus atbilstoši viņas kvalifikācijai, bet visu labi izdara,
vajadzīgi acu maskas pret gaismu, ja gribas pagulēt un ausu aizbāžņi pret trokšņiem un krācošiem kaimiņiem,
vajadzīgas individuālās gaismas, ja nenāk miegs un gribas palasīt grāmatu,
TV rāda tikai 5 Latvijas bezmaksas kanālus,
ēdiens, kaut arī pasūtīts no Lido, nav izcils, kā teica mans tēvs “ēst var”, bet vajadzētu izvēli, kaut vai tāpat kā lidmašīnās – gribi zivi, gaļu, vai putnu, par piedevām nemaz nerunājot, kā nekā 80 eur par gultas vietu (palātā!!!!) atbilst 4**** viesnīcas numuram vienai personai. Protams, tajā cenā ietilpst arī medikamenti, bet nedomāju, ka nevarētu arī pasniegt pilnvērtīgāku ēdienu.
Es nesūdzos par maksu operācijai, tā ir adekvāta un operācija man palīdzēja. Kārlis ir labs cilvēks un protams, perfekts profesionālis, bet servisu palātā nedaudz vajadzētu uzlabot.

Artūrs, 2020.gada 7.maijā

Man bija iekaisusi diska truce, bija nepanesamas sāpes. Pēc palīdzības griezos Puriņa privātklīnikā. Šajā klīnikā mani uzņēma ļoti jauki. Tika veiktas visas analīzes, un tika veikta kvalitatīva operācija. Otrā dienā manas sāpes pazuda. Pasakos visam personālam, kas strādāja šajā maiņā un īpaši operējošajam ķirurgam- Kārlim puriņam.

20.03.2020                                                                                           Zaiga


Labdien!
Man Puriņa privātklinikā 10.03.2020 iztaisija diska trūces operāciju.
Es 09.03.2020 aizbraucu uz konsultāciju pie neiroķirurga Dr.Kārļa Puriņa. Atbraucu ar savu magnētiskās rezonanses izmeklējumu. Konsultacijas laikā dakteris man pastāstija , ka bez operācijas neiztikt.
Konstatēja man diska trūci ,kas nospiež nervu uz kreiso kāju , kura man notirpusi jau ilgāku laiku.
Tai dienā man noņēma analīzes,otrā dienā operācija. Operācija noritēja veiksmīgi. Divas stundas pēc operācijas māsiņas uzraudzībā jau cēlos sēdus un staigāju. Trešā dienā braucu mājās.
Esmu ļoti pateicīga dakterim un visam strādājošam personalam par sapratni un palīdzību.
Liels paldies par visu . Iesaku visiem ar muguras problēmām vērsties Dr.Puriņa privātklinikā pēc palīdzībasā.

AIJA SALDENIECE no Liepajas 20.03.2020.


Меня зовут Александр, я более 9 ти лет мучился болью в пояснице, затем в левой ноге. Ложился и просыпался с болью, почти привык к ней. Девять лет назад другие хирурги не рекомендовали делать операцию так как говорили о высокой вероятности инвалидности. Но сейчас когда боль стала невыносимая я обратился за помощью в клинику Ю.Пуриньша. Все необходимые анализы и исследования были сделаны в этот же день, ни очередей ни долгих ожиданий. Сразу положили, утром провели операцию и через час я хожу, сижу, лежу и никакой боли и вообще никаких неприятных ощущений! Это ФАНТАСТИКА! Огромное спасибо доктору Карлису Пуриньшу, сестричкам которые всегда были рядом и вообще всему персоналу! Всего Вам самого доброго и огромных успехов в вашем нелёгком труде!
А тем кто это читает – не терпите боль , знайте что тут вам обязательно помогут!
С ув. А. Ефанов.


Я, Андрей Журавлёв, обратился за помощью к доктору Юрису Пуриньшу, так, как меня на протяжении долгих лет мучали сильные боли в спине.

В клинике доктора Юриса Пуриньша мне оказали нужную помощь. Операция прошла успешно и уже на второй день чувствовал себя замечательно.

Большое спасибо К.Пуриньшу и всему персоналу за внимательное отношение.

                                                                                    18.03.2020.

Biju pie Dr. Puriņa privātklīnikā remontēt muguru, pēc operācijas pagāja pāris stundas varēju jau sēdēt un pat staigāt. Nākošā dienā jau mājās! Apkalpojošais personāls vienkārši super.

13.03.2020                                                                                                      Māris Dimants


Atbraucu uz konsultāciju pie ārsta uz SIA “Puriņa privātklīnika”. Konsultācija bija ar ārsta nosūtījumu uz magnētisko rezonansi, tur nokļuvu bez rindām un visādām problēmām, stundu divu laikā biju atpakaļ pie ārsta, ārsts izpētīja un apmēram 2 h laikā jau bija operācija, pēc operācijas, kad pamodos pēc 3 stundām jau gāju uz tualeti pats ar savām kājām, operācija bija diska trūces novēršanai, no rīta visu smalki izstāstīja, ko drīkst darīt, ko nedrīkst, viss ļoti ātri un efektīvi, garantiju dod, ka nebūs vairs nekādu problēmu, bet, ja nu kaut kas ne tā, tiks labots par velti, ļoti cienījami un patīkami komunikabli ārsti. Izrakstīja arī visus medikamentus, kurus jāņem līdzi pēc operācijas. 2 dienu laikā visu var savest kārtībā.

                                                                        R.Žuņa        18.02.2020

Es, Dināra Popa, saku VISLABĀKO, SIRSNĪGĀKO, VISLIELĀKO PALDIES J.Puriņa privātklīnikas personālam, dakteriem, par omulīgo, mājīgo, profesionālo aprūpi pirms un pēc operācijas.

            Operācija 2 h, pēc tās vakarā jau staigāju un sēdēju, otrā dienā devos mājās.

Nebaidies, ja ir problēmas ar muguru, iesaku doties uz daktera Puriņa klīniku, par Jums šeit parūpēsies augstākajā līmenī, šie cilvēki zina savu darbu!

LIELS, MILZĪGS PALDIES!

                                                            Dināra Popa     24.02.2020

                        Labdien!

Atnācu ar šausmīgām muguras sāpēm uz Dr. Puriņa privātklīniku.

Pieņēma mani uzreiz, ieraugot manu akūto stāvokli, tika pieņemts lēmums magnētiskai rezonansei. Pēc tās tika atklāts, ka manējā situācijā var līdzēt tikai operācija.

Kad izdzirdēju par operāciju, biju izbijusies, jo zinu no citu nostāstiem, kuri operējās valsts iestādēs, kad vairs neesi par cilvēku un esi norakstāms.

Internetā par Dr. Puriņa klīniku izlasīju labas atsauksmes un māsiņa, dakteri mani iedvesmoja, tikai uz to labāko. Es pat neizjutu, ka man būs operācija, bet ārstēs. Operācija ļoti, ļoti labi pagāja. Cēlos jau tajā pašā dienā. Nākošajā dienā uz mājām varēju iet.

Vēl, kas labi šajā iestādē, kad nāk pretī par samaksu, ļauj sadalīt pa daļām.

Kolektīvs saliedēts, draudzīgs, atsaucīgs, laipns.

Tik daudz laba vēlējumu Dr. Puriņa privātklīnikai. Lai katrā iestādē būtu tāda attieksme kā šeit.

                                                                                    Aija Preikša      27.02.02020


au vairākus gadus mani mocīja muguras sāpes, kas pārgāja uz kājām, sāpes kļuva neciešamas, nelīdzēja atsāpinošie līdzekļi, jo nospiests bija sēdes nervs. Apmeklēju vairākus speciālistus, konsultācijas, bet veselības uzlabojumus nejutu. Jau pirms pieciem gadiem man mugurai tika veikta viena operācija un atkārtotu operāciju neviens speciālists neieteica, neuzņēmās.
Par J.Puriņa privātklīniku biju dzirdējis ļoti labas atsauksmes, tiekoties ar cilvēkiem, kuri ārstējušies klīnikā, tāpēc es nolēmu griezties pēc palīdzības šeit un nenožēloju. Paldies Jurim Puriņam, kas laipni uzņēma mani, uzklausīja un iedrošināja veikt operāciju, iepriekš tajā pašā dienā veicot visas analīzes un izmeklējumus, uz kuriem devos medmāsiņas pavadībā. Jā, šī privātklīnika ir paraugs citām medicīnas iestādēm valstī attieksmē un darbā ar pacientu. Te ir plašas diagnostikas iespējas un operācijas veic pēc visaugstākā standarta, te strādā uz rezultātu. Liels paldies neiroķirurgam Kārlim Puriņam kurš veica šo sarežģīto muguras operāciju, virsmāsai Sairitai Puriņai un visam klīnikas kolektīvam, kurš strādā vienoti kā pulkstenis pacienta labā.
Vēlu Jūsu klīnikas kolektīvam turpmākajā darbā izaugsmi, veiksmi un laimi ikvienam personīgajā dzīvē!

Ar patiesu cieņu Arvīds Jansons

02.02.2020.


J. Puriņa privātklīnikas personālam gribu teikt vislielāko paldies. Profesionāli darbinieki, vislabākā aprūpe pirms un pēc operācijas. 7.janvārī 2020.gadā tika nozīmēta muguras operācija. Pāris stundas pirms operācijas tika veiktas visas analizes un izmeklējumi. Operācija 2 stundas, un pēc pāris stundām jau sēdēju, cēlos un staigāju.
Paldies Jurim Puriņam kurš iedrošināja veikt operāciju un Kārlim Puriņam, kurš veica operaciju. Paldies māsiņām, kuras visu laiku bija apkārt. Un ja kādam tas liekas dārgs prieks, tad varu teikt tikau to ka naudai nav nozīme, galvenais ka tu pēc tam jūties labi un nemokies ar sāpēm. Vēlreiz paldies klīnikas komandai.

Sandra Auziņa


   Es, Ināra Mihejeva, izsaku vislabāko un sirsnīgāko pateicību dakteriem Jurim Puriņam, Ilonai Puriņai, anesteziologam, visām māsiņām, bet īpaši neiroķirurgam Kārlim Puriņam, par man veikto operāciju 2019.gada 19.decembrī.

Decembrī sāka ļoti sāpēt kreisā kāja, griezos Mauriņa klīnikā, kur pārbaudīja vēnas, bet dakteris pateica, ka sāpes ir no jostas skriemeļiem. Jāveic magnētiskā rezonanse un jāgriežas pie neiroķirurga. Pretsāpju zāles nelīdzēja, jo sāpes pastiprinājās.

Radiniece ieteica griezties uzreiz Puriņa privātklīnikā, kur man patiešām palīdzēs. Paveicās, ka uz konsultāciju tiku 10.decembrī. Operatīvi tika veiktas analīzes, citi izmeklējumi un ārstu konsultācijas. Tika noteikts operāciju datums.

Mani ļoti pārsteidza, ka pēc operācijas vakarpusē varēju sēdēt, staigāt un otrā dienā doties mājup!

Mīļie mediķi, lai Jums turpmāk Dieva svētība un paldies, ka Jūs tādi mums esat!

 20.12.2019.g.                                                                         I.Mihejeva

Liels paldies dakterim Puriņam un visai viņa komandai par sniegto palīdzību. Viss notika ātri un bez jebkādiem sarežģījumiem. Profesionāli ārsti, skaistas, izpalīdzīgas meitenes, jauka atmosfēra. Samaksu par veiktajiem pakalpojumiem ir iespējams sadalīt daļās, kas ir ļoti forši, vismas manā situācijā. Jau dažas stundas pēc veiktās muguras operācijas biju uz kājām, nākamajā dienā varēju doties mājās un turpināt dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

            Ja kādam ir problēmas ar muguru, droši iesaku apmeklēt daktera Puriņa klīniku, par Jums šeit parūpēsies augstākajā līmenī, un nevajag baidīties,šie cilvēki zina savu darbu.

                                                                                    Mārtiņš Kacers ( 38 gadi)

                                                                                    07.01.2020


Меня зовут Виктор Павилавичус.

Лечение в клинике проходил с 26.11 по 28.11.2019 г. Много лет страдал болями в позвоночнике. Обращался к специалистам – лечение только обезболивающие средства, блокады, физиотерапия. Помощь была временной. Случайно прочитал в интернете о клинике доктора Пуриня. Решил поехать на консультацию. После консультации доктор предложил сделать операцию – на следующий день. Быстро и оперативно были сделаны дополнительные обследования и анализы в клинике. Операция была под общим наркозом. Проснувшись после наркоза, уже мог вставать. Всё это время был под наблюдением доктора Карлиса Пурирьша и медперсонала. Отношение к пациентам в клинике просто отличное. Уже на третий день я уехал домой. Прошло две недели после операции, и я могу сказать, что боли, которые мучали меня много лет, прошли. Огромное спасибо доктору Карлису Пуриньшу и всему коллективу клиники за профессиональную и качественную работу.

Желаю всем Вам успехов.

С уважением Виктор Павилавичус.

Ar savu parakstu apliecinu, ka man nav pretenziju atsauksmes publicēšanai mājaslapā www.klinika.lv Datums 11.12.2019.g


Nuoširdus, gilus AČIŪ PURINA PRIVATKLINIKA, kolektyvui.

Pačiam sunku patikėti tuo kas įvyko, teko patirti antrą stuburo operaciją.

Pirmoji buvo daryta 2002 metais Kaune, Neurochirurginiame skyriuje.

Po operacijos darytos Kaune teko dar pagulėti savaitę lovoje, bei laukė reabilitacijos netrumpas periodas.

Atlikus pakartotiną operaciją čia PURINA PRIVATKLINIKA (ekstra atveju, kadangi patyriau traumą).

Po operacijos praėjus keturioms valandoms aš jau galėjau atsisėsti, bei vaikščioti.

Negalėjau tuo patikėti pats, tačiau tai tiesa.

Jau kitą dieną esu išleidžiamas namo. Tikrai galiu drąsiai rekomenduoti, spręsti savo problemas šioje klinikoje.

Kolektyvas labai draugiškas, nuoširdus ir paslaugus.

Didelis AČIŪ JIEMS VISIEMS

Vaidas Vansevičius

861400777           2019-12-17 


Gerbiamas PURINA PRIVATKLINIKA kolektyve,

Pačius nuoširdžiausius ir šilčiausius padėkos žodžius tariu Jums.

Ačiū už aukštą profesionalumą, už puikiai atliktą mano broliui stuburo išvaržos operaciją.

Jeigu yra pasaulyje stebuklai, tai vienas iš tų stebuklų įvyko vakar po naujausiu metodu atliktos stuburo išvaržos operacijos. Ilgus metus kentėjęs skausmus po Lietuvoje atliktos operacijos tokio pat pobūdžio 2002 metais, vakar po operacijos, atliktos čia, PURINA PRIVATKLINIKOJE, neurochirurgo K. PURINŠ, jau po 2 val. sėdėjo, o po 3,5 val. atsistojo ir pats savo kojomis, be skausmo ėjo!!! AČIŪ!!!

Artėja Šv. Kalėdos…

Įvyksta maži stebuklai, kai jais tiki. Už šį stebuklą ačiū šiai klinikai, neurochirurgui K. PURINŠ, prof. J. PURINŠ, visam aptarnaujančiam personalui.

Ačiū už suteiktą galimybę gyventi kokybišką gyvenimą broliui be skausmo, be pooperacinės reabilitacijos, nes jo po šios mikrochirurginiu būdu atliktos operacijos NEREIKALINGA!

Su puikia nuotaika grįžtame namo ir pažadu būtinai rekomenduosiu tik šią kliniką visiems, kam reikalinga tokio pobūdžio pagalba.

Su artėjančiomis šventėm Jus, mielas Kolektyve!!

Tegu už Jūsų gerumą žmonės gerumu atsidėkoja.

Sveikatos Jums visiems!

Gyd. Asta Kasmauskienė

2019-12-17

+370 68896716


Nokļuvu dakteru Puriņu rokās pēc nedēļu ilgām mokām ar sāpēm mugurā, notirpušu kāju un problēmu ar tualetes apmeklējumu. Braucu uz Rīgu ar domu uztaisīs blokādi un laimīgi došos mājās. Divus gadus atpakaļ man bija veikta trūces operācija citā privātklīnikā, kas atrodas netālu no dr.Puriņu klīnikas. Tagadējā problēmas vieta bija tuvu iepriekšējai operācijas vietai.

Pēc tikšanās ar dakteri Kārli Puriņu biju šokēts par to, cik mana situācija izrādījās bīstama un neatliekama un ka operācija ir jāveic nekavējoties. Biju atbraucis tikai uz konsultāciju, bet tika veikta operācija. Kuras laikā izrādījās, ka iepriekšējā operācija nebija veikta kā nākas. Ja ne dakteris Kārlis Puriņš, man bail pat iedomāties, kā viss būtu beidzies.

Un kas vēl mani pārsteidza, ka attapies no operācijas uzreiz varēju sēdēt, staigāt un otrā dienā doties mājup. Iepriekšējā pieredze bija, ka pēc operācijas mēnesi varēja tikai gulēt vai stāvēt, jānēsā speciāla josta, 4 mēn. rehabilitācijas periods.

Tagad nekas tāds nav vajadzīgs, pateicoties metodēm ar ko strādā dakteris Kārlis Puriņš.

Tāpēc saku Jums vis vis lielāku cilvēcīgo PALDIES par manas dzīves glābšanu. Jūs visi klīnikas labie gariņi esat lieliski.

Sargājam un pieskatam savus mīļos.

Elvis Augstkalns

28.11.2019.


“Necietiet sāpes!”- tāds ir neiroķirurģijas privātklīnikas izveidotāja daktera Jura Puriņa aicinājums tiem, kas ilgstoši cieš no muguras sāpēm un kam nelīdz ne veiktā terapeitiskā ārstēšana, nedz atsāpinošie medikamenti. Mani šis aicinājums neuzrunāja līdz brīdim, kamēr pati nenonācu situācijā, kad muguras sāpes kļuva neciešamas. Liktenis mani noveda J. Puriņa privātklīnika, kad jau biju zaudējusi cerību uz dzīvi bez sāpēm. Klīniku pašreiz vada  Jura Puriņa dēls, lielisks neiroķirurgs, medicīnas doctors Kārlis puriņš, kas ieguvis zināšanas un prasmes muguras operēšanā un 12 gadus nostrādājis Zviedrijas vadošajās klīnikās, pagājuša gada nogalē ir atgriezies Latvijā, lai visu, ko ārsts ir guvis Zviedrijā, ieviestu neiroķirurģijā Latvijā un palīdzētu Latvijas iedzīvotājiem. Jau pirmajā tikšanās reizē ar klīnikas ārstiem es sajutu cilvēcisku ieinteresētību man palīdzēt. Man tika izskaidrota mana situācija un paskaidrots, kāpēc ir nepieciešama muguras operācija. Ārstu nemulsināja arī mans vecums ( 85 gadi), jo katram cilvēkam taču ir tiesības dzīvot bez sāpēm. Konsultācijas laiks nebija ierobežots, bet notika labvēlīgā, mierīgā, iedrošinošā atmosfērā. Vienas dienas laikā man bija veikti visi nepieciešamie izmeklējumi, izmantojot vismodernāko aparatūru, un jau nākamajā dienā es tiku operēta. Operācijas šai klīnikā notiek mazinvazīvi, saidzīgi, ko nodrošina modernas aparatūras un mikroskopu klātbūtnē. Arī nepieciešamosmedicīniskos instrumentus ķirurgs ir pieskaņojis

savām rokām. Jau dažas stundas pēc operācijas varēju sēdēt un māsiņas pavadībā pat staigāt bez sāpēm. Nākošajā dienā pēc rīta kafijas devos mājās. Tagad jūtos lieliski. J. Puriņa klīnikā galvenais ir pacients, viņa labsajūta, psiholoģiskais stāvoklis un veselība. Par to rūpējas viss klīnikas medicīniskais personāls. Pacients ne mirkli netiek atstāts viens. Tas rada drošību un paļāvību. Šo attieksmi Dr. K. Puriņš ir atvedis no Zviedrijas. Arī telpu iekārtojums klīnikā atšķiras no parastajām slimnīcas telpām. Te ir mājas sajūta ar profesionālu mediķu klātbūtni. Esmu laimīga, ka nonācu šajā medicīniskajā iestādē un pateicīga neiroķirurgam Kārlim Puriņam un visai viņa komandai, kas dažu stundu laikā pēc ilgstošām ciešanām mani ir atgriezis dzīvē bez sāpēm. Lūk, tāda ir mana pieredze, ko guvu J. Puriņa privātklīnikā.

2019. gada novembris                                                                                    E. Kļujeva


Paldies izcilajam neiroķirurgam Kārlim Puriņam par rūpīgo un kompetento attieksmi  un veiksmīgo diska truces operāciju. Iepriecināja visa personāla laipnā, rūpīgā, gādīgā  aprūpe. Jutos kā starp tuviem, mīļiem  cilvēkiem .

Jūtams, ka Puriņa ģimene tiešām uzņemas lielu atbildību par katru pacientu.

Ja Jums ir vajadzīgs problēmas risinājums, tad droši vērsieties Puriņa privātklīnikā.

26.11.2019                                                                                                           Dace no Rīga


Aš, Janina Markauskienė, labai dėkinga gydytojui Puriniui už operaciją. Daug metų mane kamavo dideli nugaros skausmai. Dabar aš galiu ramiai gyventi be skausmų ir esu laiminga.

Už pinigus, kuriuos sumokėjau, manęs negydė ir skausmų nenuėmė.

Esu laiminga ir patenkinta personalo aptarnavimu. Patarčiau visiems, kuriems reikalinga šita pagalba, ja pasinaudoti. Ačiū jiems.

Parašas Janina Markauskiene

Labdien!


Mani sauc Alberts Šprenks, esmu 77 gadus vecs vīrietis. 14 gadus mocījos ar muguras sāpēm un nelīdzēja ne zāles, ne blokādes. Situācija kļuva arvien kritiskāka, jo sāpes ar gadiem kļuva stiprākas un sāka atstaroties no gūžas uz kāju. Nevarēju paiet, tādēļ man ieteica vērsties  Dr. Puriņa privātklīnikā pie Dr. Kārļa Puriņa.

                Septembra sākumā bija konsultācija, tika veiktas analīzes un noteikta operācija, jo situācija bija kļuvusi kritiska, kas draudēja ar palikšanu ratiņkrēslā. Operāciju veica Dr, Kārlis Puriņš un tā ilga 3,5 stundas. Plānoto 2 skriemeļu vietā tika operēti 4 muguras skriemeļu. Jau dienā pēc operācijas pastāvīgi varēju aiziet uz labierīcībām, bet nākamajā jau devos mājās. Muguras sāpes bija zudušas!

                Vēlos izteikt vislielāko pateicību Dr. Kārlim Puriņam par brīnumainajām rokām, māku rīkoties ar tām un iespēju palīdzēt situācijā, kad sāpju dēļ sāk zust dzīves jēga! Liels paldies “medbrālītim” Rūdim, kurš dežūrēja pie manis pirmajā pēcoperācijas naktī! Kā arī izsaku vislielāko pateicību visam klīnikas personālam par sapratni, iejūtību un atrasto laiku sarunām situācijas skaidrošanai!

                Vēlos piebilsts, ka Dr. Kārlis Puriņš atbildēja uz maniem jautājumiem atveseļošanās laikā pēc operācijas, kā arī tika noteikti pēc operācijas apskates laiki klātienē. Tas deva pārliecību par ārsta klātbūtni un kontroli atveseļošanās procesā, kas ir ļoti svarīgi!

                Gribu piebilst, ka jau mēnesi pēc operācijas lodoju uz Turciju, kur peldējos un devos garākās pastaigās, ko sāpju dēļ nebiju darījis gadiem.

                Izsaku vislielāko pateicību Dr. Kārlim Puriņam par dzīves atgūšanu BEZ SĀPĒM!

Ar Cieņu un laba vēlējumiem,

Alberts Šprenks

21.10.2019


Esmu liepājniece ar 85 gadu mūža stāžu. 3 mēnešus mani mocīja muguras sāpes, kas virzījās uz kāju līdz potītei. Sāpes bija neciešamas: negulētas naktis, depresija un bezcerība, ka var kas līdzēt. Vairāki ķirurgi (vārdus neminēšu), apskatot manu magnētisko rezonansi, konstatēja, ka ir nospiests muguras L5 skriemelis, bet operēt atteicās, iepazīstoties ar maniem pases datiem.

            Liktenis mani atveda J.Puriņa klīnikā, kurā vispirms man izskaidroja sāpju cēloni un atzina, ka cilvēka vecums nav šķērslis, lai veiktu operāciju (nerva atbrīvošanu). Rūpīgi tika veikti visi izmeklējumi, un 6.novembrī dr. Kārlis Puriņš veica operāciju.

Devīze: “Vecums nav šķērslis kvalitatīvam dzīves veidam!”

Šodien, 7.novembrī pēc 3 mēnešu mokām 1.dienu dzīvoju bez sāpēm!

Uzskatu, ka šīs klīnikas mediķu komanda laimīgus ir darījusi tūkstošiem cilvēku.

Lai Dievs dod veselību viņiem pašiem un, lai viņi spētu darīt laimīgus vēl tūkstošiem cilvēku, kā mani.

Augstas klases profesionāls, cilvēcīgs, iejūtīgs ķirurgs Kārlis.

Man trūkst vārdu, kā pateikties Jurim Puriņam Ilonai Puriņai,    anesteziologam , visām māsiņām, bet it sevišķi – ķirurgam Kārlim Puriņam.

Kaut jel Latvijā būtu vairāk šādu lielisku cilvēku, kaut jel Latvijā spētu nodrošināt viņu darba  veiksmi, attiecīgi atalgojot un novērtējot viņu darbu.

Dziļā pateicībā un cieņā,

Egita Kļujeva  


Par daktera Puriņa klīniku varu teikt tikai labākos vārdus.
Kad ierados klīnikā uz konsultāciju, dakteris ļoti iedziļinājās manis stāstītajā problēmā un nekavējoties nozīmēja citus izmeklējumus, kurus veica turpat uz vietas – klīnikā. Nenācās gaidīt bezgalīgās rindās, līdz nonāc līdz izmeklējumam. Medmāsas atsaucīgi pavadīja uz ārstu kabinetiem, jutos patiesi atvieglots, jo beidzot jutu – man palīdzēs. Man tika nozīmēta neatliekama operācija – diska treūce.
Ar muguras sāpēm cīnos jau ilgāku laiku, jo, kā jau visiem, viss cits liekas svarīgāks, bet, kad nonāc bezpalīdzīgā situācijā un vairs nejūti kājas, saproti, ka ir par vēlu.
Man jāsaka milzu PALDIES dakterim Puriņam, ka ļāva atgriezties dzīvē. Pateicoties Viņam es atkal staigāju, baudu dzīvi bez sāpēm, un viss bijušais liekas kā murgs. Visas dienas, kuras atrados klīnikā, mani aprūpēja ļoti prasmīgs, atsaucīgs un iejūtīgs personāls. Man sagādāja pilnīgi visu, jo, ierodoties klīnikā, nebiju gatavs tūlītējai operācijai. Medmāsas nekavējoties apvaicājās, kas man nepieciešams, un jau pēc stundas viss atradās pie manis istabiņā. Šeit strādā Dakteri ar lielo burtu, PALDIES jums visiem!!! Ar cieņu,
Mārtiņš 2019.gada 23.oktobrī


Puriņa privātklīnika!

            Ļoti labi, ka uzzināju, ka tāda ir. Jau ilgāku laiku sāpēja mugura (gadiem), tad sāka sāpēt un tirpt kreisā kāja – nevarēju nosēdēt, dzēru pretsāpju zāles – piestāja.  Līdz kādā svētdienas rītā neizturami sāka sāpēt labā kāja, izsaucu ātros, iespricēja pretsāpju zāles un aizbrauca – tā nedēļu nodzīvoju uz pretsāpju zālēm, sāpes nepārgāja.

            Un tā es atrados Puriņa privātklīnikā. Es pat īsti nespēju noticēt, ka esmu tikusi vaļā no tām neciešamajām sāpēm. No rīta man uztaisīja operāciju mugurai un vakarā jau es apsēdos un varēju staigāt.

            Ļoti jauks, iejūtīgs personāls, visi ļoti iejūtīgi, atsaucīgi, vienkārši!

-Ludmila-                                            2019.g. 24.10.


Dr. Puriņa privātklīnikā nokļuvu pēc tam, kad četras dienas nevarēju ne pastaigāt, ne pagulēt. No sākuma vērsos pie ģimenes ārsta, bez izmaiņām, nekas nelīdzēja, ne zāles, ne potes. Nolēmu izsaukt neatliekamo med. palīdzību, kura pirmajā reizē atteica (ejiet uz aptieku un lietojiet pretsāpju tabletes). Otrajā dienā mēģināju izsaukt otro reizi neatliekamo med. palīdzību, atbrauca saspricēja nežēlīgi, bet bez panākumiem, aizveda uz Stradiņiem, noturēja dienas stacionārā, un  atkal bez panākumiem (ne pagulēt, ne pastaigāt). Negulējis +/- 5 diennaktis nolēmu vērsties pie Dr. Puriņa privātklīnikā, kur pieņemšana no 10/10, viss tiek izskaidrots, kas un kā un pēc apmēram 3 stundām man tika uztaisīta operācija un vēl pēc apmēram 1,5 stundām es jau sēdēju. Sāpes it kā nebūtu bijušas. Vēl pēc stundas jau gāju ārā (svaigā gaisā).

Attieksme pret mani vienkārši super (kafija, tēja, ēdiens garšīgs). Otrajā dienā pēc kafijas tases jau var doties mājās.

Noteikti ieteiktu griezties pie “Dr. Puriņa komandas”.

P.S. Paldies Dr. Puriņa komandai, ka izvilkāt mani no murga. 

Normunds Indriksons/10.10.2019/


Labdien! Mani sauc Haralds Domāju, ka mans stāsts daudz neatšķirsies no citiem. Viss sākās ar neveiksmīgi paceltu smagu priekšmetu. Sākotnēji muguras sāpes bija nebūtiskas, bet diennakts laikā pārvietoties varēju tikai rāpus. Saprotot, ka situācija ir nopietna, jo nakti negulēju, sestdienas agrā rītā zvanīju uz dr.Puriņa privātklīniku. Tā bija vienīgā vieta Rīgā, kas piedāvāja vērsties pēc palīdzības jebkurā laikā. Dežūrējošais personāls nodeva manu bēdu stāstu dakterim Kārlim Puriņam, kurš man atzvanīja un svētdien, kad citi cienījamās profesijas pārstāvji atpūšas, atbrauca uz klīniku, lai mani konsultētu. Pēc sākotnējās apskates dakteris Kārlis Puriņš man ieteica palikt klīnikā, lai tiktu atvieglots mans fiziskais stāvoklis un nākamajā dienā veikti nepieciešamie izmeklējumi. Lai arī neviens uz to kategoriski neuzstāja, pirmais kontakts ar šo dakteri manī uzreiz radīja uzticību un es piekritu. Tagad saprotu, ka lēmums bija pilnīgi pareizs, jo bez muguras sāpēm biju arī pamatīgi apaukstējies. Jau nākamajā rītā jutu zināmu atvieglojumu, jo visu svētdienu klīnikas apkalpojošais personāls rūpējās, lai mans fiziskais stāvoklis maksimāli uzlabotos. Pirmdien, nekavējoties, tika veiti visi nepieciešamie izmeklējumi un dakteris Kārlis Puriņš bija gatavs veikt nepieciešamo operāciju. Tomēr, visu ārstu konsīlijs, profesora Jura Puriņa virsvadībā, nolēma, ka mana saaukstēšanās var radīt nevajadzīgus riskus un tika nolemts operāciju atlikt uz vēl vienu dienu. Manā ieskatā, tas liecina par konkrēto mediķu augsto profesionalitāti un atbildības sajūtu pret to ko un kā viņi dara. Operācijas dienā, pateicoties māsiņu perfektajam darbam, mana saukstēšanās praktiski bija izārstēta un pēc sarunas ar anesteziologu varēju doties uz operāciju zāli. Diemžēl mana mugura atteicās atliekties vajadzīgajā pozā, kāda nepieciešama, lai uzsāktu pirmsoperācijas medicīniskās manipulācijas. Tad augstāko pilotāžu nodemonstrēja anesteziologi. Pēc dažu medikamentu ievadīšanas, mana mugura pakļāvās un varēja sākt mani iemidzināt. Pamodos savā gultā un uzreiz sajutu neaprakstāmu atvieglojumu, jo muguras sāpes bija izzudušas. Jau pēc divām stundām cēlos un ar taisnu muguru spēru pirmos soļus, kas nesagādāja praktiski nekādas grūtības. Līdz šim domāju, ka brīnumi nenotie, bet tā bija realitāte. Mājās palaida tikai nākamajā dienā, jo drošība esot pirmajā vietā. Ar tik perfektu mediķu darbu un tik personisku attieksmi līdz šim vēl nebiju saskāries. Paldies visai dr.Puriņa privātklīnikas saimei. Jūs esat perfekta komanda, lai Jums veicas veicot šo grūto un atbildīgo misiju. Visiem pārējiem gribu pateikt, ka nekā dārgāka par veselību nav un ja ir problēmas ar muguru Jūs tagad zinat, kur vērsties pēc palīdzības.

Patiesā cieņa, H.Narbuts


Labdien! Es esmu Renāte no Liepājas, daktera Puriņa klīnikas kliente. Man bija ļoti stipras sāpes mugurā, kura rezultātā atklājās, ka man ir divas diska trūces. Apstaigāju ļoti daudz ārstu, pat uztaisīju 4 blokādes, tas bija citā klīnikā. Sāpes pārgāja kādu mēnesi, pēc tam atkal viss atkārtojās. Sāpēja mugura un sāka atdot uz labo kāju. Tad man ieteica, lai atbraucu uz dr. Puriņa klīniku. Pierakstījos piektdienā un piektdien jau tiku uz konsultāciju. Ejot pie ārsta, vispār nevarēju paiet, jo ļoti sāpēja kāja, ļoti neciešamas sāpes. Dakteri Puriņi paskatījās uz mani un maniem izmeklējumiem un teica, ka ir jāoperē. Ir nospiests nervs un vajag operāciju. Bija ļoti liels satraukums, jo nebiju gatava palikt uzreiz slimnīcā. Dr. Puriņi paskaidroja, ka iedos visu nepieciešamo, uztaisīs analīzes, jaunu magnētisko rezonansi un rīt operēs. Viss tika ļoti ātri noorganizēts, māsiņas arī ļoti labas, visu laiku apčubina. Vari justies kā mājās.

Pienāca rīts, kad jātaisa operācija. Staigāju uz pirkstgaliem, jo drausmīgi sāpēja. Atnāca dakteri, anesteziologs, parunājās un tad devos uz operāciju. Pamodos no operācijas, kāja vairs nesāpēja, maza tirpoņa vēl palikusi, bet tas ar laiku pāries. Varēju jau celties un lēnām staigāt uz visu pilno pēdu. Paldies visai dr. Puriņ klīnikai par laipno uzņemšanu un izturēšanos!

Ar cieņu,

Renāte no Liepājas

01.10.2019.


2019.g. 3.oktobrī

Es, Vija Žvagiņa esmu ļoti pateicīga par muguras operāciju dr. Kārlim Puriņam un visam personālam. Esmu sajūsmā par jauko attieksmi un iejūtību.

Gandrīz gadu mocījos ar muguras sāpēm, līdz pārgāja uz kājām. Praktiski nevarēju pastaigāt. Biju pie daudziem ārstiem, nekas nepalīdzēja, līdz tiku  d. Puriņa klīnikā. Pēc operācijas pēc divām stundām varēju staigāt un kājas vairs nesāpēja. Otrā dienā dodos mājās.

Iesaku visiem, kas mokās ar muguras sāpēm griezties d. Puriņa klīnikā!

Paraksts


Esmu Dainis, man bija lielas sāpes mugurā, nevarēju neko celt normāli, strādāt. Arī dēlam bija muguras problēmas. Griezāmies pēc palīdzības pie daktera Puriņa privātklīnikā. Tajā dienā, kad dēlam bija operācija, man bija nozīmēta konsultācija pie profesora Puriņa. Tika nolemts, ka jātaisa  operācija arī man, Dainim, tas ir Kaspara tētim. Vienas dienas laikā, turpat uz vietas tika veikti vajadzīgie izmeklējumi, magnētiskā rezonanse utt. Pēc nedēļas izoperēja Kārlis Puriņš, jūtos normāli pēc operācijas piecēlos kājās, viss normāli, atlabšanas process 2-3 nedēļas. Paldies abiem Puriņiem, gan tēvam, gan dēlam. Liels paldies arī visam personālam, anesteziologam, visām, visām māsiņām, bija ļoti laipnas un iejūtīgas pret mums.

Man bija liels prieks pie jums ārstēties, vēlreiz mīļš paldies Kārlim Puriņam un visai komandai.

Paldies arī Sanitai Puriņai par sniegto konsultāciju par zāļu lietošanu, atveseļošanās laika posmā un iespēju elektroniski papildināt zāles.

Paldies dēla Kaspara un manā, tēva vārdā.

Ar cieņu,

 Dainis                                                  26.09.19.


Я, Шабукий Ян, попал в частную клинику доктора Юриса Куриньша с острой болью в левой ноге (результат раздробленных позвонков). Три ночи терпел ужасные боли, а утром, 18 сентября, по предварительной договоренности сын отвез меня.

          Перейдя порог кабинета, сразу почувствовал и понял всю доброжелательную атмосферу понимающих и чувствительных сотрудников.

          Внимательно выслушав мои жалобы, желания, предложили обследование и тут же подключили к этому весь персонал.

          Хочется отметить всех специалистов, работающих сотрудников, абсолютно всех здесь работающих.

          Во всем этом, разумеется, отдельная заслуга самого Юрия Куриньша, создавшего такой коллектив.

          Внимательность, доброжелательность, взаимопонимание царят во всем. Шутка, юмор, доброе слово проскальзывают зачастую. А согласитесь, подобные вещи помогают иногда не хуже лекарств.

          Труднее сказать что-то великое о самих врачах. С ними познакомился только в операционной перед введением наркоза. Операция прошла успешно. Но это я понял сразу после наркоза, когда почувствовал второе рождение.

          Выражаю огромное спасибо за Вашу благородную работу, желаю успехов в этом непростом, но нужном искусстве?

          И еще: всем Вам личного счастья!

          Побольше бы таких специалистов, и тогда жизнь фактически будет прекрасной!

Ян Ш.

19.09.19 /подпись/ 


Es, Gunta Strēlniece, tikko izoperēju  muguru. Man patika tas, ka jau pēc operācijas varēju jau apsēsties un staigāt. Otrā dienā varēju jau doties mājās un sākt jaunu veco ierasto dzīvi bez sāpēm.

Paldies dakteriem un jaukajām māsiņām par iejūtību!

17.09.2019                                                                  Gunta Strēlniece


Спасибо, Вам, докторам.

Мы, в общем-то, коллеги,

Вы нам даруете здоровье.

Я вам – тепло.

Мы, в общем, – слесари высшего разряда,

И нашим результатам люди всегда рады.

От нас зависит их судьба частично,

И за это мы в ответе.

И появившийся пацан

Иль девочка – неважно,

А важно помочь и сохранить,

Чтобы были бы здоровы,

Чтоб были бы здоровы

И тело, и душа.

Посвящается слесарям.

От Петрова Владимира.

С уважением. 11.09.2019

Всем здоровья, за то

и вы…ем по литру.

/подпись/


No visas sirds pateicos neiroķirurgam Kārlim Puriņam par man veikto operāciju, kā arī visam medicīnas kolektīvam par sniegto palīdzību un iejūtību.Esmu ļoti apmierināta par operācijas laiku, kā arī pēc operācijas.

Esmu operēta gan Jelgavā, gan traumās, pēc šīs operācijas iesaku, ja kas, griežaties pie Dr.Puriņa privātklīnikā, nenožēlosiet. Vēlreiz no visas sirds pateicos, jo otrā dienā jau jutu 90% atvieglojumu.

05.09.19.

                                                                                                I.Baļēviča


Я, Людмила Бержанскиене, обратилась за помощью к доктору Юрису Пуриньшу, так как меня на протяжении трёх лет мучили сильные боли в спине. Обращалась за помощью во многих городах Литвы, но помочь не смогли, сказав, что необходимо принимать обезболивающие препараты и приобрести инвалидную коляску. В Латвии, в клинике доктора Юриса Пуриньша мне оказали нужную терапию, которая помогла бороться с болью в спине, а также доктор указал, что через год необходимо провести операцию для конечного выздоровления. Я надеюсь, что достигну полного выздоровления. Большое спасибо доктору Юрису, а также спасибо медсёстрам Самрите, Екатерине и Аните!

29.08.2019 Ludmila Beržanskiene (подпись)


Labdien! Es esmu Aleksandrs Smetaņins, daktera Puriņa klīnikas klients. Gribu pastāstīt, kāpēc es šeit atrodos. Man bija ļoti stipras sāpes mugurā. Sāka atdot uz kāju. Apstaigāju ļoti daudzus ārstus, rezultātu nebija. Un man ieteica dakteri Puriņu. Atnācu, jūs ziniet, tādu perfektu attieksmi es nebiju gaidījis. Ārsti man visu izstāstīja, parādīja, kas man notiek ar muguru. Pirmā dienā uzreiz visas analīzes, rezonanse un nākamā dienā operācija, mīļas pārrunas ar anesteziologu un tad narkoze. Atmodos pēc pāris stundām. Mugura vairs nesāp, un vēl pēc pāris stundām jau cēlos staigāt. Māsiņām arī liels paldies, jo viņas ir ļoti mīļas un saprotošas. Darbs tiek pildīts uz miljonu. Operācijā tiek izmantotas jaunākās metodes. Latvijā šī ir vienīgā klīnika ar šīm metodēm. Rekomendēju daktera Puriņa privātklīniku, ja ir problēmas ar muguru. Super, liels paldies.

Datums            19.06.2019.


Biju operēta pirms 10 gadiem.

Kad pirms 4 mēnešiem sāka parādīties sāpes, es vēl neticēju, ka var kaut kas tāds atkārtoties. Uztvēru visu mierīgi.

Sāpes pieņēmās spēkā, un lietoto medikamentu daudzums palielinājās. Tika lietoti ļoti daudz perorālie medikamenti + i/v injekcijas un i/v sistēmas, bet nekas īsti nepalīdzēja. Pēdējā laikā tam, ka sāpes bija gan dienā, gan naktī, gan sēdus, gan stāvus, arī vispārējā pašsajūta kļuva aizvien sliktāka. Nebiju pāris mēnešus gulējusi.

Sapratu, ka jāmeklē speciālistu palīdzība. Veicu MR izmeklējumu un devos ar izmeklējumu uz konsultāciju uz Puriņa privātklīniku pie dr. Kārļa Puriņa. Rekomendēja nekavējoši veikt operāciju, kam piekritu. Operācija deva sen gaidīto rezultātu – es varēju gulēt, sēdēt un jutos lieliski.

Ļoti iepriecināja arī personāla attieksme. Nevienu brīdi nebiju atstāta bez uzraudzības.

Fantastiski tas, ka pēc divām stundām jau vari piecelties un iet, kā arī tas, ka otrajā dienā vari doties mājup. Pašsajūta lieliska.

Esmu atgriezta dzīvē, pateicoties superīgajam Puriņa klīnikas kolektīvam.

Īpaši liela pateicība dakteriem Kārlim un Jurim Puriņiem. Paldies!

Ar cieņu, Vita Antone


Labdien!
Vēlos izteikt lielu paldies visiem Dr. Puriņa privātklīnikas
darbiniekiem.
Ierados klīnikā š.g.20.05. tik uz konsultāciju par stiprām muguras
lejasdaļas sāpēm un kreisās kājas tirpšanu.
Pēc pārrunām ar dakteri ātri tika veiktas analīzes un
izmeklējumi. Otrā rītā operēja .
Nākamā dienā devos mājup. Ievēroju saudzējošo režīmu ,
norīkoto medikamentu lietošanu un
01.06.2019. biju Itālijā uz kruīza kuģa( jau iepriekš plānots
ceļojums) .
Bez muguras sāpēm un ar jaunu skatu uz dzīvi , sevis lutināšanu(
:)) izbaudīju Vidusjūras labumus.
Paldies Kārlim un Sairitai Puriņiem par sirsnību, atsaucību un
rūpēm manu veselību!
Ir prieks, ka mums Latvijā ir ārsti ,kuri iedziļinās slimnieka
veselības problēmās, atrisina tās un
ļauj baudīt dzīvi bez sāpēm.
Lai dzīvesprieks un sirsnība valda arī turpmāk Jūsu klīnikā!
Paldies!
Ac cieņu
AIGA


Laba diena. Apie Purinio kliniką sužinojau visai atsitiktinai pasišnekėjęs su vaistininke, paskui pasiskaičiau komentarus, atsiliepimus. Prieš tai buvau klinikoje Vilniuje. „Baltijos Amerikos klinikoje“ padarė man lazerinę operaciją, po kurios gydytojas sakė, kad viskas pavyko ir kad viskas bus gerai. Po 3 savaičių skausmo ir kankinimo nusprendžiau kreiptis į Purinio kliniką. Padarė operaciją, po 2 val. sakė, kad galima sėdėti, po to sakė, kad galiu vaikščioti, sėdėti. Personalas puikus, daktaras nuostabus, suteikia pilną informaciją. Kitą dieną pakonsultavo ir išleido namo.

Edvardas Kaltauskas                                                   18.04.2019


2019. g. 16. aprīlī

            Jau vairākus gadus ikdienā sadzīvoju ar muguras sāpēm. Biju sakrājusi lielu daudzumu ar dažādiem izmeklējumiem un secinājumiem, bet neviens nespēj skaidri noteikt diagnozi. Konsultācijās samaksātā nauda šo gadu garumā noteikti sasniedz jau gandrīz tūkstots EUR.

            Sazinoties ar Puriņa klīniku, uzreiz sajutu augstu atbildības sajūtu, personāls kaut trīs reizes atbild uz vienu un to pašu jautājumu un ar smaidu!

            Viss saprotamā valodā, lēni tiek izstāstīts, paskaidrots, parādīts.

Telpas, skaistas, tīras.

Dr. Kārlis Puriņš savu darbu veic no sirds, ar lielu atbildības sajūtu, radot pacientā uzticību.

Ļoti priecājos, ka izvēlējos savu veselību uzlabot tieši Puriņa klīnikā.

Svarīgi, ka pēc operācijas nav ierobežojumi sēdēšanai. Sēdēt var tūlīt pēc operācijas.

Protams, kustības saudzējošā režīmā.

            Arī par maksu par operāciju – visu izskaidro, dažādi veidi kā norēķināties.

Iejūtība un sirsnība nāk no ikviena šajā klīnikā.

Paldies, ka ilggadēju problēmu Jūs spējāt atrisināt tik īsā laikā!

Lai mums visiem viss izdodas! Laimīgi!

Ar cieņu,

Una Mežiņa


Labdien Mani sauc Arvis Kiršs Es ļoti ilgi mocījos ar mugursāpēm, kamēr jau bija problēmas ar urinēšanu Tad aiz sāpēm brīvdienās sazinājos ar dakteri Paulu puriņu Pirmdien mani pieņēma uz izmeklēšanu.

otrdien jau operācija

Trešdien laiž uz mājām

pirms operācijas bija ierobežotas kustības traucēja

Šī ir otrā diena es jūtos brīvs no sāpēm

Ļoti liels paldies Daktera Puriņa klīnikai visam personālam pirms operācijas visu izskaidroja sīki un smalki Pēc operācijas laipni izturas

Godīgi sakot uz pasaules nav tādi vārdi ar kuriem būtu gana pateikt pateicību visai komandai

Ar vislielāko pateicību

Dakterim

Kārlim Puriņam

un visai komandai no

ARVJA KIRŠA

Tiešām trūkst vārdi

16.04.2019


Dzīvoju ar sāpēm mugurā, kuras atsaucās uz kreiso kāju. Sāpes bija dedzinošas, brīžiem asas un smeldzošas, brīžiem vieglākas un ne tik izteiktas. Pielikšanās un atliekšanās gan bija sāpīgas. Daži asāki pagriezieni ar ķermeni radīja sāpi, kā iedurtu ar nazi mugurā. Diskomforts. Lai ko darītu, visu laiku jādomā, kā jūtas mugura un kāja, vai sāpēs vai nesāpēs katra kustība. Man bija daudz gadus atpakaļ diska trūce un šo gadu laikā tas bija nospiedies uz nervu saknītēm, kuras sāpes līdzinājās sēžas nerva iekaisumam. Nelīdzēja ne vingrojumi, ne masāžas, ne zāles. Gulēt un sēdēt bija grūti. Vieglāk bija stāvēt kājās vai staigāt. Līdz sajutu, ka arī staigāšana jau sāk sagādāt smeldzošu sāpi muguras jostas daļā. Griezos pēc palīdzības šajā klīnikā, jo jutu, ka te būs ārsti, kas man palīdzēs. Un intuīcija bija pareiza. Ārsti ļoti laipni, sīki un smalki izstāsta, atbild uz visiem jautājumiem. Atmosfēra ļoti pozitīva. Ļoti liels atbalsts no personāla pirmsoperācijas un pēcoperācijas laikā. nekad nevarēju iedomāties, ka arī šādu procesu var izbaudīt uz pozitīvas nots, neskatoties uz visām sekām, ko dod narkoze un nelielām sāpēm pēcoperācijas dienā.

Manī bija absolūts miers un paļāvība un uzticēšanās ārstiem un visam personālam, ka viņi izdarīs visu to labāko, lai pacients justos drošībā un kvalitatīvās rokās, labā aprūpē un izcilās zināšanās un pieredzē no ārstu puses.

Jau pēc pamošanās no narkozes es lēnām varēju celties un ar māsiņas palīdzību pastaigāt. Daudz gulēju. Bija vemšana, bet tas ir normāli. Vakarā jau pati spēju piecelties, pasēdēt un doties uz tualeti bez māsiņas palīdzības.

Sāpēm tika doti atsāpinoši medikamenti, kas palīdzēja gulēt naktī labāk. Līdz ar to nakti izgulēju dziļā miegā un no rīta jutos pavisam atspirgusi. Varu brīvi sēdēt, staigāt un kustēties pilnvērtīgi. Protams jāievēro ir lēnāks dzīves ritms un mazlietiņ piesardzība kustībās, bet tas ir laiks, ko veltīt sev un sevis palutināšanai. Izbaudot šo mazo atvaļinājumu 2 nedēļu garumā, kas var notikt mājās. Jo no klīnikas izraksta nākamajā dienā pēc operācijas.

Esmu ļoti apmierināta un priecīga, ka tikos ar šiem cilvēkiem, kas man ļoti palīdzēja. Lai Dieva svētība ārstiem un pārējam personālam!

Sirsnīgā pateicībā, Lāsma no Liepājas.


2015 m. pradėjau nejausti dešinės kojos nykščio. Po to pradėjo dešinę koją versti į vidų. Pradėjau sunkiai vaikščioti. 2015 m. kreipiausi pas neurologus, neurochirurgus Klaipėdoje, Vilniuje. Padarė tyrimus ir pasakė, kad yra miręs nervas ir nieko negalima padaryti. Taip vargau iki 2019 m. vasario mėn. Vaikščiojau su ramentais, netekau lygsvaros, tačiau niekas neskaudėjo.

Kai sužinojau apie privačią daktaro Purinio kliniką, ten ir kreipiausi. Priėmė tuoj pat, padarė tyrimus, po mėnesio operavo. Aptarnavimas puikus, personalas nuostabus. Maistas geras. Kadangi mano liga užleista, teks ilgiau gydytis. Tikiuosi, viskas bus gerai.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams ir visam medicininiam personalui. Sėkmės nelengvame jų darbe.

28.03.2019


Большое сердечное спасибо докторам, всему медицинскому персоналу. 4 месяца мучали боли в левой ноге. Не могла ходить. Пришлось передвигаться на костылях. Обращалась к врачам. Но всё безрезультатно.

            После операции на второй день я могу свободно ходить. Боль ушла!

            Большое спасибо Карлису Пуриньшу! Он вселяет надежду на выздоровление!

            Большое спасибо за отзывчивость и внимание сестричкам. Число 28.03.2019 г.  


Gribu pateikt lielu paldies “ Puriņa privātklīnikai” par labu medicīnisko apkalpošanu. Un mīļš paldies dakterim Kārlim Puriņam par iejūtīgumu pēc operācijas un par labu operāciju.

 Un liels paldies Jurim Puriņam par konsultāciju. Un mīļš paldies māsiņām.

Ināra Trubiņa                                                                                     26.03.2019


Я, Мария Колесникова, пациентка клиники др. Пуриня. Более 20 лет страдала от сильных болей в спине. Прошла все средства лечения от массажа до блокады, но все это облегчало боль только на время, а потом все начинало болеть с новой силой.

Наконец, я отважилась приехать в клинику др. Пуриня, мне сделали операцию, и теперь у меня все в порядке.

Хочу поблагодарить весь персонал клиники за чуткость, внимательное отношение.

Все бы доктора так работали!

Люди, все кого мучают боли в позвоночнике не ждите того момента, когда вам станет совмес плохо. Приходите в клинику и вам помогут.

26.03.2019


Man ir 41 gads. Strādāju sēdošu darbu jau 22 gadus. Pirms gadiem 10 , guļot uz vēdera reizēm spieda vēderā. Pirms 5 gadiem sākās problēmas ar aizcietējumu…

Pēdējos pāris gadus streikoja visi vēdera orgāni. Pēdējos mēnešus sāka tirpt kājas.

Baidījos iet pie ārstiem, jo īsti neuzticējos un neticēju, ka spēs diagnosticēt manu problēmu. Dzīves comforts bija zems, ļoti zems. Pirmkārt vēlos pateikt lielu paldies savai sievasmātei un sievai, kuras saprata situācijas nopietnību.

Otrkārt vēlos pateikt milzīgu paldies Dr. Jurim un Kārlim Puriņiem.

Un Treškārt  vēlos pateikt paldies arī vis;am medmāsiņām un personālam. Jūs visis izglābāt 4 bērnu tēvu no ratiņkrēsla.

Visiem, kas šo lasa, novēlu saņemties drosmi un griezties pie ārstiem.

Vēlreiz paldies!

Alvis Bērziņš                                                       21.03.2019


Sveiki!

Es iesaku visiem, kuriem sāp mugura Dr. Puriņa klīniku. Man ir . gadi no tiem 25. gadus mocījos ar muguras sāpēm, līdz vairs nevarēju piecelties no gultas. Uz konsultāciju pieteicos pie Dr. Kārļa Puriņa, kurš mani arī operēja. Paldies izcilajam ārstam par veikto operāciju, jo pēc operācijas dakteris solīja, ka varēšu sēdēt un tā arī bija. Daudzi no maniem paziņām par to brīnījās. „Tu vari sēdēt”! Otrā dienā pēc operācijas ar visiem tērzēju pie kafijas tases, arī ar pašu profesoru J. Puriņu.

Šī ir tā klīnika kur varētu atgriezties vēl

Īpašs paldies Sairitai Puriņai, kura bija pirmā ar kuru es satikos Puriņu klīnikā konsultācijas laikā

Ļoti, ļoti jauka!!!

Ar viss lielāko pateicību visiem

Maruta.

19. marts 2019. gads paliks man vienmēr atmiņā.


Ar sāpēm mugurā mocījos jau gadiem ilgi, biju uz visādām blokādēm, uz fizioterapijas kursiem, ārstnieciskās vingrošanas, baseini, lērums zāles izdzēru, tas tikai mazināja sāpes uz laiku, ārstnieciskās masāžas arī izprovēju, un tas arī tikai uz īsu laiku. Pieteicos uz vizīti pie daktera Puriņa. 12.03.2019 jau mani izoperēja un jau nākošajā dienā braucu mājās. Liels paldies visam personālam par sirsnīgo atieksmi pret klientiem.

Pats jūtos lieliski.

U.Micenieks                                                                                                                 13.03.2019


Gribu padalīties savās sajūtās ar tiem, kas baidās no muguras operācijām.

Par Dr.  Puriņa privātklīniku es izlasīju facebook.lv. Mocījos ar muguras sāpēm gadus 7, kad izlasīju par Puriņa privātklīniku, saņēmos, pazvanīju un pieteicos uz vizīti. Atnācu, uzņemšana bija tiešām lieliska, apstāstīja visu, nosūtīja uz magnētisko rezonansi. Kad atnācu ar atbildēm pie daktera, pēc tā ko viņš man izstāstīja, kad jātaisa būs operācija nebiju priecīgs, bet nobijies.

Bet teikšu Jums vienu, nebaidaties no operācijām! Šeit Dr. puriņa klīnikā ir pati labākā aprūpe. Mīļš paldies visai superīgākajai komandai! It īpaši dakterim Kārlim Puriņam,

Jūs esat vislabākie!!!

Intars Ceders                                                                                     13.03.2019


Mano vardas Renata Sribaliūtė. Aš gyvenu Naujojoje Akmenėje. Šiaulių klinikoje man nustatė stuburo išvaržą. Skausmai buvo baisūs, tirpo kairė kojos pusė. Buvo sunku vaikščioti, sėdėti ir šiaip gyventi normalų gyvenimą. Gydytojas pasakė, kad reikalinga operacija ir jokios fizioterapijos ir pan. gydymas man nepadės. Taigi pasiryžau operacijai, nes nebuvo daugiau jėgų gyventi su tokiais skausmais. Internete radau Purinio kliniką. Atsiliepimai gražūs, kodėl gi nepabandyt. Aš atvykau į Purinio kliniką (ji yra Rygoje, Patversmes 29). Po apžiūros gydytojas konstatavo, kad be operacijos tikrai neapsieis.

Operaciją darė jau kitą dieną. Po narkozės atsigavau labai lengvai, nei pykinimo, nei galvos svaigimo, jaučiausi labai gerai. Po 2 valandų mane jau pasodino, galėjau laisvai sėdėti, be ypatingų sunkumų ar skausmų. Dar po dviejų valandų aš jau vaikščiojau po palatą. Daug kas rašo ir galvoja, kad tokių stebuklų nebūna… Būna, aš tam gyvas įrodymas. Nebijokit operacijos, nesikankinkit.

Aptarnaujantis personalas labai malonus ir dėmesingas, daktarai turintys gerą kvalifikaciją ir ilgametę patirtį, žinantys naujausias metodikas, kurios lengvai ir greitai pastato tave ant kojų.

Aš labai laiminga, kad kreipiausi į juos. Didelis ačiū. Man tai kainavo 4 400 eurų ir kitą dieną jau važiavau namo. Jei jus kamuoja skausmai, nekentėkit ir nebijokit. Kreipkitės į šią kliniką ir jums tikrai padės.

2019-03-06


Esmu zemnieks no Saldus novada ilgu laiku mocījos ar muguras sāpēm, līdz sāpes pārgāja uz kājām. Sāpes bija ļoti spēcīgas līdz viena kāja neatgriezeniski notirpa. Dakterus, kurus apmeklēju, nozīmēja blokādes, kāds masāžas, ārstniecisko vingrošanu. Tam visam patērēju divus mēnešus, palikās tikai sliktāk līdz naktīs nevarēju gulēt, pat pretsāpju zāles nepalīdzēja. Tad internetā sameklēju Dr. Puriņa klīniku, tajā pašā rītā pazvanīju, un uzreiz mani pieņēma izmeklēja. Atrada sāpju iemeslu, un nozīmēja operāciju. Trešā dienā mani izoperēja, pat bailes nebija. ļoti laipns, un atsaucīgs kolektīvs, visu paskaidro un izstāsta. Jau otrajā dienā varēju staigāt un vakarā atlaida mājās.

Ar patiesu cieņu, Dr. Puriņa klīnikai

Ilgvars Peterlevics

Datums 04.03.19


Pasiruošimas operacijai ir pati operacija įvyko greitai ir gerai. Medicinos personalas labai paslaugus ir kvalifikuotas. Daktaras suteikė visą mane dominančią informaciją, esu patenkintas operacijos rezultatais, pooperacine priežiūra, slaugymu ir kainos prieinamumu. Labai ačiū. Rekomenduosiu kitiems.

Rolandas Šliupas


Dėkoju už rūpinimąsi manimi.

Buvo suteikta gera priežiūra.

Malonūs gydytojai, sesutės labai malonios, švelnios.

Sužinojau visą reikiamą informaciją.

Rekomenduoju visiems čia atvykti, jei tik leidžia galimybės.

Ačiū jums už rūpestį.

Thank you very much.


Atvažiavau 2018-01-28 konsultacijos. Nebuvau operacijai iš karto pasiruošęs. Po pokalbio su gyd. J. Purinu ir jo sūnum sutikau kitą dieną jau daryti operaciją su lazeriu (nuimti tai, kas spaudžia nervą dešinės kojos)!

Priėmė maloniai ir labai draugiškai. Daugmaž viską papasakojo, atsakė į klausimus. Ir nereikėjo kažkokioj eilėj stovėt. Atskridau iš Airijos tam tikslui, taigi laikas labai svarbu!

Šiandien iš ryto 2018-01-29 padarė operaciją. Prieš operaciją J. Purino sūnus viską parodė iš MRI disko, kokios problemos ir ką gali padaryti! Sutikau, žinoma (nes nuo šono nugaros pusėje ir dešinės kojos blauzdos skausmo kenčiu apie 2,5 metų!). Dirbau daug pats su fiziniais pratimais, manau, kažkiek padėjo, bet grįžus į darbą po kokio tai krūvio skausmas į koją grįždavo.

Rašau apie 10 valandą po operacijos. Problemos kojoje nebėra. Esu prižiūrimas sesutės pastoviai. Duoda vaistus, pertvarsto. Davė skaniai pavalgyti. Viskas, sakyčiau, gan 100 % gerai. J. Purinis susirgęs dėl viruso asmeniškai skambino, klausė, kaip savijauta, paaiškino, kaip elgtis po operacijos ir netgi kaip parvažiuoti iki Lietuvos, į tėviškę! Už visa tai, tai tikrai 10 su pliusu!!!

Žodžiu, J. Purinis ir jo sūnus – puikūs žmonės, geri specialistai, puikios merginos aptarnaujančiam personale, ir labai gera ir nuoširdi slaugė, kuri prižiūrėjo mane nuo vakaro ir per naktį.

Ačiū jiems ir tepadeda jiems Dievas. Na, o kaip toliau man viskas klostysis… atiduodu tai į Dievo rankas. Dabar viskas gerai – po metų, po kitų bus matyti.

Sakė, bėgiosi taip, kaip mane mama, kai pagimdė ? (J. Purino) žodžiai!

Tikiuosi, Dievui tai į ausį!

Saulius Norkus


Es vairāk kā gadu mocījos ar muguras sāpēm. Gāju pie daudziem ārstiem, saņēmu daudz blokādes, bet nekas nelīdzēja. Tad man sāka atņemties kāja un sāpes bija neizturamas. Vienu nakti mokoties šausmīgām sāpēm internetā izlasīju par Dr. Puriņa klīniku. Piezvanīju un pieteicos uz konsultāciju. Tanī pašā dienā paliku klīnikā, tas bija 17. oktobris un 18. oktobrī mani jau izoperēja. 19. oktobrī es raudāju no priekiem, jo man nesāpēja. Es varēju gulēt un nekas nesāpēja. Es esmu milzīgi pateicīga Dr. Puriņam par viņa darbu un viņa zelta rokām. Paldies dakterim par sirsnību un iejūtību. Mīļš, mīļš paldies visam personālam par sirsnīgo attieksmi pret klientiem.

Ar Laba vēlējumiem visiem.

Indra Kreicberga

2018. gada 20. oktobris


Pie daktera Puriņa ierados ar sūdzībām par muguras sāpēm lejasdaļā, kuras lika par sevi manīt jau kādu laiku. Ierodoties uz konsultāciju, mani sagaidīja ļoti pretīmnākošs personāls, radot ļoti labu iespaidu par klīniku. Satiekot dakteri Puriņu, mani ļoti iepriecināja viņa profesionālā pieeja darbam un manai problēmai, kā arī pozitīvā attieksme, spēja uzmundrināt un visbeidzot pieņemt pareizāko ārstēšanas metodi, šajā gadījumā – operāciju.        

Jāpiebilst, ka klīnikā ir visa nepieciešamā aparatūra, ar kuras palīdzību tiek veikta diagnostika. Tas palīdz ietaupīt laiku un lietderīgi to izmantot ārstēšanai. Konsultācijas laikā dakteris visu sīki izskaidroja un atbildēja uz visiem manis interesējošiem jautājumiem.

Ierodoties operācijas dienā, biju ļoti satraukta, taču māsiņas un personāls kopumā bija tik pretīmnākošs, ka mazināja manu baiļu sajūtu un nedrošību.

Pēc operācijas nākošajā dienā varēju doties mājās. Atlabšanas periods prasīja savu, bet ar dakteri varēju sazināties jebkurā mirklī, ja tas bija nepieciešams.

Vēlos teikt sirsnīgu paldies daktera personālam un dakterim personīgi, ka deva man iespēju atkal staigāt un nejust muguras sāpes. Ši ir klīnika, kur valda iejūtība, profesionalitāte, sirsnīgums un pats galvenais- pozitīva attieksme un koncentrēšanās darbam.

Valija Ceriņa

08.10.2018


Es, Jānis Villa, strādāju par šoferi-ekspedotoru daudzus gadus un man sākās problēmas ar muguru un kreiso kāju. Tad nolēmu griezties Jura Puriņa privātklīnikā, Maskavas 122. Tur mani uzreiz pie’bēma un uzklausīja otrā dienā tiku operēts un jau pēc dienas tiku palaists mājās. Šeit personāls ir ļoti uzmanīgs pret pacientiem.

Runājot par cenām šai slimnīcā, tās ir ļoti pieticīgas par tādu apkalpošanu.

Pateicīgais pacients Jānis.

11.08.2018


Es, Aldona Saulitena, rakstu visiem, kam sāp mugura, kam sāp kājas, lūdzu griezieties “Jura Puriņa” klīnikā. Es ilgi nomocījos, griezos Aizkrauklē pie neirologa, 11 dienas es nogulēju slimnīcā, starp citu, kad ārsts redzēja disku, man neteica, ka jāgriežās pie neiroķirurga. Es pati pazvanīju un 09.08. jau biju nodaļā, 10. augustā man tika veikta operācija un 11. augustā es jau staigāju. Jūs neticēsiet, bet tas tā ir!

Liels paldies J. Puriņam un viņa dēlam. Ļoti liels paldies māsiņām, es vēl nekur neēsmu jutusi tādu siltumu… Ziniet kā saka: Jūtis, kā mājās.

P.S. Visiem kam sāp muguras, vai kājas, brauciet šeit uz Maskavas 122/128, Rīgā. Šeit Jums palīdzēs.

Aldona Saulitena

11.08.2018


Es atnācu pie dakteri uz konsultāciju sakar;a ar sāpēm mugurā un kreisajā kājā. Konsultācijā nolēmām, ka jātaisa operācija, un es piekritu.

                 Operācija noritēja labi un es jau nākošajā dienā staigāju.

                 Medicīnas personāls ir ļoti atsaucīgs, izturējās pret mani ar lielu cieņu. Palātas labi iekārtotas, ēdiens garšīgs.

Tā kā iesaku cilvēkiem, kam ir problēmas ar muguru, brauciet pie DR. Puriņa.

Un šodien trešajā dienā braucu uz mājām.

Liels paldies DR. Puriņam un viņa personālam par sirsnīgu un laipnu attieksmi.

Zigmunds Doņuks

Jūrmala

25.04.2018


Mana lielā 8. marta dāvana!

Vēstule pacientam, kas šaubās.

Tad, kad esi nonācis lielās sāpēs, tu meklē, kas varētu tev palīdzēt ātri un neatliekami uzreiz. Vispirms paldies Dievam, ka to izturēju. Aprakstīšu kāds bija man gadījums, sākums visai šai lietai ir no 2015.gada marta pēc neveiksmīga kritiena. Vienu dienu mājās pagriežoties iesāpējās mugurā un sāpes neatlaidās. Tad devos uz slimnīcu, jo zināju ka ar sistēmas un z’’aļu palīdzību būs labi. Astoņas dienas par mani rūpējās viss neiroloģijas kolektīvs, sniedza man vislabāko, lai es justos no sāpēm brīva. Paldies mūsu neiroloģei Tamārai Ipriņģei un visiem pārējiem speciālistiem. Kad pienāca vakars un tu gribi gulēt, tad pārņem sāpes visā ķermeņa lejasdaļa, un tev tikai atliek sēdēt, stāvēt, satigāt, jo visu velk un ļoti sāp. Tik ļoti gribējās gulēt un tu nevari. Man jau bija reāls izmisums, jo bija jau deviņas negulētas garas naktis, daudz nedomājot vairs, pieņēmām lēmumu meklēt palīdzību Rīgā.

Internetā sameklēju Puriņa privātklīniku. Dzirdējusi biju maz, izpētiju visu klīnikas mājas lapu un piezvanīju, lai man palīdz. Nākošajā dienā jau biju tur, paņēmu visam gadījumam nepieciešamās lietas, kas vajadzīgas, visus iepriekšējos izmeklējumus pat no 2015. gada. Tajā pašā dienā paliku nodaļā. Prof. Puriņš pārbaudot vecos MRIierakstus, kas tika veikti 2015.gadā, atrada, kas man bija traucējis, tas bija neliels kaula gabaliņš, nolūzis un spieda uz nervu. Nākošā dienā 8. martā man veica mugurkaula operāciju, izņemot to, kas man traucēja. Vēl es neticēju, kad man teica, ka pēc divām dienām es varēšu iet ar savām kājām un braukt mājās. Un šodien ir sestdiena 10. marts 2018 gads un es tiešām dodos mājās. Jūtos kā pasakā. Tagad tikai pēc operācijas jāatlabsts, jāievēro attiecīgs režīms. Un galvenais, ka varu gulēt, pirmo nakti gulēju 8 stundas bez pamošanās. Lai tas arī nebija lēts prieks, bet naudai nebija nozīmes. Un šī ir mana labāka 8. marta dāvana. Savu stāstu nobeigšu ar nelielu pantiņu:

Liela laime veselam būt.

Vēl jo lielāka laime:

Veselam kļūt!

Ar Cieņu,

Intra Jakubaneca

Dobele

10.03.2018


Es pie dakteri griezos, jo man sāpēja mugura un krūšu daļa, gribēju zināt, kas par lietu un veikt izmeklējumus.

                Puriņa privātklīniku izvēlējos, jo vismaz 4 mani radinieki no dažādām Latvijas malām bija šiet ārstējušies un mūsu plašā ģimene Puriņu uzskata par savu ģimenes ārstu, sāpju un traumu ārstēšanā. Klīnikā paliku pa nakti vienvietīgā numuriņā ar tualeti, televizoru un WIFI. Māsiņas bija ļoti laipnas un gādīgas. Uz izmeklējumiem mani vadāja šoferis, kas uzmundrināja pa ceļam un varēja nedomāt par problēmām. Ēdiens bija garšīgs un dažāds. Ar sniegtajiem pakalpojumiem esmu apmierināts, viss bija augstā līmenī. Mana vizīte pie ārstiem speciālistiem, izmeklējumi un analīzes izmaksāja 500.85 EUR.

Es uzskatu, ka tas ir tā vērts un sava veselība ir jāpieskata. Iesaku arī Jums.

23.11.2017Armands Pudniks

Paldies par manu ārstēšanu Jūsu klīnikā, kuras laikā atņēma man sāpes.

Un sirsnīgu laipnību ārstēšanas laikā.

Kā arī pārējam personālam par garšīgo ēdienu. Un tīrību.

Veiksmi Jums turpmākā izaugsmē.

Ar Cieņu pie Jums.

17.08.2017                                                                                          

Austra Mazule- Kraukle

Sveiki, izgāju dažādus variantus, lai tiktu no savām muguras sāpēm vaļā, nekas nemainījās, par cik manam vīram bija līdzīgas problēmas un viņš pateicoties Dr. Puriņam staigā un skraida, es arī nolēmu iet šo pašu ceļu un uzticējos  operācijai, ko veica dakteris Puriņš. Un ne mirkli nenožēloju par šo izvēli, jo gribās baudīt dzīvi bez sāpēm. Visiem, visiem iesaku nebaidieties, bet nākat un konsultējieties , un uzticieties profesionāļiem.

Paldies, dakter!

Ar Cieņu,

Maruta Zvaigzne                                                                             

04.04.2017

Es, Nellija atnācu uz konsultāciju sakarā ar muguras sāpēm un sāpēm, kas izstaro uz labo kāju. Konsultācijā nolēmām, ka jāveic operācija. Operācijai piekritu.

Operācija noritēja labi, esmu apmierināta. Operējošais kolektīvs ļoti atsaucīgs un izturējās ar ļoti lielu cieņu pret mani.

Palātas ir ērtas, skaistas, labi iekārtotas. Ēdieni ir ļoti garšīgi un galvenais, ka silti. Baro trīs reizes dienā. Man garšo!

Medicīniskais personāls ļoti atsaucīgs.

Es iesaku cilvēkiem nākt un operēties. Nebaidīties no operācijas, jo tas ir risinājums kā noņemt sāpes. Brauciet no visām pilsētām, jo tas ir tā vērts.

Liels paldies dakterim Jurim Puriņam!

Paldies!

Ar Cieņu,

Nellija Lisenko no Ventspils

04.04.2017

Sveicināti, mani Sauc Vilnis husko. Un es vēlos pirmkārt izteikt pateicību DR. Puriņam un viņa komandai par lielisko attieksmi un sniegtajiem pakalpojumiem.

Otrkārt, tiem, kas šo lasa, teikšu šo: dzīvē nav nekā vērtīgāka par laiku. Ja Jūs šo lasāt, tad tieši tāpat kā es Jūs esat noguruši tērējot savu laiku un naudu darot visu iespējamo, lai tiktu vaļā no sāpēm, kas Jūs aprobežo un nogurdina gan fiziski, gan garīgi.

Mīliet reiz sevi un un izdariet pareizo lēmumu.

Otrā dienā pēc operācijas, kad spersiet pirmos soļus, Jūs sapratīsiet tieši cik ilgi esat velti cietis , tai naudas summai nav nozīmes.

Kolīdz tu atkal vari staigāt, stāvēt, gulēt un sēdēt bez sāpēm dzīve liekas kā neticams sapnis.

Treškārt: Dr. Puriņ, vēlu Jums veselību un veiksmi visā, ko Jūs darāt. Lai visi pacienti, kurus Jūs pārvēršat atkal par cilvēkiem, savās pateicībās nekad naizmirst Juri Puriņu, lielisku cilvēku un izcilu neiroķirurgu.

09.02.2017   Vilnis Husko

Paldies Dr. Jura Puriņa kolektīvam un it īpaši Dr. Puriņam. Es bijusī medmāsa, Gaida Vijupe, ilgstoši slimoju ar kāju nespēku un sāpēm. Griezos pie dažādiem ārstiem, bet bez rezultātiem. Nonācu Dr. Puriņa klīnikā, man 27.01. izdarīja sarežģītu operāciju muguras spinālam kanālam. Operācija bija sarežģīta. Tagad 30.01. izrakstos vienkārši laimīga par brīnišķīgo palīdzību un brinišķīgām telpām. Iesaku meklēt palīdzību pie profesionāla ārsta un Jūs būsiet laimīgi!

Gaida Vijupe

30.01.2017

Rakstu īsi un konkrēti. Atbraucu no Daugavpils rajona, kalupes pagasta. Esmu laiksaimnieks Vitālijs mukāns. Man atņēma kāju un šausmīgi vilka muguru. Paiet nevarēju. Aizveda uz daugavpils slimnīcu, tur salūza magnētiskās rezonanses aparāts, mocījos Ziemassvētkos, tad uzzināju, ka Rīgā esot Dr. Puriņa privātklīnika. Znots mani aizveda uz Rīgu, viss bija iztaisīts vienā dienā. Man nekas nesāpēja. Bija iztaisīta operācija, es neko nejutu. Biju vienā dienā uz kājām. Cilvēki, iedomājieties, vienā dienā uz kājām. Tie ir galīgi brīnumi! Ja kādam ir problēmas brauciet droši šurp. Nekādas lielās izmaksas tas nav, salīdzinot ar to, ko Jūs šeit iegūstat. Nav vērts ciest tādas sāpes un maitāt veselību. Baruciet droši pie Dr. Puriņa. Šeit strādā tiešām brīnuma ārsti.

Vitālijs Mukāns  

08.01.2017

Pirms 12 gadiem man tika veikta disku trūces operācija traumatoloģijas slimnīcā, pēc kuras nejutos īpaši labi, sāpēja mugura, tirpa kājas. Pēc 5 mēnešiem kļuva pavisam slikti. Konsultējoties ar ārstiem bija atbilde, ka man ir saaugumi pēc operācijas, un ar tiem jāsadzīvo. Tā es 12 gadus dzēru lielu daudzumu tablešu, izgāju neskaitāmas procedūras , uzlabojumu nebija .

Griezos pie daktera Puriņa. Viņš man veica daudzus izmeklējumus, teica, ka jāveic operācija, jālikvidē saaugumi un jāārstē nervu iekaisumi. Otrā dienā mani operēja, nākošā dienā jau lika staigāt, un trešajā dienā braucu mājās. Jutos labi.

Paldies dakterim Puriņam un viņa personālam par iejūtīgu, sirsnīgu un laipnu attieksmi.

Modris Sirmelis, Sigulda  

 07.01.2017

Es kā DR. Puriņa privātklīnikas paciente, aicinu visus, kurus nomoka mugurkaula starpskriemeļu trūce, nestaigāt, ciest sāpes. Galvenais, kas visus attur ir “bailes”. Bet ir vērts tās pārvarēt. Es melotu, ja teiktu, ka man tās nebija, protams, bija, bet pārvarēju.

Nedēļas laikā tika izdarīti izmeklējumi, veikta operācija un sestdienā devos mājās. Jutos atguvusies un laimīga.

Pārvariet bailes un Jūs atgūsiet labsajūtu.

Dr. Puriņa privātklīnikas paciente, 

Gunta Ķīvīte

03.12.2016

Jūlijs Druseiks

 1984. gadā ,ceļot smagu priekšmetu ,sabojāju muguras jostas daļā skriemeļus un disku. Radās stipras sāpes jostas daļā, kājās, kāju locītavās, tirpas kājas. Nevarēju iet, tāpat sāpes bija gulēšanas laikā.Apmeklēju vairākas slimnīcas, konsultējos ar traumatologiem un citiem šīs slimības speciālistiem. Atbilde visur bija negatīva: manā vecumā nedrīkst operēt.Sāpes nemazinājās, ar katru dienu palielinājās. Sāpes ar katru dienu palielinājās mugurā, jostas daļā, visā kāju garumā; pēdas, stilbi, locītavas tirpa. Nevarēju paiet. Sākās kāju krampji. Masēju kājas, bet uzlabojumi nebija. Uzzināju, ka SIA Puriņa privātklīnikā veic dažādas muguras, kāju un citas operācijas, neatkarīgi no cilvēka vecuma. 2016.gada 17.jūlijā konsultācijā pie profesora J. Puriņa saņēmu pozitīvu atbildi. 2016.gada 22.augustā ierados klīnikā uz muguras operāciju. Man veica visas nepieciešamās pārbaudes un nosūtīja uz operāciju. Operāciju veica profesors  J. Puriņš un pārējie augstas kvalifikācijas ārsti, operācijas vecākā māsa. Operācija izdarīta teicami, kvalitatīvi, bez sarežģījumiem. Pirms operācijas visas esošās sāpes operācijas laikā izbeidzās.Esmu gandarīts, priecīgs, ka ierados ārstēties SIA Puriņa privātklīnikā.Privātklīnikā strādā teicamas kvalitātes medicīniskais personāls. Attieksme pret slimnieku ir sirsnīga, iejūtīga, no visa personāla.Iesaku slimniekiem ārstēties SIA Puriņa privātklīnikā, jo klīnikā ārstē ar jaunākajām metodēm un ārstniecības aparatūru.Pateicos visam klīnikas medicīnas personālam par manu izārstēšanu, tāpat saimnieciskajam un tehniskajam personālam par precīzu savu pienākumu izpildi. Vislielākā pateicība visam klīnikas personālam par iejūtību, sirsnību attiecībā pret pacientiem..

Pēc draugu ieteikumiem griezos Dr. Puriņa privātklīnikā. Man operēja trūci. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu, jūtos labi. Ļoti mīļas māsiņas. Par operāciju varēju maksāt pa daļām, un tas bija ērti.

Aija Paula

Bērnībā saaukstēju sēžas nervu, neesmu varējusi paiet 2 gadus. 56 g. ciešu sāpes mugurā un kr.kājā.

Biju sanatorijās, lietoju daudz zāļu. Pēdējos 2 mēnešus ļoti stipras sāpes, kuru dēļ neesmu varējusi gulēt, nelīdzēja ne kādi medikamenti. Griezos, meklējot palīdzību, dr. Puriņa privātklīnikā. Viņš ,dr.J.Puriņš, garantēja ,ka es staigāšu. Un otrā dienā pēc operācijas es sāku staigāt bez sāpēm. Ceturtajā dienā es biju pie stūres savam auto. Man atkal gribās dzīvot.

Paldies!!!

26.05.2016.

Klavdija Uvicka-Verite

Ar Dr. Puriņu pirmo reizi satikos 19.maijā, kad ierados uz konsultācija. Līdz tam jau biju veikusi visas analīzes poliklīnikā un izdarījusi mugurkaula tomogrāfijas uzņēmumus. Man bija grūti paiet, kājas gandrīz neklausīja, bija nospiests muguras galvenais nervs. Sapratu, ka man draud paralīze.

Dr. Puriņš bija ļoti simpātisks un pretīmnākošs dakteris. Viņš ļoti daudz man izsakidroja par operāciju un man nebija nekādu šaubu dakterim neuzticēties. Uz operāciju ierados nākošajā dienā, jo mans stāvoklis bija gaužām bēdīgs. Operācijā sāpes nejutu, arī pēc operācijas nekas nesāpēja. Varu iet taisnu muguru, ierados pavisam līka un sāpju saliekta.

Milzīgs paldies dr. Puriņam un visai viņa ārstu un māsiņu komandai. Šodien ir 3. diena pēc operācijas un es pati ar savu mašīnu, kas gaida pagalmā, došos mājās. Man ir 73 gadi.

Rasma Pudule

23.05.2016.

Es, parasts lauku cilvēks ,visu mūžu nostrādājis uz traktora, radās problēmas ar muguru. Atbraucu uz Puriņa privātklīniku. Kur mani uzņēma. Sirsnīgs paldies visam klīnikas personālam par brīnišķo attieksmi, kas mani četrās dienās nostādīja uz kājām. Vēlreiz visiem sirsnīgs paldies. Auzāns Roberts no Jēkabpils novada.

12.05.2016.

Dzīvē cilvēks nepārtraukti satiekas ar cilvēkiem….

Katram cilvēkam iznāk sastapt Cilvēku- Sauli, kurš priecē, silda un apgaismo dzīvi! Šādu cilvēku, es esmu sastapis 3 x:1x pirms gadiem 25-30, kurš pētīja manu sāpošo muguru, sagatavoja operācijai, bet 10 min pirms operācijas teica: “Tomēr atcelsim, domāju, ka tu esi jauns un tiksi galā ar vingrojumiem un citu dzīves veidu, tādēl sūtu tevi uz “traumām” ( TI), lai mans kolēģis labāk izpēta situāciju, un iesaka programmu ar jostu un vingrojumiem.” Tā tas arī notika: pēc 3 mēnešiem es biju vesels.2x mocījos ar kreiso kāju, kliboju, sāpēja un nevarēju garantēt to brīdi, kad es varu pakrist, jo kāja “neklausīja”- sāpēja, bet neturēja. Brīžiem drusku uzlabojās, bet vienalga es biju klibs. Tiku atkal pie Daktera Puriņa kunga, kurš izpētīja rentgenuzņēmumus un norādīja āķīti mugurkaulā, kurš iedarbojas uz attiecīgu “nervu” un kaiti, izdarīja operāciju. Atlabšana bija īsa, nesāpīga, ātra un es aizmirsu kreisās kājas problēmas.Bet 2016.gads sākās ar labās kājas krīzi. 2015.gada nogalē es tiku uzņemts rindā Traumatoloģijas institūtā ar labās gūžas “piesārņojumu” rindā uz operāciju. Dzēru “Ortomax” tabletes, it kā bija drusku vieglāk, it sevišķi naktīs, bet dienās un it sevišķi rītos atkal labā kāja streikoja- krīze. Sākās šaubas: varbūt ir tā kā ar iepriekšējo kāju?

Nu atkal glāba Dakteris Puriņš ar savu komandu! Tā nav tikai pateicība,tā ir leģenda, kādai vajadzētu būt medicīnai visaugstākajā līmenī, kur viss ir tik ātri, nesāpīgi, ar brīnišķīgu, smaidošu personālu, kur tevi aprūpē katras 5 min, kur brīvība un atmosfēra, kas cilvēku iedvesmo!Vēl noteikti jāuzslavē gaumīgi noformētas palātas, nodrošinātas ar televizoriem un datoriem, regulējamu apgaismojumu, sakarus ar medmāsiņām un daudziem dežūrējošiem palīgiem RSUMU studentiem- nākošiem ārstiem. Vissirsnīgāksi paldies!

Jānis Laimonis Rožukalns

12.05.2016.

Mani sauc Ilga Lazdāja, esmu 65 gadus veca, strādāju pašvaldības policijā, Kurzemes pārvaldē.

Mani sāka mocīt muguras sāpes, ar katru dienu vairāk.

Skatoties televīziju, reklāmas klipā, dr. Puriņa klīnika specializācija ir muguras operācija, tad saņemos un piezvanīju uz norādīto telefona numuru.

Ilgi nebija jāgaida, ka es varēju ierasties klīnikā, šeit notiek viss ātri un korekti. Man izoperēja muguru, otrā dienā jau staigāju, viss ir vislabākajā kārtībā. Medicīniskais personāls ļoti iejūtīgs un apkalpošana teicama, liela uzmanība no ārstiem, māsiņām.

Ceru pēc laika atkal atgriezties darba ierindā. Liels paldies pr. Puriņa klīnikai.

03.05.2016.

Ierados privātklīnikā 27. aprīlī, ar muguras sāpēm, uztaisīja man visas analīzes tajā pašā dienā, 28. aprīlī no rīta uztaisīja operāciju, jūtos ļoti labi, 29. aprīlī no rīta es jau varēju celties no gultas, staigāt, sēdēt bez kaut kādām problēmām. Iesaku arī citiem, ja ir problēmas ar muguras sāpēm, griezties pie daktera Puriņa. Ļoti atsaucīgs personāls, ar personālu arī esmu ļoti apmierināts, var izjust tiešām , ka par slimnieku rūpējās.

29.04.2016.

Aigars Kauliņš

25. aprīlī ierados Puriņa privātklīnikā uz konsultāciju. Konsultācijas beigās dakteris man piedāvāja palikt klīnikā un veikt analīzes. Izmeklējumus operatīvi sāka veikt pirmdienas pēcpusdienā un otrdienas rītā. Rezultātā slēdziens tika pateiks. Otrdienas pēcpusdienā operācija – hemilaminektomija L5 durālā maisa un saknīšu L5, S1 dekompresija labajā pusē.

Paldies visiem mediķiem, kas veica operāciju. Operācija pagāja kā sapnis bez sāpēm, atmodos, kad sauca manu vārdu. Nebija slikti un atgriezos palātā.

Paldies visām māsiņām, ārstiem un pārējam privātklīnikas personālam par darbu pēc operācijas.

4. dienā ,apskatot atveseļošanās gaitu,  mani pēcpusdienā atlaida uz mājām. Jūtos labi, staigāju, baudu sagatavoto maltīti un lietoju zāles, kuras norādījis ārsts. Esmu bezgalīgi pateicīga visam kolektīvam par darbu, personīgi Dr. Puriņam un māsām- atsevišķi paldies māsai Alīnai.

28.04.2016.

Putjato Ausma Biruta

Labdien,

2014.g. novembra beigās, decembra sākumā bija lielas sāpes kaklā un labajā plecā. Biju pie savas ģimenes ārstes 3. decembrī viņa man uztaisīja blokādi, bt pēc tās ļoti sāpēja, ka biju spiesta tūlīt sazināties ar Puriņa privātklīniku tūlīt. Pulkstens trijos biju tur , man uztaisīja blokādi, man vairs nesāpēja plecs.Kakls tomēr bija sāpīgs. Tad janvāra mēnesī ģimenes ārste atbildēja, lai meklējam paši savu neirologu. Tad izdomāju piezvanīt Gaiļezera slimnīcai, un tā mani viņu neiroloģe pieņēma un ielika slimnīcā, nogulēju 10 dienas un nekā – kā sāp, tā sāp.

Mocījos visu gadu ar kakla sāpēm. Nolēmu griezties Puriņa privātklīnikā, un tā 2016.gada 15.martā ierados Puriņa slimnīcā, kur man sniedza palīdzību, izgāju visus izmeklējumus, noteica diagnozi un tūlīt sāka ārstēt. Rezultāti pagaidām ir labi, sāpju nav. 2016.gada 18. martā varu braukt mājās. Pēc divām nedēļām jābrauc uz pārbaudi.

2016.gada 18. martā

Anna Krišjāne

No manas puses – nav ko baidīties! Viss ir superīgi labi, labs personāls, laba apkalpošana. Pats svarīgākais- veselība. Jāārstējas, jādzīvo tālāk veselīgi!

Aina Pacēviča

2016.gada 2.martā

Es, Alvis Braže turpat 74. gadus vecs, pensionārs nokļuvu neapskaužamā situācijā. Pēkšņi nevarēju vairs paiet- sāpes gurnā un mugurā. Ne gēli, ne vieglas masāžas, ne vitamīni neko nelīdzēja. Ar grūtībām pārvietojos pa dzīvokli. Grieztiezs pie ģimenes ārsta neredzēju nekādu jēgu- nevarēju vienkārši tur arī nokļūt . Un gaidīt rindā pie speciālistiem man vairs nebija ,sāpju dēļ ,ne spēka, ne vēlēšanās. Dēls internetā atrada datus par “”Puriņa privātklīniku”. Pazvanīju- sarunājām ierašānās laiku.

Šeit mani laipni sagaidīja. Konsultācijas ar speciālistiem, rentgeni, magnētiskā rezonanse, analīzes un rekomendācijas veikt operāciju. Vakar bija operācija- šodien pats sev par lielu brīnumu staigāju pa koridoru un priecājos par dzīvi.

Saku lielu paldies Dr. Puriņam, visiem ārstiem un darbiniekiem par sniegto ārstēšanu.

12.02.2016.

Braže

Mani sauc Andris. Vēlos dalīties ar savām izjūtām un pieredzi. Ilgus gadus mocījos ar diskomfortu muguras jostas daļā. Pēdējā gada laikā pastiprinājās sāpes, kuras atbalsojās kājā. 12. gadus atpakal tika veikta muguras operācija P.Stradiņa slimnīcā. Pēc kāda laika sapratu, kad vēlreiz jāgriežās pēc palīdzības.

No paziņām uzzināju par neiroķirurgu Juri Puriņu. Guvu papildus informāciju pr viņa piedāvātiem pakalpojumiem interneta mājas lapā ww.klinika.lv

Pieteicos uz konsultāciju. Noteiktā datumā ierados klīnikā.

Pēc iejūtīgas un sirsnīgas sarunas ar prof. Juri Puriņu izlēmu uzticēties un piekritu operācijai. Sarunas laikā man izskaidroja manas muguras problēmas cēloni. Tādēļ sapratu, kad prof. Vēl mani atbrīvot no sāpēm.

Uz operāciju devos ar bažām par gala iznākumu. Jo pirmā operācija nebija sevi attaisnojusi.

Pēc operācijas biju nobažījies par to, kad sāpes bija pastiprinājušās. Bet pēc kārtējās sarunas ar prof., kuras laikā viņš man izskaidroja, kas tika izdarīts operācijas laikā un kāpēc sāp. Operācijas laikā bija izdarīts apjomīgs darbs, lai likvidētu manas muguras sāpes.

Otrā dienā pēc operācijas jau cēlos un staigāju. Sāpes lēnām atkāpās. Sāpes ar katru dienu sāka izzust.

Biju patīkami pārsteigts par klīnikas personālu. Par profesionalitāti, iejūtību un aprūpi. Kamēr es ur atrados es jutos patīkamā vidē. Viss tika darīts , lai es justos droši, ērti un mierīgi.

Pēc savas pieredzes iesaku ar līdīgām problēmām griesties prof.Jura Puriņa klīnikā.

Andris Kornejanovs

14.01.2016.

Šā gada 30.novembrī ierados klīnikā uz konsultāciju pie daktera Puriņa. Sāpes mugurā jau bija pierasta lieta, bet pēdējā laikā sāka tirpt kājas. Jutos kā nekam nederīgs, pat nevarēju savu meitiņu pacelt. Biju jau visu dzīvi pārdomājis, vai ir vērts kroplim dzīvot tālāk. 1.decembrī man veica muguras operāciju. Vakarā pēc operācijas jau pats aizgāju līdz tualetei. 3.decembrī tiku izrakstīts no slimnīcas. Sāpes bija tikai kā brūcei. Šīs sāpes pat likās patīkamas. Šodien 17. decembrī esmu ieradies uz diegu izņemšanu. Sāpes vairs nav tikai diegi traucē. Mājās jau varu pats ienest malku. Ar mašīnu pats jau braucu no 4.decembra. Paldies Puriņa klīnikas kolektīvam un it īpaši māsiņai Alīnai. Priecīgus un baltus Ziemassvētkus.

Ar cieņu un pateicībā

Mairis Kolāts

17.12.2015.

Pirms diviem gadiem mugurkaula diska trūci ieguvu nepareizi paceļot smagumus. Neciešamas sāpes sākās otrajā rītā , pilnībā paralizējot iecerētos darbus.Sāpes ļāva tikai gulēt vai stāvēt, liedzot braukt ar auto.Sākumā, protams, nesapratu problēmu- nauda tika iztērēta neskaitāmās ziedēs-atvēsinošās un sildošās- smērējot sāpošo muguru un kāju visā garumā. Dzēru pretsāpju zāles- visas iespējamās, gāju uz masāžām- šķita, ka jebkurš līdzeklis būs labs, ja sāpes samazinātu kaut par pāris procentiem. No dienas uz dienu sāpēs mainījās- gan mainot vietu, gan iespējas kustēties. Daudz bija naktis, kad nevarēju gulēt, ik pēc 10 jāce\las. Un tā tas turpinājās 2-3 nedēļas. Šajā laikā arī veicu magn.rezonansi, kur tika konstatēta diska trūce. Tālāk vizīte pie neirologa- atkal daudz zāļu paku un ieteikumi ārstnieciskai fizkultūrai un fizioterapijai. Darba dēļ un laika trūkuma dēļ nespēju saorganizēties uz vingrošanu, bet zāles dzēru. Kad sāpes pārgāja, tomēr palika tirpšana kājā, pēdā. Pēc nepilna gada atkal tika nepareizi pacelts smagums, atkal sāpes un zāles. Ik pa laikam tas viss atgādināja par diska trūci. Daudz runāju ar paziņām un sapratu, ka vienīgais variants ir operācija, lai spētu turpināt pilnvērtīgu dzīvi, jo sāpes bija nomocījušas gan mani pašu, gan man blakus esošos cilvēkus. Paziņu draugi ieteica Puriņa klīniku. Tāpēc arī es tagad iesaku, ja vien līdzekļi atļauj, netērēt tos vēl vairāk un nesmērēt kāju ar ziedēm, ja vaina ir mugurā un saistīta ar nerviem. Nožēloju, ka cietu tik ilgi, kamēr diska trūce izvērsās plašumā, kas arī sadārdzināja operācijas izmaksas.

Paldies Puriņa klīnikas personālam par operāciju, par īpašu aprūpi un laipnu attieksmi.

 05.11.2015.

Modris Vakermanis

Labdien. Mani sauc Natālija Vasiljeva. Man bija problēmas ar muguru. Ļoti sāpēja pat bija brūti elpot, nerunājot jau par kustībām. Ļoti baidījos no operācijas , no iznākuma, bet sāpes bija nepanesamas, tāpēc saņēmos un izdarīju, ticiet vai ne, tagad esmu laimīga, vairs nesāp un guļu kā bērns. Ticiet man, tas bija labākais ko es izdarīju un iesaku jums neciešat sāpes, nemokat sevi, nākat šeit, te jūs uzmanīs, lolos, vienu vārdu saku nepārspīlējot, šeit jūs esat Dieva rokās un šeit notiek brīnumi. Paldies jums dakteri. Āmen.

26.08.2015.

Natālija Vasiljeva

Puriņa privātklīniku izvēlējos, jo tā man viesa uzticību un pilnā mērā neesmu vīlusies. Kompetenti visi darbinieki, kolektīvs saliedēts. Pilnīga mājas sajūta. Nav rindas, atnākot ar dokumentiem- sarunātā laikā operācija, un ļoti drīza izveseļošanās. Esmu ;loti apmierināta- mana kāja bez sāpēm- varu droši staigāt.

Ar cieņu ,Aina Kive

26.08.2015.

Es Juris Kvickis, strādāju Īrijā smagu darbu un sabeidzu muguru, sāpes bija šausmīgas, nebija izturamas. Braukāju pie Īrijas ārstiem, bet šie teica, lai tik staigā un būs viss kārtībā, bet nekā nebija labāk. Tad sāku interesēties par Latvijas ārstiem starp paziņām ar šādām muguras traumām, man ieteica Dr.J.Puriņa privātklīniku. Šobrīd operācija ir veikta un jūtos labi. Tiem, kas baidās , nebaidieties jums palīdzēs tikt ar visu galā un izturēsies labi pret jums. Labi pabaros un apkalpos. Man sūdzības nav.

19.08.2015.

Juris Kavickis

Es, Rasma Klovāne, griezos pēc palīdzības šajā privātklīnikā, jo man to ieteica mans krustdēls, kurš pirms 8 gadiem šeit tika operēts. Saku sirsnīgu paldies visiem ārstiem un personālam, kas par mani rūpējās.

Šeit ir ļoti ātra, operatīva apkalpošana. Laipns personāls, jaukas mūsdienīgas palātas. Perfekta tīrība un labākās kvalitātes zāles. Šeit gādā lai pacienti ātrāk atgūtos pēc operācijas un smaidīdami dotos mājās.

Palātā ir TV un WiFi bezmaksas, ļoti mūsdienīgi!Teicama ēdināšana, mājīgi un klusi. Iesaku arī citiem griezties pēc palīdzības uz šo privātklīniku, ja jūs moka muguras sāpes. Par adekvātu samaksu tiksiet pie veselības! No sirds pateicos Dr. Puriņam par operāciju.

 10.06.2015.

Rasma Klovāne

Es, Viktorija Kobilinska, dzīvoju Ludzā, bet braucu ārstēties uz Rīgu. Man ļoti sāpēja mugura un labā kāja. Rēzeknē man piedāvāja mugurkaula operāciju, bet es atteicos, jo manam vīram Rēzeknē taisīja divas mugurkaula operācijas un vienalga bija slikti, trešo operāciju viņam taisīja Stradiņos, pēc tās viņš tagad staigā un veic veselīgu dzīves veidu. Puriņa privātklīnikā taisīja operāciju mans dēls, nu jau 10 gadus strādā un nesūdzas par muguras sāpēm, viņš mani arī pierunāja braukt uz šo klīniku ārstēties, par ko esmu viņam pateicīga.

Esmu pateicīga visam privātklīnikas kolektīvam par atsaudzību, par izpalīdzību. Te ir ļoti labi dakteri, kurus tiešām var saukt ar lielo burtu “Dakteri”.

 10.06.2015.

Viktorija Kobilinska

20.05.2015. bezcerīgā stāvoklī ar sāpēm mugurā un tirpošām kājām ierados Puriņa privātklīnikā. Pēc konsultācijas ar Dr. Puriņu es izpratu savu sāpju iemeslu. Tūlīt pieņēmu lēmumu un paliku slimnīcā. Tika veiktas visas analīzes, lai veiktu operāciju. 21.05.2015. mani operēja- vakarā jau cēlos kājās un staigāju! Neticami!!! Par to gribu pateikties Dr. Puriņam, ķirurgam Elksniņam, anesteziologam un visam kolektīvam- visām māsiņām, kuras mani aprūpēja. Ēdiens garšīgs kā mājās ar mīlestību gādāts. Palātas siltas labi iekārtotas. Paldies māsiņām kuras strādā ar mīlestību un atdevi. Brauciet uz Puriņa privātklīniku šeit strādā pieredzējuši profesionāļi- ātri atrisina problēmu un bez rindas- tas ir ļoti svarīgi slimniekam. Cenas ļoti pieejamas.

22.05.2015.

Lidija Tašmane

Sirsnīgi pateicos J. Puriņa neiroloģiskās klīnikas ārstiem un personālam par sirsnību un labo gala rezultātu ārstēšanā.

21.04.2015

L.Baumane

Labdien, mani sauc Ligita Arnīte.

14. aprīlī ierados Puriņa privātklīnikā pie neiroloģes Ilonas Puriņas ar spēcīgām sāpēm mugurā un kājā. Daktere mani laipni pieņēma un tūlīt tika veikta magnētiskā rezonanse. Diagnoze diska trūce un saspiests nervs. Vinīgais risinājums ir operācija, kad man to pateica protams es nobijos, jo jāoperē mugura. Pat naivi dakterei paprasīja:”vai staigāšu pēc tam?”. Viņa mani nomierināja. Ka pēc operācijas būšu vesela. Tad mani iedrošināja un sīki izstāstīja, kā notiek operācija profesors Juris Puriņš. Pēc sarunas ar viņu es piekritu operācijai un savu lēmumu nenožēloju. 14. aprīli man tika veiktas visas nepieciešamās pārbaudes un izmeklējumi. Pie pacienta uz konsultāciju ierodas visi ārstējošie ārsti. Un 15. aprīlī mani operēja. Operācija noritēja veiksmīgi. Paldies visai ārstu komandai, kas veica man operāciju. Lai Jūs visus pavada veiksme. 16.aprīlī es jau staigāju un 17.aprīlī mani izrakstīja no slimnīcas. Klīnikas personāls ir atsaucīgs un pieklājīgs. Pacients tiek aprūpēts kā mājās. Sirsnīgs paldies profesoram J.Puriņam, Doc.I.Puriņai, Dr.N.Elksniņam, un visam apkalpojošajam personālam, par to, ka rūpējās par mani un atgrieza mani normālā dzīvē. Lai Jums visiem veselība, izturība un veiksme pavada ikbrīdi.

17.04.2015.

Ar cieņu un pateicību

Ligita Arnīte

Pēc neizturamām sāpēm mugurā, vērsos klīnikā, kur saņēmu teicamu aprūpi un izmeklēšanu. Pēc izmeklēšanas tika veikta operācija, kas novērsa sāpes.

Janīna Žilinska

28.03.2015.

Es. Dzintra Jakubāne, klīnikā ierados 12.03.2015.gadā, jo sāpēja mugura un gūža. Tā kā pirms tam operēja kreisās rokas plaukstu( karpālā operācija) un rezultāts bija labs, nolēmu vēlreiz izmantot klīnikas ārstu pakalpojumus. Operāciju izdarīja mugurkaula jostas rajonā. Atveseļošanās periodā sarežģījumu nebija, un tagad jūtos labi.

Liels paldies dakterim Elksniņam, apkalpojošajam personālam par laipnību un iejūtību. Sevišķi gribu pateikt paldies māsiņai Dacei.

Dzintra Jakubāne

27.03.2015.

Esmu mediķis un nokļuvu šajā klīnikā pēc savu kolēģu, ģimenes un ,protams, interneta atsauksmēm. Mani mocīja muguras problēmas jau daudzus gadus.

Esmu pateicīga šīs klīnikas mediķiem par precīzu, laipnu, neuzbāzīgu apkalpošanu. Un normāliem, var teikt komfortabliem apstākļiem klīnikā . Liels paldies par profesionālu izdarītu operāciju un profesionālu informāciju, kā rīkoties mājās.

M.Tepere

06.02.2015.

Sveiki, mani sauc Viesturs Vietnieks. Man bija diezgan lielas problēmas ar muguru, pat tā, ka reizēm labā kāja ne tik tirpa vai sāpēja, bet vispār reizēm atslēdzās. Tad sāku interesēties kā to varētu labot, pat griezos pie dziedniekiem, fizioterapeitiem Skotijā, bet nekas nelīdzēja. Tad māsa bija redzējusi raidījumu TV un vēl kaut kur par šo klīniku. Bet no sākuma es baidījos, jo no daudziem biju dzirdējis, kad citur, ja taisot operāciju , pēc tam nevarot kādu laiku sēdēt vai staigāt, tik gulēt un strādāt vispār tik pēc pusgada, tāpēc es vēl vilcinājos.

Bet tad nolēmu -viss, tā vairāk nevar, jo sāpes bija neizturamas. Šeit es biju pirmdien, analīzes utt.Otrdien jau operācija, kur viss bija ok. Pēc tam tik var nedaudz just sāpes operētajā vietā. Otrdien bija gultas režīms, bet trešdien no rīta es pats jau gāju uz savu palātu + varēju iet uz tualeti utt. Un ceturtdien jau uz mājām. Par dakteriem un visu personālu varu teikt tik to labāko, ļoti izpalīdzīgi un pretimnākoši. Ar ēdināšanu ar viss bija ļoti labi. Ja vēl man dzīvē gadīsies kas tāds , ko šeit var izārstēt, es obligāti atgriezīšos šeit un iesaku to darīt arī citiem.

18.12.2014.

Viesturs Vietnieks

2012.gadā man tika veikta mugurkaula operācija. Stundas laikā veuca visas analīzes un jau nākošajā dienā bija operācija. Māsiņu attieksme bija ļoti laipna, ēdiens kā mājās. Mani pārsteidza, ka jau trešajā dienā varēju braukt mājās. Esmu ļoti apmierināts, jo dzīvot bez sāpēm ir brīnišķigi.

Visvaldis Skudra

16.12.2014.

Es Andis Butis: Mans stāsts kā nokļuvu Dr.Puriņa privātklīnikā. Pats esmu no Liepājas, strādāju uz kravas automobīļiem. 2012.gada martā sākās muguras problēmas, uztaisīja operāciju Liepājas reģionālajā slimnīcā, divus ar pusi gadus viss daudz maz bija normāli, tik pēdas tādas savādas bija, tāda it kā smaguma sajutā. 2014. gada augustā sākās problēma ar kreiso kāju, sāka vilkt no dibena līdz pēdai, griezos atpakaļ pie Dr. Mertena. Septembra vidū veica otro operāciju, pagāja mēnesis bišķi labāk palika, paiet varēju, bet nebija tā kā gribētos, jo dīvaini , ka pēc otrās operācijas ,bija ļoti salīgas kājas( bez vilnenēm nekur). Tā pagāja 3 mēneši, nekas nemainījās( zāles nauda, terapija nauda, fizioterapijas nauda, daktera vizīte nauda), nervi, kas neatjaunojas un mans dārgais laiks, ko patērēju pēdējā vizītē pie sava ķirurga, ar svaigu atbildi no magnētiskās rezonanses. Galīgi nekā mierināja Dr. Mertena diagnoze.Es ilgi nedomādams devos pie visiem tiem, kam ir bijuši sakari, problēmas ar muguru. Īsumā: no medniekiem pa rokai trāpījās Arvīdiņš, kurš jau izveseļojies pēc muguras operācijas Dr.Puriņa privātklīnikā. Un tā es vienā ceturtdienā biju klāt, piektdien jau tiku izoperēts , sestdien jau pavisam cita sajūta, un galvenais cita diagnoze. Iesaku visiem tiem, kam ir muguras problēmas griezties pie speciālista, ja es sarakstītu cik tas man izmaksāja no 12. līdz 14.gadam , ticiet man 1 letāk, un ātrk atgriezties ikdienas dzīvē. Visu cieņu Dr. Puriņam un viņa kolosālajai komandai!!!

Vislabākais tas, kas viss notiek organizēti, ātri, pamodies un visdarbojas, jauki.

Andis Butis

15.12.2014.

Ļoti cienījamie sāpju un bēdu kolēģi. Gribu padalīties ar Jums savos pārdzīvojumos. Todien, kad nevarēju piecelties no gultas, manas bailes pamazām pārgāja izmisumā, jo esmu divu mazu bērnu māmiņa.

Pēc ģimenes ārsta apmeklējuma uz rokas bija norīkojums pie neiroķirurga, ar man nesaprotamu diagnozi.

Bez šaubām, es zināju, ka došos pa taisno uz Dr. Puriņa klīniku, jo iepriekš biju tikusies ar šo burvīgo dakteri, kurš manam vīram veica blokādi.

Pēc apskates, man nozīmēja operāciju. Slimnīcā pavadīju nepilnas četras dienas , kuras pagāja kā jaukā mājas atmosfērā. Personāla uzmanība , iejūtība un labsirdība bija augstā līmenī.

Bet galvenais , manuprāt, ir uzticēties tiem cilvēkiem, ārstiem, kuri tev operē. Man ne uz mirkli nebija šaubas par šo ārstu profesionalitāti, jo zinot Dr. Puriņa milzīgo pieredzi , nemaz prātā neienāca meklēt citas iespējas, jo vairāk sāktu meklēties, jo lielāka piesārņotība būtu galvā.

Par anestēziju…tā bija vieglākā un labākā, ko biju piedzīvojusi, pieredze man ir liela šajā jautājumā.

Tātad: Ja rodas labs kontakts ar ārstu, tad arī ir uzticība, kas ir galvenais priekš slimnieka. Tieši to visu es saņēmu šajā klīnikā!!!

Šodien15.12.2014. priekā dodos mājās pie saviem bērneļiem.

Vēlu Jums visiem veiksmi.

Signe Gvardina

15.12.2014.

     Es, Aivars Ļahs saskāros ar veselības problēmām, kas saistīta ar sāpēm muguras apvidū.Vērsos pie dr.Puriņa, un saskāros ar ātru izmeklēšanu, kur pašam daudz nevajag domāt un gaidīt kaut kādas rindas, lai tiktu pie citiem ārstiem un izmeklējumiem, tevi visur aizved: uz palātu atnāk speciālisti, saprotošas un izpalīdzīgas medmāsas.Ja kādam ir problēmas iesaku vērsties un nebaidīties ne par ko.

 07.11.2014.

Aivars Ļahs

Kā jau lielākai daļai mūsdienu sabiedrības, nevienam nepatīk apmeklēt ārstus vai arī gulēt slimnīcā.Arī es esmu viena no šīs sabiedrības daļas, un ja godīgi, man personīgi ir ļoti bauil no ārstiem, špricēm, slimnīcām un visām pārējām lietām, kas ap to griežas.

Šajā rudenī, pašā novembra sākumā, man diezgan neveiksmīgi izdevās salauzt vienu no kauliem muguras daļā, kas ir diezgan nopietna lieta. Jau notikuma vietā sapratu, ka nekas labs nebūs, taču centos domāt pozitīvi, jo domām ar ir liels spēks.

Nākamajā dienā devos uz Dr.Puriņa privātklīniku, kur mani ļoti jauki sagaidīja. Pēc pārrunām ar pašu ārstu, mēs secinājām, ka manai traumētajai vieta ir nepieciešama pārbaude. Pēc rezultātiem secinājums bija, ka man šeit būs jāpaliek. Sākumā tas teikums mani ļoti izbiedēja un es biju satraukta, ta’[cu vēlāk sapratu, ka uztraukums man ir bijis liels. Mani šeit ļoti iepriecināja attieksme, kāda tika šeit veltīta pret mani. Vēlāk jau sāku justies kā princese, jo viss ko man darīja tika darīt ļoti uzmanīgi un ar rūpēm. Atšķirībā no citām slimnīcām, šeit ēdiens ir ēdams un tiešām ļoti garšīgs, pilnvērtīgs. Esmu ļoti apmierināta un pateicos visiem, kas par mani šajās dienās ļoti kārtīgi rūpējās , liels jums paldies!

 07.11.2014.

Patrīcija Mūrniece

Vēlos pateikties Dr. Puriņa privātklīnikas personālam – Par operatīvu rīcību muguras sāpju likvidēšanā. 

15.09.2014. darbā no sēdus stāvokļa vairs nevarēju iztaisnoties, ar grūtībām nokļuvu mājās uz nakti „sadzēros” pretsāpju līdzekļus un devos gulēt. No rīta pamodos, lai dotos uz darbu, bet nevarēju piecelties bez citu palīdzības, kur nu vēl iztaisnoties (staigāju ar salīkušu muguru, kā veca tantiņa savos 34 gados, jāpiebilst, ka esmu gara auguma sieviete (ar muguras sāpēm mokos pedējos sešus gadus, bet sāpju iemeslu uzzināju tik 2013.gada sākumā, kad 2012.gada vidū devos pie ģim.ārsta ar lūgumu noskaidrot muguras sāpju iemeslu. Ģim.ārsts mani norīkoja uz CT mugurai, kur tika konstatēta diagnoze diska trūce L5 S1 un tad sākās, mani, ceļojumi pie rehabilatoga, fizioterapeita, potes un spēcīgi pretsāpju līdzekļi, vingrojumi, masāžas, slimības lapas un tas viss pa apli gandrīz divu gadu garumā līdz šai liktenīgajai dienai)). 

16.09.2014. devos pie ģim.ārsta, kura teica : „Ka, man, var palīdzēt tik operācija un nosūtīja pie neiroķirurga”, kā arī tika veikta pretsāpju līdzekļu injekcija.

17.09.2014. sēdēju pieņemšanā pie prof.dr.Puriņa, kurš ieraugot, kā arī apskatot CT mugurai un uzklausot, manu, slimības vēsturi ieminējās: „Kundz, cik saprotu visi ir Jums palīdzējuši cik spējuši un tikai tagad, Jūs, nolēmuši parādīt man”. Es tiku nekavējoties ievietota palātā uz neatliekamu operāciju. Man, operatīvi tika veiktas analīzes un atkārtota CT mugurai, kura uzrādīja ainu, ko klusībā jau nojauta ārsts, mana diska trūce bij (pa šiem pašārstēšanās gadiem) palielinājusies un nospiedusi nervu, kas arī ierobežoja manu kustīgumu. 
18.09.2014. tika veikta operācija un 20.09.2014. jau tiku palaista mājās. 
01.10.2014. noņēma šuves un šodien esmu aizmirsusi sāpes (protams, vēl priekšā rehabilitācijas periods). 

Kāpēc tieši Dr.Puriņa privātklīnika- te, jāsaka paldies vīram, kurš meklēja, zvanīja un tieši Dr.Puriņa privātklīnika izprotot situācijas nopietnību, nekavējoties nodrošināja pieņemšanu (konsultāciju) pie neiroķirurga prof.dr.Puriņa. 

Vēlot veiksmi, spēku, izturību un pateicībā par to, ka Jūs esat-
Līga Zvilna-Karlsone 
06.10.2014.

Šā gada 7. jūlijā manam tētim palika slikti- milzīgas galvassāpes un reibonis. Ģimenes ārsts teica, ka iespējams insults. Pieteicām tēti pie neirologa. Nozīmēja doplerogrāfiju un magnētisko rezonansi. Laimīgas sakritības dēļ gaidījām uz minētajām procedūrām nepilnas 2 nedēļas. Neiroloģe nozīmēja zāles un savā ziņā tēti norakstīja. Teica, nozīmēja, onkologa un neiroķirurga konsultāciju. Meklēju internetā kādas iespējas ir pieteikties pie neiroķirurga Stradiņos valsts rindas kārtībā bija jāgaida mēnesis. Vēl zvanīju uz med.centru ARS arī tur bija jāgaida apm. 2.5 nedēļās. Internetā atradu daktera Purņa privātklīniku. Biju par viņu dzirdējusi labas atsauksmes mugurkaula problēmu, ķirurģijas ārstēšanā.

Biju patīkami pārsteigta, ka viņš mani varēja uz konsultāciju pieņemt pēc pāris dienām. Viss notika zibenīgā ātrumā. Tētis tika atvests uz Rīgu pēc 2 dienām bijām jau daktera Puriņa privātklīnikā. Pārbaudes, kas parasti rindas kārtībā ilgst mēnešiem ilgi, te notika 1 dienas laikā. Esam patīkami pārsteigti par attieksmi un visu izmeklējumu ātrumu. Esam skaidrībā ar diagnozi un to ārstēšanu. Milzīgs paldies par to visai Puriņa privātklīnikai.

 21.08.2014

Spuņģe

Godājamie kolēģi “šoferīši”, ja jūsu darbības laikā ir noticis tas pats, kas ar mani, tad ziniet, ka ir tāda vieta un dakteri, kas jūs padarīs par normāliem, darbīgiem, veseliem dzīves priecīgiem cilvēkiem.

Esmu šoferis jau 50 gadu pie stūres. Sākās tas, ka pēc ilgstošas braukšanas man sākās grūtības ar kājām. Nevarēju izpildīt straujas kustības. Kur tik es negriezos pēc palīdzības. Netērējiet laiku un naudu un citu ārtsu padomus. Nāciet pie Puriņa.

19.08.2014.

Evalds Nukševičs

Griezāmies ar muguras sāpēm, problēmas bija pēdējo 5 gadu laikā. Diagnoze tika noteikta nekavējoties, probēmas risinājums tika pārrunāts. Tā kā risinājums bija operācija, tika piedāvāts diennakts stacionārs īpaši mūsu vajadzībām( 2 personām). Operācija norisēja nekavējoties un ar pozitīvu iznākumu. Pēc operācijas aprūpe ir lieliska. Personāls ir ļoti atsaucīgs, pieklājīgs un augsti kvalificēts. Griezāmies ar vssīkākajiem jautājumiem un saņēmām 100% atdevi. Viss laiks, kas tika pavadīts klīnikā bija ļoti komfortabls un patīkams. Problēmas risinājums un cena par paveikto ir nesalīdzināmi maza. Paldies profesoram J.Puriņam un viņa kolēģiem par veikumu.

 20.06.2014

Labuds

Marta beigās slimoju ar gripu, darbā audits, uzņēmuma reorganizācija, pie kompjūtera sēdēju dienām un naktīm.

Rezultātā: mugura sāp, nespēks, no rīta neko ieēst nevaru, pat pa trepēm vairs uzkāpt nespēju. Gāju pie ģimenes ārsta- izrakstīja tabletes: padzersiet, gan būs labi, bet labāk nepalika, tā nomocījos 2 mēnešus- ir jāstrādā, spēka nav un vairs tikai ar piespiešanos paiet varu.

Draudzene ieteica griesties Dr. Puriņa klīnikā, lai gan zināju, ka šis maksas pasākums, tajā pašā dienā pazvanīju. Piektdien mani pieņēma dr. Puriņš, nozīmēja papildus izmeklējumus un jau pirmdien uzsāka ārstēšanu. Otrdien ar prieku konstatēju, ka man garšo brokastis, trešdien raitā solī pastaigājos pa slimnīcas parku, bet šodien dodo mājās. Paldies dakterim, māsiņām, visiem , kas par mani šeit rūpējās!Uzturēšanās klīnikā bija ļoti patīkama- ērta vienvietīga palāta, kas vairāk līdzinās viesnīcas numuriņam, laipns un pretimnākošs klīnikas personāls, bet pats būtiskākais- viss notika ātri- izmeklēšana, ārstu konsultācijas un tūlītēja ārstēšana. Nav jāgaida rindās, jāmokās neziņā- kas tad īsti ar mani noteik, kas man kaiš?!

Veselības ir dārgākais, kas mums ir un par to ir savlaicīgi jāparūpējās un tieši to nodrošina Dr. Puriņa klīnika- ātri un kvalitatīvi!

Paldies un lai Dievs palīdz Jums šajā svētīgajā darbā!

 20.06.2014.

Vita Avotiņa

Ļoti mīļš paldies par iejūtīgi profesionālo ārstēšanu, bet visam slimnīcas personālam izsaku dziļu un izjustu paldies par ļoti slimam cilvēkam- izrādīto cilvēcisko attieksmi. Bet brālītim Normundam, ļoti mīļajam, beidzot daktera studijas, no sirds vēlu kļūt par tādu dakteri līdzvērtīgu dak.J.Puriņam.Lai visi Jūsu slimnieki, atstātu Jūsu klīniku tik gaišu prātu un veselības sajūtu kā es šodien. Es kļūšu vēl savos cienījamos gados vesela. Ar mīlestību pret visu personālu.

Elza Podoļska

30.05.2014.

Esmu no sirds pateicīga Dr.Puriņa privātklīnikai, kurā man veica diksa trūces operāciju.

Šeit ir ļoti iejūtīgs kolektīvs, komfortabli apstākļi un lieliska attieksme pret pacientu.

Jau otrajā dienā pēc operācijas es varu doties mājās. Jūtos pilnīgi vesela.

Novēlu visam slimnīcas kolektīvam veiksmi turpmākā darbā un personīgajā dzīvē!

V.Auziņa

29.05.2014.

Pirmo reizi Dr. Puriņa klīnikā ierados 2008. g., kad vīram bija mug.diska trūce, kas noteikti bija jāoperē. Veiksmīga operācija lai neteiktu vairāk. Viņš ir aizmirsis , ka kādreiz ir bijušas jebkādas muguras problēmas.

Otro reizi, 2013.g. ierados ar savu dēlu, kurš demosntrējot savu muskuļu spēku iedzīvojās pamatīgās muguras problēmās. Šeit saņēma terapeitisku kursu, pēc kura viņš gada laikā vēl ne reizi nav minējis, ka sāpētu mugura. Un tagad es, kura domāja, ka mana visveselākā vieta ir mugura. Ha ha..vienā dienā es izkāpu no gultas un tāda puslīka paliku. Tad ar sākās visādas citādas parādības kā nežēlīgas sāpes gūžā, kuras vilkās no mug., sāpoši muskuļi, locītavas. Darbs man fizisks un dažkārt pat raudāju. Nevois sieviete, bet brausts. Tad saņēmos un atkal esmu Dr. Puriņa klīnikā. Tika veikta izmeklēšana un ļoti ātri noskaidrota problēma. Saņēmu ārstēšanu un fizeoproc. Ar rezultātu esmu apmierināta, jo jūtos kā sieviete.

Locītavu sāpēs vispār izgaisušas, muskuļi nesāp un mugura lunkana.

Paldies šeit visiem esošajiem labajiem gariņiem, kas par mūsu šimeni rūpējās.

Ar cieņu,

Inga Kroknesa

29.04.2014.

Esmu lielu pateicību parādā Puriņa privātklīnikas kolektīvam par man kā pacientam izrādīto uzmanību un sirsnību- visā ārstēšanās laikā.

Visa ārstēšana notika precīzi kā pēc pulksteņa mehānisma, nav jāgaida- viss noteik saskaņoti un bez aizķeršanās.

Tiek nodrošināti augsti komforta apstākļi gan sadzīvē , gan ārstēšanā.

2-3 stundu laikā tiek veikti vairāk kā 10 izmeklējumi. Pie pacienta uz konsultāciju ierodas visi ārstējošie ārsti, ieskaitot pat anesteziologu.

Pēc operācijas atkārtoti notiek konsultācijas ar pacientu. Viss tiek no jauna precizēts un noskaidrots.

Tiek dotas visas iespējamās rekomendācijas un bukleti ārstešanai mājas apstākļos.

Tiek dotas zāles un receptes.

Vislielākā pateicība- Jurim Puriņam un Normundam Elksniņam par lielo sirsnību un perfekti padarīto darbu.

 28.04.2014.

Jānis Mellups

Es, LLU Tehniskās fakultātes emeritus docente Antoņina Čukure, izmantoju Puriņa privātklīnikas pakalpojumus, lai mazinātu sāpes muguras daļā, jo tās pēdējā laikā izpaudās ļoti bieži un apgrūtināja darbu.

Privātklīnikā strādā ļoti draudzīgs un saprotošs mediķu kolektīvs, iejūtīgs un spējīgs sniegt pacientam iespējamo palīdzību.

Atrodoties mediķu uzraudzībā, saņemot dažādus padomus un palīdzību, jutos atvieglota un sāpju akūtās formas atbrīvota.

Uzmanība, laipnība, pretimnākšana- tās ir dāvanas, kas pacientam dod gandarījumu.

 10.04.2014.

Antoņina Čukure

Es, Raivo Rozītis, dzīvoju Valmierā, nodarbojos ar profesionālo sportu ( volejbolu) jau 25 gadus. Man pašam tagad ir 46 gadi. Saskāros ar muguras problēmu jau astoņus gadus atpakaļ, bet vienmēr kā saka, masieris ielika vietā. Bet tagad bija ļoti nopietna diska trūce, ka nevarēja pat paiet.Sāpes mani mocīja divus mēnešus. Daudzi pazīstami sportisti man ieteica griezties pie daktera Puriņa Jura, kurš visus man pazīstamos sportistus ir izoperējis pēc muguras traumām un viņi jūtās ļoti labi un turpina sportot bez nekādām problēmām. Tāpēc griezos Jura Puriņa privātklīnikā, kur mani ļoti labi uzņēma, ļoti laipns, pateicīgs personāls. Trešdien pēcpusdien mani izoperēja, cetirtdien jau varēju staigāt, bet piektdien jau mani veda mājās. Jūtos, kā no jauna piedzimis. Tikai pašus labākos vārdus varu novēlēt Jurim Puriņam un visam viņa personālam. Vislielākais paldies.

R. Rozītis

21.03.2014.

Man ilgstoši sāpēja kāja un ilgus gadus es tiku galā ar zālēm. Divas nedēļas atpakaļ sāpes kļuva nepaciešamas. Vispirms nonācu Stradiņu slimnīcas uzņemšanas nodaļā, kur man ievadīja sistēmu, vienu dienu sāpes aprima un tad sākās ar vēl lielāku spēku. Pēc nakts pavadītas nepaciešamās sāpēs, sāku mekkēt iespēju ārstēties. Apzvanīju visas internetā esošās neiroloģiskās ārstniecības iestādes un visur saņēmu atbildi vai nu rīt, vai pēc vēl ilgāka laika, tikai Puriņa privātklīnikā mani pieņēma uzreiz, ievadīja sistēmu, uztaisīja datortomogrāfiju un ieteica operāciju, kurai es piekritu. Nākošajā dienā tika veikti visi izmeklējumi un veikta operācija. Pamostoties pēc tās, es jutos laimīga- man nekas nesāpēja. Jau pirmā vakarā varēju paiet un slimnīcā pavadīju tikai trīs dienas. Slimnīcas kolektīvs ir ļoti kvalitatīvs, tika dotas arī konsultācijas citās manās veselības problēmās. Itsevišķi patīkamas ir māsiņas.

 Ilze Veinberga

03.03.2014.

Brīnumi noteik tur, kur tiem tic. Es jums noticēju, un jūs paveicāt brīnumu. Paldies par jūsu darbu, paldies, ka es atkal varu staigāt, un man nekas nesāp, mana mugura ir vesela.

Ar cieņu,

Antra Daraga

28.02.2014.

Par prof. Puriņa privātklīniku uzzināju TV raidījumā un lasīju žurnālā „Māja”. Mani jau vairākus gadus mocīja muguras sāpes, kuru dēļ bija ierobežotas pārvietošanās spējas.

Atbraucot uz klīniku, mani sagaidīja atsaucīgs personāls. Ārsti un virsmāsa izskaidroja veicamo manipulāciju procedūru. Rūpīgi tika uzklausītas manas un manu ģimenes locekļu jautājumi, bažas un sniegtas atbildes.

Izmeklēšana tika veikta ātri un rūpīgi, jau nākamajā dienā tika veikta muguras operācija.

Nemokieties ar sēpēm, ņemiet līdzi savus iespriekšējos izmeklējumu rezultātus, un droši dodieties pie profesionāļiem!

Ar cieņu,

Regīna Geriņa

19.02.2014.

     Problēma ar muguru sākās jau jaunībā. Šobrīd man ir 55 gadi. Visu šo laiku sāpes lika atgādināt, ka kaut kas nav kārtībā. Pie ārsta negāju, medikamentus nelietoju , sāpes pacietu. Līdz 2014.g. janvāra mēnesī sākās nepanesamas sāpes, nevarēju paiet. Internetā, pēc darba kolēģes ieteikuma, izlasīju par prof.J.Puriņa privātklīniku un tūlīt sazvanījos un norunāju pieņemšanas laiku. Viss notika ļoti ātri. Pirmā izmeklēšana pirmdien, operācija trešdien, piektdien tiku izrakstīta ārā. Nedrošības un bailes nebija, jo no pazīstamiem dakterim biju ievākusi ziņas, ka tā ir labākā klīnika Latvijā. Arī , ejot uz operāciju, manī bija miers un drošības sajūta, ka esmu drošās rokās.

  Sirsnīgs paldies prof.J.Puriņam , doc.Puriņas k-dzei, dr.Elksniņa kungam kā arī visam apkalpojošam personālam, kas 24st. Diennaktī rūpējās par manu veselību un labsajūtu.

24.01.2014.

Lūcija Rieksta

   Ierados klīnikā ar lielām sāpēm mugurasjostas daļā un visā kreisajā kājā.

Pēc konsultācijas ar ārstu un rentgena(MRI) tika veikta diagnoze: diska trūce. Nākamajā rītā tika veikta operācija. Atveseļošanās notika ātri un pēc 3 dienām es jau devos mājās.

24.01.2014.

Mārtiņš Gedominskis

Paldies klīnikas ārstiem Puriņam un Elksniņam par veikto operācija. Jau vairākus gadus mocījos ar muguras un kājas sāpēm, apmeklēju visus iespējamos ārstus, ko valsts piedāvā, dzēru viņu izrakstītās pretsāpju zāles saujām, bet sāpes tikai palielinājās. Atbraucot uz konsultāciju šajā klīnikā( kuru varēju pieteikt 3 dienu laikā) uzreiz piekritu operācijai, otrā dienā pēc operācijas jau varu pati staigāt un trešā dienā doties mājup. Paldies arī pārējam personālam par smaidu, labu vārdu un iejūtību.

19.12.2013.

Marija Vorobjova

Sākums bija bailīgs. Pēc muguras operācijas otrajā dienā jau staigāju! Cilvēki veiciet savu veselību šajā privātklīnikā. Nenoželosiet!

Ļoti laba attieksme pret pacientu!

 G. Pugulis

19.12.2013.

Dzīvoju Īrijā. Tā kā man bija veselības problēmas, vērsos pie sava ģimenes ārsta pēc palīdzības Īrijā. Man bija stipras galvassāpes, neskaidra redze un reibšana un diskomforts kakla daļā.

Izstāstot savas problēmas ģimenes ārstam saņēmu atbildi, ka man nekas nekaiš. Pēc divām nedēļām apmeklēju ģimenes ārstu atkārtoti un uzstāju, ka manas sajūtas nav izdomātas un lai veic izmeklēšanas. Tiku nosūtīts uz slimnīcu, kur man neko neatklāja. Tad uzprasīju ģimenes ārstam, lai nosūta mani pie neirologa. Uz to bija jāgaida mēnesis rindā, un viņš mani nosūtīja uz izmeklējumiem, uz kuriem bija jāgaida mēnešiem rindā.

Tā kā ar veselību palika arvien sliktāk, sapratu, ka palīdzība jāmeklē citur. To atradu Latvijā Puriņa privātklīnikā, kur man nekavējoties veica rūpīgus izmeklējumus un tūlītēju ārstēšanu. Tas viss prasīja kopā tikai piecas dienas. To dienu laikā saņēmu lielisku medicīnisku aprūpi, ļoti laipnu un atsaucīgu attieksmi no personāla un ārstējošiem ārstiem.

Gribēju piebilst, ka ārstējošie ārsti ir augstākās kvalifikācijas speciālisti. Par to es gribētu pateikt viņiem lielu paldies!

Ja gribat saņemt kvalitatīvu un operatīvu ārstēšanu, iesaku Jums griezties Puriņa privātklīnikā.

 M. Sināts

13.12.2013.

Es, Dmitrijs Podosiņņikovs, nonācu šeit ar 2 diska trūcēm un skriemeļu atlūzu nākamā dienā mani operēja un pēs 20 h es jau varēju pastaigāt un rīt jau izrakstīšos. Ļoti patīkams kolektīvs. No sākuma nedaudz baidījos, bet pēc nomierinošām zālēm bailes nebija. Šitādu dakteru atsaucību es neesmu nekur redzējis, tāda sajūta, ka esmu mājās, istabiņas televīzija, dators, tīrība, smaržīga gultas veļa, jaukas jaunas māsiņas. Citiem iesaku nebaidīties, man tā bija pirmā operācija 33 gados. Nemociet savas muguras, brauciet pie daktera Puriņa viņš Jums palīdzēs.

 12.12.2013.

Dmitrijs Podosiņņikovs

Sveiki,

Mani sauc Kaspars Judko. Mocījos ar drausmīgām muguras sāpēm, nolēmu apmeklēt Puriņa klīniku- konsultācijai. Cilvēki atklāti, izpalīdzīgi, tāpēc arī nolēmu operācijai.

Trešajā dienā jau devos mājās. Nekā traka, kā tanī multenē par begemotu- čiks un vis.

 Ar cieņu K. Judko

11.12.2013.

Bija gadījies tā, ka biju salauzis gūžas kaulu un līdz ar to arī biju traumējis sēžas nervu. Kaula dzīšana notika veiksmīgi, bet galvenā problēma radās ar nervu sāpēm, kuras tika izstarotas uz kājas pēdu. Ar sāpēm un negulētām naktīm biju mocījies pusotru mēnesi un tas lika pieņemt lēmumu, ka jāmeklē kāda nopietna palīdzība. Šī iemesla dēļ devos uz Puriņa privātklīniku. Pēc ierašanās privātklīnikā ātri tika apzināta mana problēma un pieņemti lēmumi par tālākām ārstēšanas metodēm. Rezultātā jau pirmajā klīnikā pavadītajā naktī varēju beidzot izgulēties. Izrakstoties saņēmu sīku instrukciju par turpmāko ārstēšanās procesu. Paldies ārstiem un atsaucīgajam personālam.

A.Skrastiņš

21.11.2013.

Es ,Aldis Šteinbergs, Puriņa privātklīniku muguras operācijai izvēlējos, jo muguras sāpes bija tik stipras, ka pats vairs nevarēju sev uzvilkt kājās zeķes. Muguras sāpes pat nerimās pa nakti guļot gultā. Par šo klīniku esmu dzirdējis ļoti labas atsauksmes no cilvēkiem, kas šeit ir operēti, tieši ar muguras problēmām, jo pēc operācijas drīz vien ir aizmirsuši, ko nozīmē sāpēt mugurai.

Man pašam ir pagājušas divas dienas pēc operācijas un tagad varu pats sev kājās uzvilkt zeķes.

Puriņa privātklīnikā visas nepieciešamās analīzes un izmeklējumi tiek paveikti dažu stundu laikā, un uzstādīta precīza diagnoze.

Ja kādam ir līdzīgas problēmas ar muguras sāpēm, ieteiktu nebaidīties no operācijas , jo nākamajā rītā jau vari staigāt .

Liels paldies dakterim Jurim Puriņam un atsaucīgajam personālam.

01.11.2013.

A.Šteinbergs

Cienījamie dakteri, māsiņas, kā arī visi pārējie. Tie, kuri pacieta mani Jāni Zālīti savā slimnīcā.

Esmu ļoti pateicīgs un jūtos labi. Žēl braukt mājup, jo sāku pierast, jo attieksme ir tāda pati kā mājās.

Un tāpēc vēlreiz visiem sirsnīgs paldies: Novēlu pašiem stipru veselību, pacietību un līdzcietību. Jūsu tagadējais un nākamais pacients Jānis Zālītis ar cieņu-paldies.

26.10.2013.

J.Zālītis

Izsaku dakterim Puriņam un viņa personālam vislielāko pateicību par iejūtīgu un profesionālu ārstēšanu, kas deva labus rezultātus. Novēlu veiksmi turpmākajā darbā!

25.10.2013.

A.Janberga

Liels paldies J.Puriņam un viņa komandai, kas mani iedrošināja un pielika punktu manām mocībām. Vēl līdz šim brīdim nebija ticis tas gods sastapt tik laipnu un atsaucīgu dakteru komandu!

25.10.2013.

Kristaps Jākobsons

Pateicība- atzinība- iedrošinājums

Vispirms es pateicos liktenim, kas saveda mani ar cilvēkiem, kuri ir apveltīti ar augstām profesionālajām zināšanām un prasmēm un, izmantojot savu vecāku gēnus, ir spējīgs meklēt jaunākās atziņas, un tās realizēt, lai palīdzētu cilvēkam.

Mēs visi zinām nedaudzas, ļoti šauras sakarības, kas notiek dabā, bet ir prieks, ka ir tādi cilvēki, kuri prot savas zināšanas izmantot tā, lai izveidotu brīnišķīgu, darbaspējīgu kolektīvu, kuru darbība dod rezultātus.

Šo kolektīvu vada dakteris J.Puriņa k-gs, un es vēlu viņam veselību, lai to viņš varētu darīt ilgāk.

Visiem pacientiem es gribu ieteikt:

-atmest visas bailes un šaubas,

-uzticēties speciālistiem,

-pašiem nekaitēt savai veselībai, organizēt savu dzīves veidu tā, lai būtu tuvāk dabai un būt labvēlīgākiem pret saviem līdzcilvēkiem.

24.10.2013.

J.L.Rožukalns

Operācija “Puriņa privātklīnikā” veikta ļoti labi. Otrajā dienā pēc operācijas jūtos labi. Medicīniskā aprūpe laba. Personiski mani apmierina medicīnas personāla darbs. Māsiņas ļoti laipnas. Ēdināšana slimnīcā laba. Palātas ir tīras un kārtīgas. Uz operāciju nebija ilgi jāgaida. Dakteris Puriņš ir ļoti laipns pret pacientiem.

17.10.2013.

D.Vorotinska

Ja Jūs moka neiroloģiska rakstura sāpes, tad īsākais ceļš ir doties uz Puriņa klīniku. Kur Jūs ietaupīsiet laiku, lai ciestu mazāk sāpes. Šeit strādā ļoti zinoši un profesionāli speciālisti. Tas, ko viņi dara, viņi dara tieši cilvēku labā.

Gadījums no dzīves. Pavecāks kungs , kuram bija ļoti slikti, ar MRI izmeklējumu devās pie republikā zināma neiroķirurga. Šis ārsts viņu apskata, un saka , ka ir slikti. Un saka, ka šeit vajadzētu “tā kā operāciju, bet Jūs jau negribēsiet”. Pavecākais kungs gaida paskaidrojumu, bet neiroķirurgs viņam nesaka vairs ne vārda. Tad ārsts saka “labi uztaisīsim Jums blokādīti. Un atnāksiet pēc nedēļas atkal.” Kungs gāja uz blokādēm un par katru reizi maksāja 20,00 Ls, bet jēgas nekādas. Radinieki viņam saka, lai nebaro tos neiroķirurgus, lai vāc savus papīrus un brauc pie Puriņa. Dr.Puriņš apskatās uz MRI izmeklējumu un saka, ka šeit ir divi varianti- vai nu operācija vai paralīze. Es Jums ieteiktu pirmo variantu. Tāds lūk atgadījums no dzīves.

Puriņam ir jūtams stabils lēmums. Savu viedokli viņš neuzspiež, bet izsaka, kura būtu pareizākā izvēle. Ir sajūta, ka uz viņu var paļauties, viņš visu prot paskaidrot.

Pats galvenai, ka šeit visu var izdarīt ātri. Un strādājošie ārsti, kuriem ir liela pieredze prot ļoti labi kontaktēties ar pacientiem.

Apkalpojošais personāls nav liels, bet visi ir ļoti laipni, sirsnīgi un visiem acīs ir redzams mirdzums. Var redzēt, ka viņi savu darbu pilda ar prieku. Kā arī visi ir ļoti precīzi, ja , ko sola vai, kas ir nepieciešams, tad tas tūlīt tiek izdarīts.

Ja Jūs satraucieties par finansiālo pusi, tad nedomājiet, ka Jūs te kaut ko daudz pārmaksāsiet. Jo labāk ir atnākt un dabūt rezultātu, nekā staigāt no viena nezinoša ārsta pie otra.

Ja konkrētu slimību tieši šajā klīnikā neārstē, tad viņi Jums palīdzēs ar profesionālu padomu, kur doties, ko darīt, jo parasts cilvēks to nevar zināt.

Liels paldies visiem ārstiem- J.Puriņam, N.Elksniņam, I.Puriņai, kā arī galvenajai māsai Ļenai, māsiņai Jekaterīnai un Leldei.

03.10.2013.

Tamāra Turele

Esmu 24 gadus vecs jaunietis, kurš jau labu laiku dzīvo Lielbritānijā.

Kādu labu laiciņu atpakaļ pavisam parastā dienā, noliecoties un paceļot kasti ar augļiem sajutu ļoti stipras sāpes muguras apakšdaļā. Pirmā doma sastiepu muskuli ”gan jau pāries”, bet nepārgāja. Griezos vairākkārt pie vietējiem ārstiem, bet vairāk par pretsāpju līdzekļiem nedabūju. Pēc 14 mēnešu mocīšanās nolēmu, kad tam jādara gals. Pierakstījos uz konsultāciju, kurā mani uzreiz nosūtīja uz magnētisko rezonansi(MRI), kurā nepārprotami tika uzstādīts manu sāpju iemesls. Tika nozīmēta operācija uz nākamo dienu. Pirmā doma, ko lai tagad dara? Kas būs? Aprūpējošais personāls izskaidroja, kas tiks darīts, cik ilgi un kad varēšu doties mājās. Paņēma aiz rokas aizveda uz operācijas zāli, ievadīja narkozi un pamodos pēc pāris stundām, jūtoties brīvāk un labāk nekā pirms tam. Beidzot6 varēšu atgriezties pie pavisam normālas dzīves bez sāpēm, bez jebkādiem jautājumiem, kāds varētu būt to sāpju cēlonis utt..

Ja tev ir apnicis dzīvot neziņā par sāpēm, šeit ir īstā vieta, kur tam pielikt punktu. Vienīgais, ko vari zaudēt ir sāpes un diskomforts.

02.10.2013.

E.Ušerovskis

Mani sauc Jānis Lazdiņš, pilni 43 gadi.

25 gadus esmu nostrādājis par smagās automašīnas šoferi. Pirms kādiem 2 gadiem sāku just problēmas muguras apakšdaļā, pēdējā laikā sāpes kļuva aizvien spēcīgākas. Lietoju gan dažādas smēres, gan kosmodiskus, gan daktera levina jostas, kas diemžēl bija veltīgi. Tad zvanīju Dr. Puriņam, jo biju dzirdējis par viņa privātklīniku un arī mani kolēģi bija bijuši pie viņa ar to pašu problēmu. Sazvanījos, pieteicos uz konsultāciju ceturtdien un piektdien no rīta man uztaisīja operāciju( diska trūces). Pēc operācijas vakarā pats bez problēmām aizgāju līdz galdam paēdu vakariņas un aizgāju līdz labierīcībām. Svētdien pats ar savu automašīnu aizbraucu uz mājām. Klīnika un medmāsiņas (medbrāļi), apkalpojošais personāls ir augstā līmenī un ļoti laipni, pretimnākoši.

29.09.2013.

Lazdiņš

Sešus gadus strādāju un dzīvoju Norvēģijā uz smagās mašīnas par šoferi. Apmēram pēdējos 3 gadus parādījās sāpes mugurā ,kurām īpaši uzmanību nepievērsu. Kad biju atbraucis uz Latviju atvaļinājumā atbraucu uz Puriņa klīniku pārbaudīties kas un kā. Viss izrādījās nopietnāk. Bet!!!- pēc operācijas jau otrajā dienā staigāju!- ceturtajā ar savu vieglo autiņu varēju braukt uz prāmi un tālāk no Stokholmas +- 1000 km uz rietumu Norvēģiju. Neticami , bet tas tā ir. Viennozīmīgi no savas puses varu ieteikt visiem šoferiem- nevelciet garumā, bet pārbaudiet muguru laicīgi, tieši šeit!Vēlāk teiksiet tikai paldies!

02.09.2013.

Edgars

Vairākus gadus izjutu periodiskas sāpes mugurā, kuras pēdējā laikā arī aizvien stiprāk traucēja arī man strādāt. Ik pa pārsimts metriem nācās labo kāju „atpūtināt”. Izmēģināju gan ārstu ieteiktās zāles, gan blokādes, gan ārstniecisko vingrošanu. Diemžēl- bez rezultāta. Atcerējos, ka manai mammai pirms 16 gadiem bija līdzīgi un Dr. J.Puriņa klīnikā ar to veiksmīgi tika galā. Es izvēlējos to pašu ceļu un tagad- operācija aiz muguras! Varu pasmaidīt un priecāties. Klīnikā visi dakteri, māsiņas un viss kolektīvs ir izcili sava amata meistari, sava darba entuziasti. Patīkami priecē, ka viss Dr. Puriņa kolektīvs darbojas kā vienots mehānisms. PALDIES!!!

13.03.2013.

Jānis Bārs

Strādāju un dzīvoju Anglijā.Darbā sāku just, ka kaut kas nav kārtībā ar kājām, tās tirpst un sāp. Sāku pats meklēt ārstēšanās iespējas Anglijā, bet tādas nebija, jo, lai mani ārstētu, tā vietā saņēmu kārtējās slimības lapas un rindas numuru pie ārsta, kurš rakstīja pretsāpju tabletes. Tā divus mēnešus es mocījos, bet jēgas nekādas. Kad vairs nevarēju izturēt, nejauši ieraudzīju televīzijā reklāmu par docenta Jura Puriņa klīniku, un sapratu, ka nav citas iespējas. Tā es nonācu klīnikā, kurā mani sagaidīja un beidzot es sajutos kā cilvēks, kurš atradis mājas. Mani nedēļas laikā ( mazāk kā nedēļas) izmeklēja, operēja un atkopa. Esmu bezgala pateicīgs cilvēkiem, kuri ir ļoti augstas kvalifikācijas un sava amata meistari , kas spēj atdot cilvēkam dzīves prieku.

Ar dziļu cieņu,

Jānis Sokolovskis

01.03.2013.

Esmu Ainars Spirģis no Liepājas. Tiku operēts Puriņa kunga klīnikā ≈ 20 gadus atpakaļ. Vislabākās atsauksmes gan par dakteri, gan par kolektīvu. Tika dota iespēja dzīvot bez sāpēm un bez jebkādiem ierobežojumiem. Pilnvērtīga dzīve jau atkal 20 gadu garumā.

Paldies un vēl vairāk, lai Jums laba veselība un rokām zelta vērtība.

11.02.2013.

Ainars Spirģis

Cienījamais Puriņa kungs!

Pēc pieciem gadiem es atkal esmu Jūsu vadītajā privātklīnikā. Saprotu, ka tieši pie Jums un Jūsu augsti kvalificētiem kolēģiem varu griezties pēc palīdzības. Šoreiz esmu nopietni saaukstējies un atkal esmu drošs par ārstēšanas rezultātiem.

Dziļā pateicībā noliecu galvu Jūsu un Jūsu kolektīva priekšā, kurš man pēc veiktās muguras operācijas, devis iespējas piecus gadus( un ceru, arī vairāk) dzīvot pilntiesīgu, notikumiem bagātu un veselīgi intensīvu dzīvi, iepriekšējo sāpju un kustības ierobežojumu vietā.

Es bez problēmām aprūpēju savus 60 staltbriežus, arvien vēl piedalos medībās un pa šo laiku esmu pieveicis arī trīs plēsoņas- vilkus. Esmu uzdrošinājies jauki ceļot pa Latviju un arī aiz tās robežām. Tas viss pateicoties Jūsu un Jūsu kolēģu augstai atbildības sajūtai par savu darbu, pacientu.

Sirsnīga pateicība Jums un prof. Lācim par palīdzību manai dzīves biedrenei laikus atklāt un novērst veselībai kritisku stāvokli un atgūt veselību, dzīves prieku un jēgu!

Ko vēl es, 83 gadu vecs pensionārs varu vēlēties?

Nesaprotu tos cilvēkus, kuri staigā līki, greizi vaidēdami, ne reizi negriežas savas veselības jautājumos pie kvalificētiem speciālistiem, lai pēc iespējas ātrāk uzzinātu savas veselības stāvokli un 6to ārstētu.

Vēlreiz savā un savas ģimenes vārdā, pateicos par cilvēcisko, profesionālo palīdzību, arī turpmāk veiksmes vēlot.

Ar cieņu,

Imants Sormulis

Ventspilī 08.02.2013.

Es atklāti sakot esmu MĒMS. Esmu bijis daudzās Latvijas un Amerikas ārstniecības iestādēs. Bet kaut ko TĀDU es pat iedomāties nevarēju- sākot ar telpām, personāla profesionālismu, personāla uzmanību pret pacientu, laba pārtika, personāla vecumu( domāts jaunību). Un visas meitenes kā konfektes:) UN PAR TO VISU PATEICOTIES PAŠAM Dr.Jurim Puriņam.

PALDIES!:)

30.01.2013.

Ainars Virga

Mans vārds Ivars Siliņš, es dzīvoju un strādāju Īrijā.Tur man sākās muguras problēmas, bija nobīdījies muguras kaula disks un es pat nevarēju pastaigāt. Vairāk kā 10 min. maksimums. Un man sāpēja kāja, tad es nolēmu braukt uz Latviju pie daktera Puriņa un viņš tiešām palīdzēja. Es piekritu operācijai, jo citas iespējas man nebija. Pēc operācijas es otrajā dienā jau varēju staigāt. Protams, ilgi nē, jo tas nav atļauts. Otrās dienas vakarā jau varēju patstāvīgi iet uz tualeti. Sajūta ir burvīga, kad atkal vari dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Ārstu personāls ir ļoti, ļoti izpalīdzīgs. Tiešām iesaku daktera Puriņa privātklīniku, man palīdzēja. Iesaku arī Jums vērsties pie daktera Puriņa nevelciet garumā ar muguras problēmām.

30.01.2013.

Ivars Siliņš

Atbraucu uz šejieni vakarpusē, mani mīļi uzņēma, kā pašas savu cilvēku, piedāvāja gan kafiju, gan tēju, es jutos kā mājās, nevis kā slimnīcā. Salīdzinot šo slimnīcas personālu, visi šeit ir tik mīļi un iejūtīgi, ka pat trūkst vārdu. Kamēr es šeit gulēju šīs trīs dienas, es jutos kā savās mīļajās mājās, man pat nav tādu domu, lai es teiktu kaut ko sliktu par šo klīniku. Un aizbraucot uz savām mājām Tērveti es visiem stāstīšu, cik man šeit bija labi, un kur es esmu apmierināta, gan ar personālu, gan ar labajiem, mīļajiem, smaidošajiem dakteriem. Iesaku visiem šeit griezties pēc palīdzības, nevis iet pie tiem dakteriem, kuri neko nevar līdzēt.

16.01.2013..

Sandra Laugale

Pieļāvu lielu kļūdu- pie ārsta vajadzēja doties 1 mēnesi laicīgāk. Tieši 3 gadus mocījos ar muguras sāpēm, bet pēdējais mēnesis (no 02.12.2012.-02.01.2013.) bija neaprakstāmu sāpju pilns. Kad griezos pie ārsta- magnētiskās rezonanses rezultātu redzēju arī es. Bilde bija briesmīga- izrādījās, ka man ir divu disku trūces. Viena no tām bija nospiedusi nervu pilnībā, bet otra līdz pusei. Šo trūču rezultātā es knapi varēju paiet, negulēju naktis un izskatījos kā jautājuma zīme, jo sāpju rezultātā mans ķermenis mainīja formu tā, lai tam būtu vieglāk.

Operācija bija smaga gan man, gan Dr. Puriņam, jo man ir iedzimti ļoti šauri nervu kanāli, kuri visu padarīšanu sarežģīja. Pēc operācijas jutos samocīta, tirpa kāja un rēta ļoti sāpēja, bet pateicoties Dr. Puriņam un visam personālam- sāpes mazinās, viss dzīst un kā saka „laiks dziedē”. Tāpēc iesaku pie ārsta doties laicīgi „nevilkt” šīs lietas tā, kā to darīju es. Manā gadījumā viss vēl beidzās labi, bet, ja es būtu gaidījusi vēl nedēļu, tad mans nervs būtu beigts pavisam. Nākamā būtu nesaturēšana un tad ratiņkrēsls.

Tāpēc vēlreiz iesaku ārstēties laicīgi. Paldies Dr. Puriņam un personālam.

09.01.2013.

Ilze Vērdiņa

Es Gunārs Zvaigzne, 1934.g. no Cēsīm. Esmu ļoti priecīgs un pateicos par ļoti veiksmīgi izdarīto muguras operāciju. Pateicos visam apkalpojošajam personālam, kas ar augstu izpratni vienas dienas laikā izdarīja visu nepieciešamo, lai otrā dienā nokļūtu uz operāciju. Operācija tika ļoti labi, var teikt teicami, jo kāju un muguras tirpums tika noņemts un jūtos pilnīgi vesels.

P.S. 1979.g. Stradiņa slimnīcā viena mēneša laikā tika izdarītas divas muguras operācijas un abas bija neveiksmīgas- pēc pirmās operācijas tāpat ļoti, ļoti sāpēja mugura, paiet nevarēja, naktī ar lielām sāpēm gulēt nevarēju. Tās bija nežēlīgas katorga mokas.- pēc otrās operācijas sāpes noņēma, bet bija nedaudz notirpusi kreisā kāja. Konsultācija man piesolīja ka jātaisa trešā operācija no kā es dikti baidījos. Pēdējos 2-3 gadus tirpums pārgāja uz labo kāju, pēc tam tirpums aizgāja uz muguru. Tirpums visu laiku palielinājās naktīs visu laiku dikti tirpa. Bija ļoti grūti. Tā es nodzīvoju ar tirpumu 33 gadus.

Vēl reizi pateicos visiem Puriņa privātklīnikas medicīnas darbiniekiem, kas mani izārstēja. Vairs netirpst ne kājas ,ne mugura un jūtos pilnīgi vesels. Ar vislielāko cieņu Jums visiem, esmu vesels, jūtos ļoti labi.

2012.gada 19.decembrī

Gunārs Zvaigzne

Liels paldies par paveikto operāciju. Šeit viss notiekas augstākā līmenī.

19.12.2012.

Aivars Ļaudāms

Saldus

Esmu priecīgs, ka varu staigāt tāpat kā to darīju 2 gadus atpakaļ.

Vērsos pie savas ģimenes ārstes, kas man nekā nepalīdzēja, sāku meklēt informāciju internetā un atradu.

Lai arī operācija nav pa kabatai ikkatram , taču to, ka tas ir ieguldījums nākotnē, to es apliecinu.

Lielum, lielais paldies Puriņa klīnikai, visiem kopā un katram atsevišķi.

Turpmākajiem pacientiem novēlu nebaidīties, tas var maksāt dārgāk.

Laikā, kad ik dienas no visām pusēm saņemam tikai problēmu pilnu informāciju par manu līdzpilsoņu nekorektu savstarpējo saskarsmi, esmu patīkami pārsteigta, ka ir arī korekta un ļoti patīkama attieksme.

Ienākot klīnikā man neradās tā sajūta, kas plīvo gaisā ikvienā citā līdzīga rakstura iestādē,- es nejutos nevēlama, es nejutos traucējoša. Šeit esošajiem darbiniekiem bija patiesa interese par mani kā personību un nopietna attieksme pret manu problēmu. Manu sāpi centās noņemt no maniem pleciem, darot visu, kas nepieciešams, piedevām to paveicot ar laipnu smaidu un iecietīgu rūpi par ikvienu sīkumu.

Neradās sajūta, ka lai cik nogurušas bija dežūrējošās māsiņas acis, es ar savu problēmu jau kļūstu par apgrūtinājumu un īgnuma pamatu.

Būs problēma- es atgriezīšos, protams, ja apstākļi to ļaus. Te es ticu, ka veselība tiks uzlabota, ka mani labprāt apkalpos, un ne jau tikai tāpēc, ka varu par to samaksāt!

22.11.2012.

A.Žideņa

Liels paldies visam kolektīvam, man ļoti patika šeit atrasties. Viss bija un ir ļoti jaukā, sirsnīgā, mājīgā atmosfērā. Vēlu Jums tā turpināt!

13.11.2012.

Vitālijs Golts

Visu cieņu dakterim un visai komandai, ka par mani rūpējās!

Esmu apmierināta, kad iepazinu un atradu profesionāļus, kas nav bieži sastopami.

12.11.2012.

Krūmiņa

Teicienu „Veselība dārgāka par visu!” cilvēks laikam saprot tikai tad, kad viņam ļoti sāp. Tā bija manā gadījumā. Ļoti gura mugura, sāpēja kājas. Nevarēju ne īsti paiet, kur nu vēl kaut ko strādāt. Sāku interesēties, kur ar savām vainām griezties. Manā apkārtnē šo privātklīniku ieteica daktera Puriņa bijušie pacienti. Tā arī nokļuvu šeit.

Klīnikā uzturējos 3 dienas. Pirmajā dienā slimības diagnostika: asins analīzes, magnētiskā rezonanse. Tika pieaicināts kardiologs Lācis, jo mana problēma bija arī paaugstināts asins spiediens. Nomainot zāles, mans asins spiediens normalizējies. Savus ieteikumus deva arī dakteris Kalnbērzs. Otrajā dienā operācija. Kā jau katrs cilvēks, no nezināmā uztraucos.

Palātā atgriezos bez sāpēm, tikai jutu, ka mugurkaulā kaut kas darīts. Viss bez sāpēm.

Pēc operācijas otrā rītā varēju celties, staigāt bez papildus līdzekļiem. Sāpes nejūtu ne mugurā, ne kājās.

Trešajā dienā braucu uz mājām, saņemot instrukciju kā lietot medikamentus un kā dzīvot tālāk.

Sirsnīgs paldies dakterim Puriņam un viņa laipnajam, iejūtīgajam, izpalīdzīgajam kolektīvam.

Pacietību izturību, labu veselību visam medicīniskajam kolektīvam!

24.10.2012.

Vicinska

Es, Veronika Špura Puriņa privātklīnikā ārstējos un atguvu veselību no 22.10.-25.10.2012.

Ierodoties privātklīnikā es sajutos, ka esmu gaidīta, lai palīdzētu man atbrīvoties no sāpēm, kuras radīja muguras problēma.

Iejūtīgi, zinoši ārsti, es teiktu ārsti ar lielo burtu, ātri pieņēma lēmumu- operācija.

Mani operēja ķirurgi Puriņa kungs un Elksniņa kungs. Sirsnīgs paldies viņiem un pārējiem, kuri piedalījās operācijā. Katru dienu, pat vairākas reizes dienā, pēc operācijas pienāca dakteri, lai pārliecinātos, kā jūtos.

Šo iejūtību un attieksmi es vārdos tā nespēju izteikt. Es tiku pieskatīta, aprūpēta, labi ēdināta, varēju justies kā mājās. Sirsnīgi, jauki cilvēki, nu vienkārši-lielisks kolektīvs.

Visiem liels, liels paldies par sniegto man palīdzību veselības atgūšanā.

Vēlu veiksmi, izdošanos turpmākajā darbā!

24.10.2012.

Veronika Špura

Ir situācijas dzīvē, kad tiešām ļoti sāp-galva, mugura, kāja vai jebkas cits! Un, paldies Dievam, ir vietas, tādas kā Dr.Puriņa privātklīnika, kurās zina kā ar to tik galā, nodrošinot profesionālu pieeju , augsti kvalificētus speciālistus, brīnišķīgu personāla attieksmi un aprūpi, visus nepieciešamos izmeklējumus un, pats galvenais- spīdošu rezultātu!

No sirds pateicos visiem klīnikas darbiniekiem par viesmīlīgo uzņemšanu un iesaku izmantot šīs klīnikas iespējas ikvienam ar nospiedošu sāpju sajūtu.

Profesionalitāte, miers, laika un uzmanības veltīšana katram pacientam ir šīs klīnikas, manuprāt, galvenie trumpji.

13.09.2012.

E.Pavāre

Liels paldies brīnumdakterim N.Elksniņam un mīļajam kolektīvam par kvalitatīvo ārstēšanu, cilvēcisko un sirsnīgo izturēšanos.

Es šajā klīnikā ārstējos jau otro reizi un veselības ziņā jūtu, ka man kļūst arvien labāk un labāk. Un esmu pārliecināta, ka ja kas, tad obligāti griezīšos Jūsu klīnikā. Es gribētu, lai attieksme pret pacientiem paliktu tāda pati.

13.09.2012.

A.Koleda

Pateicos ārstiem, personālam par atsaucību, profesionalitāti un cilvēciskumu.

31.08.2012.

E.Brūvere

Manas uzturēšanās laikā privātklīnikā saņēmu visu nepieciešamo ārstēšanās kursu kāds bija iepriekš paredzēts konsultāciju laikā.

Esmu ar visu apmierināta, protams jāsagaida ārstēšanās perioda beigas, lai varētu izvērtēt gala rezultātu. Paldies dakterim J.Puriņam, N.Elksniņam par veikto operāciju, kā arī I.Puriņai par man sniegtajām konsultācijām un izpratni.

Visam personālam novēlu tikai veiksmīgus pacientus. Paldies par atsaucību un iejūtību.

31.08.2012.

V.Cīpa

Godājamo dakter Puriņ un klīnikas komanda!

Ir tikai nākamā diena pēc operācijas, bet es jau (!) varu staigāt bez mokošajām sāpēm kājās! Protams, ka vēl sāp pati operācijas vieta…bet tas ir sīkums.

No sirds novēlu Jums visiem spēku un veselību, lai varētu turpināt tik pat efektīvi un sirsnīgi ārstēt muguras un citu sāpju nomocītos cilvēkus.

Veiksmi it visā novēlot,

Uldis Atmats

Sirsnīgs paldies klīnikas vadītājam , dakterim J.Puriņam un dakterim N.Elksniņam par man veikto muguras operāciju. Liels paldies visam nodaļas personālam par man sniegto palīdzību.

Ļoti nožēloju, ka trīs gadus lietoju pretsāpju medikamentus, bet negriezos agrāk pēc palīdzības Jūsu klīnikā.

Ar cieņu,

Stomatoloģe Dzidra Birze

Rīgā

2012. gada 2. jūnijā

1997.gada janvārī pirmā operācija sakarā ar muguras sāpēm.

1997.gada septembrī atkārtoti sakarā ar muguras sāpēm. Šīs operācijas man taisīja Traumatoloģijas institūtā. Viss jau bija labi, kolektīvs jauks, bet ārkārtīgi smags un garš pēcoperācijas laiks (nu briesmīgi smagi). 2000.gadā es saslimu atkal , nācās taisīt operāciju. Man paziņas ieteica griezties „Puriņa privātklīnikā”. Par ,ko es biju ļoti pateicīga. Tas nebija salīdzināms ne ar ko. Vienkārši super. Trešā dienā pēc operācijas biju jau mājās. Pēc operācijas šausmas nekādas ( nu brūcīte jau drusku sāpēja) . Nu un tad es nolēmu, ja man vēl kādreiz nāktos operēt muguru, tad tikai „Puriņa privātklīnikā”. Nu tā liktenis bija lēmis, ka pēc 12 gadiem man atkal nācās taisīt operāciju. Atnācu atkal uz šejieni, man daudzi pārmeta, ka tas ir dārgi, bet tas to atmaksājas. Nu vienkārši brīnišķīgi, eju mājās 3. dienā . Ārsti jauki, māsiņas super. Visiem iesaku griezties „Puriņa privātklīnikā” Jūs to nenožēlosiet!

17.02.2012

Dreimane

Izsaku pateicību Puriņa privātklīnikai, kurā doc. Puriņa vadībā brīnumus veic augsti kvalificēta mediķu komanda.
Uz šo klīniku gāju ar pārliecību, ka palīdzēs, un tikai viņiem varu pateikties, ka nejūtu sāpes, varu gulēt un staigāt.
Sirsnīgs paldies doc. J. Puriņam, neiroķirurgam N. Elksniņam, prof. J. Lācim, neiroloģei I. Puriņai, vecākajai māsai J. Bogočovai – Kudrevatih , dežūrējošai māsiņai Madarai.
Vēlos iedrošināt sev līdzīgos, kas cieš sāpes, bet nevar izlemt veikt kardinālu rīcību, – veikt operāciju un atgūt veselību.

Dziļā cieņā un pateicībā Armīns Veilands.
12.08.2011

Ar Puriņa kunga privātklīnikas darbu esmu iepazinies. Esmu iepazīstināts ar slimības izcelsmi, un informēts par iespējami labāko ārstēšanu. Pretenziju nav. Novēlu Puriņa kungam vēl daudzus sekmīgus darba gadus.

Paldies!
12.08.2011

Ļoti liels paldies Dr. Puriņam un klīnikas personālam par man sniegto palīdzību veselības atgūšanā. Paldies par sirsnīgo aprūpi un sapratni, lai Jums visi iecerētie plāni piepildās. Ļoti liels paldies!

Guntis.
19.08.2011

Vislielākais un siltākais paldies doc. J. Puriņam par vienkāršību, iejūtību, mīlestību pret mani un manu mammu. Jūs esat, Puriņa kungs, patiesi liels Cilvēks , jo zem Jūsu vienkāršības slēpjas lielas prakses un augsta medicīnisko zināšanu bagāža. Liels paldies arī ārstējošam ārstam N. Elksiņam par viņa prasmi un iejūtību. Paldies arī māsiņām un visam apkalpojošam personālam.
Lai Dievs dod spēku Jums, Jūsu ģimenēm veselību un panākumus Jūsu vadītajam kolektīvam!

Ar vislielāko cieņu,
Aldona Sormule
28.08.1998

Paldies dr. Puriņam un visai viņa komandai par manis ārstēšanu, auklēšanu, par smaidiem un uzmundrinošiem vārdiem. Laikam jau vēl ir kāds trešais gariņš, kurš ar mums ir kopā! Veiksmi jums visiem turpmākajā darbā.
I. Smilga
06.09.1996

Cik nu cilvēks var vārdos pateikt pateicību, tik liela tā ir no manis Puriņa kungam un pārējam personālam par kvalitatīvo ārstēšanu, cilvēcisko un sirsnīgo izturēšanos! Paldies māsiņām par mīļajām rokām un laipno smaidu!

J. Rūja
16.10.96

Paldies dr. Puriņam par iedrošināšanu un veiksmīgo operāciju! Bija ļoti patīkam no visiem klīnikas darbiniekiem just pret sevi uzmanību, līdzjūtību, sapratni, labestību, uzmundrinājumu. Paldies , ka man pie jums patika! Paldies, ka man gribas smaidīt un dziedāt!

Sanita
12.12.1996

Paldies dakterim Puriņam un Elksniņam , visām māsiņām un pārējam personālam par klīnikā pavadītajām dienām, kad ne brīdi netrūka laipna apkalpošana, neskaidrību „izgaismošana” un visu vēlmju apmierināšana.
Sevišķu paldies gribas vēlreiz teikt dakterim Puriņam , jo viņa pārliecināšanas un paskarbais problēmas izskaidrojums bija pēdējais piliens manai pārliecībai par šī soļa pareizību. Novēlu viņam arī turpmāk ar savu suģestējošo personību veikt daudz laba cilvēku labā.

Ar pateicību,
V. Liekna
24.10.1996

Esmu Jums pateicīga par to, ka maniem bērniem būs vesela un stipra māmiņa, kurai nebūs jāsēž invalīdu ratiņos.
Paldies visam kolektīvam , it sevišķi dr. Jurim Puriņam par darbu, pretimnākšanu, mīlestību un rūpēm, kuru izjūt ikviens Jūsu pacients.

Ar cieņu,
L. Vaičekone.

Liels paldies doc. J. Puriņam un visam viņa kolektīvam par manu ārstēšanu. Vēlreiz vissirsnīgākais paldies, bet ar vārdiem to jau nevar izteikt…

Ar vislielāko cieņu,
A. Rutks
22.06.1995

Visam kolektīvam : esiet arī turpmāk tikpat laipni, atsaucīgi. Veiksmi turpmākajā darbā.
Paldies par manis atgriešanu dzīvē.

A. Mačtama
22.06.1995

Liels paldies brīnumdakterim J. Puriņa kungam un viņa mīļajam kolektīvam par to, ka jau otrajā dienā pēc smagas muguras operācijas es jau varēju brīvi staigāt un trešajā dienā jutu, ka esmu cilvēks un varu braukt mājās.

Ar dziļu cieņu,
V. Leiškalns
10.09.1995

Liels paldies doc. Puriņam un pārējam privātklīnikas kolektīvam par manu mocību izbeigšanu un ārstēšanu.

Ar cieņu, 
A. Valdmanis
11.09.1995

Dzīvi dzīvot
Nevis tēlot,
Nesadegt,
Bet mūžam kvēlot

Nav vārdu, lai izteiktu savu lielo laimi, kur Jūs man atdevāt pēc 12 gadiem – es atkal esmu tāda , kādu mani laida pasaule Māte.
Paldies visam doc. Puriņa kunga kolektīvam par iejūtību un sirsnību. Jūs visi dariet svētīgu darbu.
Paldies!

Ē. Bethena
17.10.1995

Dzīvē jau nevajag daudz.
Jumtu virs galvas,
Maizi uz galda
Un vēl vajadzīga
Ticība, cerība, mīlestība
Tad viss ir gana,
Ja vēl ir laime kā sāls pie ikdienas ēdiena.
Un laime bez veselības ir maza.
Paldies ar brīnumu!

Voldemārs Švampe
09.12.1995

Paldies visam klīnikas kolektīvam par izārstēšanu bez operācijas un laipno aprūpi.

J. Sepiņš
10.10 1994

Cамое сложное – это было определить недуг. У меня-то спина болела, массажи, вроде бы отпустило. Но вдруг появились болевые ощущения в левом боку, низу живота, и стала простреливать левая нога. Я и подумать не мог на позвоночник. И началась беготня по врачам: семейный доктор, невролог, потом компьютерограмма – и только там стало известно, какова причина моего беспокойства. Это грыжа, и не маленькая – 6-7 мм.Потом проконсультировался у разных специалистов, и мне все сказали – только резать. И я, долго не раздумывая, обратился к доктору Ирисе Пурине, очень профессионально и быстро получил услугу и при этом остался доволен.

17.04.2015

Aleksandrs Šuļaks

Я, Регина Маркуле , обратилась в клинику 14.08.2014., по рекомендации своей сестры, которая с большим восторгом рассказывала ,как быстро и качественно проходила лечение.

В моём случае, как в сказке. Я за 1 день я прошла всё, что касалось моей болезни и получила диагноз в течение суток.

Здоровье в клинике др.Пуриня на 1-ом месте. Все качественно отработано. Помощь получить можно в любой момент.

Персонал замечательный, чувствую себя как дома.

Золотые руки работают в этой клинике.

 19.08.2014.

Регина Маркуле

Добрый день.

Меня зовут Яковлев Александр.

Мне 47 лет. Я вёл активный образ жизни. Занимался спортом. Много увлечённо играл в большой теннис.

Меня долго беспокоили боли в спине, которые отдавали в левую ногу. Периодически делал массажи и разные иглоукалывания в спину. Помогало, но не долго. Месяц назад меня просто заклиняли с жуткой болью. На скорой отвезли в больницу Гайлезерс. Две недели интенсивно обкалывали уколами и каждый день ставили капельницы. Прогноз неутешительный. Межпозвоночная грыжа. Без операции не обойтись. Нога жутко болела, ходить не мог. Но знакомые посоветовали известного нейрохирурга Юриса Пуриньша.

У него частная клиника на территории больницы Бикур-Холим. Я не испугался и нашел в себе силы сделать у него операцию. На второй день я мог уже ходить. Боли ушли в прошлое.

Надеюсь через две недели я смогу снова играть в мой любимый теннис и вести активную жизнь.

 22.01.2014.

Александр Яковлев

Здравствуйте. Пишет Анна Анисимова. Хочу поделиться о своих непосильных страданиях в связи с моим заболеванием. Были очень сильные боли в позвоночнике и всей левой ноге. Обращалась в многие клиники, в том числе и в институт травматологии, но помочь мне отказивались. Я была в очень согнутом состоянии, без трости ходить не могла. И вот прослышала о клинике доктора Пуриня. Приехов на консультацию доктор пршел к выводу о срочной операции. И вот все лозади. Боли ушли, я могу распрямиться. Большое спасибо этим докторам.

09.10.2013.

Анна Анисимова

Большое спасибо доктору Юрису Пуриньшу и всему коллективу клиники!!Поступил в клинику с болью в ноге. До этого ходил к другими врачам, делали блокады, предлагали физиотерапию, лекарства, ничего не помогало. По рекомендации попали в клинику к доктору Пуриньшу. Была оказана профессиональная консультация. Операцию назначили без очереди на следующее утро. На месте были сделаны все анализы и обследования без проблем.

Операцие была под общим наркозом. Проснулся в палате под чутким наблюдением персонала. Уже к вечеру смог самостоятельно сходить в туалет. На следующий день ходил по коридору. Появилась большая надежда на радость в жизни без болей. Большое спасибо, буду с благодарностью вспоминать оказанную и квалифицированую помощь и заботу.

03.10.2013.

С уважением Виталий.Н. С Англии!

Отношение в клинике просто отличное. Врачи и мед.персонал внимательные, отзовчивые. У меня есть возможность сравнить с другими больницами, клиника доктора Пуриньна- это самое лучшее где мне приходилось лечиться. Я осталась довольна лечением и уходом. Всем большое спасибо от всей души. Вы молодцы!!!

Так держать.

27.09.2013.

Н.Романова

Большое спасибо д.Пуриню и всему медперсоналу за то, что мне поставили на ноги- сделали операцию на межпозвонковую грижу. Сболью ходил с октября 2012 года. Куда только не обращался со своим обследованием? Врачи говорили, что операцию делать ненадо. От знакомы узнал об этой клинике. И только д.Пуриньш настал от операции. Буду всем расказывать и рекомендовать вас.

С благодарностью.

11.09.2013.

Борис Мордерер

Большое спасибо д.Пуриньш и его колективу за чуткое и доброжелательное отношение ко мне.

Огромное вам спасибо за вашу доброту.

12.09.2013.

Галина Черньавска

Я, Латышев Владимир, 1946.г.рожд. поступил в клинику 04.03.13. на операцию спины и стационарное лечение после операции. Медицинские услуги были оказаны квалифицированно и своевременно. На второй день после операции двигался самостаятельно, но полную и обективную оценку результатов операции и лечения смогу дать после курса реабилитации.

06.03.2013.

Владимир Латышев

Выражаю свою самую сердечную благодарность своему коллеге, хирургу-волшебнику Юрису Илмаровичу Пуриньшу и всему коллективу его клиники за избавление меня от тяжелого недуга и исцеления.

Благодарю руководство больницы и лично Р.Л.Шац за заботу и внимание.

Желаю профессору Ю.И.Пуриньшу множить свои успехи и приносить радость и счастье своим пациентам.

С уважением

Академик В.Калнберз

02.04.2012

Выписываясь из клиники профессора Пуриньша мне хочется сказать много тёплых слов каждому работнику этой клиники и профессору, который провёл сложную операцию , и сестричкам, которые в любое время суток прибегали по первому зову и всему персоналу.

После 4 месяцев боли и слёз и мытарств по врачам , которые не могли поставить однозначный диагноз меня практически в летажем состоянии привезли в эту клинику. Здесь приняли без всяких очередей и ожиданий и сразу же поставили диагноз и сделали операцию.

Я увидела, что здесь лечатся совсем не богачи , а простые люди- и санитарки и простые служащие.

После сравнительно быстрого, но кочественного лечения люди получают то, к чему шли долгое время- здоровье. А зто значит- возможность полноценно жить, работать, радоваться жизни без боли.

Ещё раз всем спасибо и низкий поклон Вам за Ваш труд!

13.09.2012.

Л.Грунтманэ

Я, Анна Полонска, с 24.09ю до 26.09.2012.  проходила лечение в клинике доктора Пуриня.

Благодарю специалистов клиники за профессионализм и внимание.

Надеюсь, что процесс реабилитации пройдет успешно.

Желаю работникам клиники дальнейших успехов в вашем столь тяжелом и важном деле.

С уважением

Анна Полонска

26.09.2012.

С симптомами своей болезни я обращалась в разные лечебные учереждения, но безрезультатно.

По совету друзей обратилась в поликлинику доктора Пуриньша, и была принятно удивлена  высоким профессионализмом  врачей и их чутким отношением ко мне.

Очень заботливый персонал, очень чисто,уютно, большиесветлые палаты, хорошее питание. Большое спасибо вам и удачи в вашем  нелегком деле!

14.09.2012

Л.Булаха

Благодарю весь персонал клиники Ж главврча Ю. Пуриньшф , всех врачей и медсёстр за хорошую , вернее отличную работу и внеманиею
Большое спасибо!
Желаю больших успехов в работе! У вас всё хорошо получается!

Л. М.
02.09.2011

Уважаемый др. Пуриньш.
Огромное спасибо Вам за все заботы б что Вы сделали для моего здоровбя. Желаю Вам и Вашему коллективу всево лучшегою

С уважением
Я. Буткене
09.02.1997.

Всему персоналу частной клиники выражаю благодарность за вам высокий професионализм и желание помочь людем в их трудное время. Пусть Бог благодарит вас во всех ваших делахю

Д. О.
28.11.1996

Прекрасноу обслужениеб чуткий персонал б хорошое питаниеб а главное – если не болит спина не болит и сердце. Огромное спасибо хирургу за его золотые руки , за поддержскуб за улыбку, за здоровьею

Е.Мельсноваю
09.12.1996

Доктору Ю. Пнриньшу и всему мзд. Персоналу клиники.
Выражаю сердечную благодарносеь за человеческое отношениеб понимание и чуткостью
Желаю коллективу быть таким каким он есть.

К. И.
28.08.1995

Всему персоналу клиники доктора Ю. Пуриньшя
Безгранично благадорын за щказанную помощь за сделанную операцию – блогодоря вас я опять полуценный целовек.

С низким поклоном
Ваш бывшый пациент
Ю. Шяурлнрае
30.11.1994

I came to this clinic because I think that there are no such good specialist in neuirosurgery in Lithuania.Operation was successful, I got all the needed treatment, there was no problem in comunicating with all the staff in english, that`s why I can say good words about this clinic.

 12.11.2014.

Lukas Simanavičius

Thank you to the doctor and all his staff. Everyone has been very nice to me and my wife making a difficult time a little easier.

Hope for what the doctor told me about my recovery will come true, in which case I will always be grateful.

Thank you again to everyone!!!

Edward Rachek

P.S. Try scrambled eggs instead of kasha. More english tv channels.

13.08.2014.

Huge thank you Dr.Purins and all of the staff for their highly professional job. I came in for a consultation but ended up having an operation. 3days later which was needed massive improvement after just 2 days. Highly recommended- this place can change your life. Keep up good work, best of luck to all.

12.09.2012.

Andriy Grygorenko

Very happy about operation. Very happy about staff and service. Very happy about medicine and how give this. Very happy about price. Very pleasant hospital. Very friendly. Very pleased with food and service. Will come back anytime it needed. Will recommend to others at all times.

23.11.2012.

Michael Watts

To dr. Purins and Team!
Many thanks for excellent treatment and concern. Everybody has been so kind and helpful to an Englishman abroad. An operation is not an event one wishes to remember, but you have all made it an event to dod so again…

Again, many, many thanks!
09.12.1996

Man 59 metai,

Nugaros skausmai kamavo daug metu padarytos tomografijos nuotraukos 2008 metais Lietuvoje rode, kad yra 3 stuburo išvaržos kol galejau vaikščioti, operacijos nenorejau darytis. Bet kai viena diena skausmas išplito po visa kūna ir suparalyžavo taip, kad nebegalejau paimti i rankas popieriaus lapo ir apsirengti ryžausi važiuoti i jūsu klinika, nes iš artimuju patirties jau žinojau, kad Lietuvoje stuburo operacijos nera pas ka pasidaryti. Mano sūnenui 25 metu amžiaus kaune pas „Geriausia” neurocuirurga Lietuvoje buvo padaryta stuburo išvaržos operacija 2008 metais, po kurios jaunas vaikinas buvo dar labiau sužalotas nei prieš operacija. Po to jis tik čia šitoje jūsu klinikoje buvo išgelbetas ir galejo gyventi pilnaverti gyvenima.

Todel žinodama šita jo patirti aš irgi kreipiausi i jūsu klīnika, nes bijojau susidurti su Lietuvos gydytoju nekompetencija ir biurokratizmu.

Atvykau 2012 m. Vasario 16 d. Per viena diena buvo atlikti išsamūs tyrimai, kurie man kainavo 2176 LT. sekančia diena buvo atlikta operacija, kuri truko 3 val. Po operacijos sekančia diena aš atsistojau irvaikščiojau skausmo nebejaučiau jokio, net pjūvio vietoje. Jaučiausi kaip sapne, negalejau patiketi, kad galima padaryti tokius stebuklus( suparalyžuota žmogu pastatyti ank koju per kelias valandas). Esu begalo dekinga daktariu J.Puriņš ir jo visai komandai už sugražinta antra gyvenima. Visam medicinos personalui už nuostabia priežiūra ( aš čia jaučiausi kaip karaliene). Tokios priežiūros per savo gyvenima niekur nebuvau mačiusi. Jei kalbeti arie kaina, kuria sumokejau už operacija ir visas gydymo išlaidas ( iš viso kaina su visais tyrimais šudare 17000 LT), Tai kai pagalvoju, ka būčiau sumokejusi Lietuvos gydytojams ir vertinus gražinta sveikata tai yra menkniekis.

Dar karta esu be galo dekinga visiems gydytojams ir kt.med.personalus 🙂

20.02.2012

Terese Juciuviene

Mano stovis buvo ypatingai sudedingas. Liga buvau užleides 12 metu. Dirbu vairuotoju, grižau atostogu ir ši kart mane surakino galutinai labai skaudejo nugara ir kojas labai sumkia galejiu pajudet trumpiausia atstuma.

J.Purina klīnika atvykau trečiadieni 11:00 padare tyrimus ketvirtadieni 7:30-10:00 operacija , peniadieni- pakilau iš lovos vaikštau sauciuosi gerai

Sestadieni išrašo esu labai patenkintas, nes nesitikejau tokiu rezultātu

28.03.2012

Robertas Mažeikiai

2011.08. Nustate rankos riešo sindroma. Paskyre vaistus, rebilitacija-nepadejo

I-ma karta operavo Klaipedose situācija pablogeso.

II-ra karta operavo Vilniuse situacija pasikeite nepilnai prasideso pirštuose neuropatija su skausmu.

Vaistai nebepadeso.

Apie Jūsu klīnika sužinojau iš draugu kurie gydesi. Esu labai dekinga už suteikta pagalba (operacija) doc.Juris Purinš ir personalui.

10.08.2012

B.Vaišnoriene

Aš Gintaros Kaupas, dekoju visam klinikos personalui ir klinikos profesoriu už gere atlikta darba is priežieme. Visiems didelis Ačiū.

29.08.2012.

Gintaros Kaupas

Noriu padėkoti klinikos vadovui J.Puriniui ir visam personalui už man suteiktą pagalbą.

Buvo atlikta stuburo operacija,po kurios vėl grįžau į normalų gyvenimą po kelių dienų,nes prieš operaciją buvo tokie didžiuliai skausmai,kad aš nepajėgiau ne tik vaikščioti,bet ir stovėti.

Esu labai dėkingas šiai klinikai ir noriu ją parekomenduoti visiems sergantiems stuburo ligomis.Dar kartą nuoširdus ačiū Jums.

Gintaras Kaupas 
Pakruojo rajonas
Lietuva

Džiauguiosi, kad paklausiau draugu nuomonis ir atvykau i šia klīnika. Negaleiu patikeiti, kad trečia diena po operacijos jau važouju namo!
Ačiū visiems, ir docentu Puriņš ir sesutims, ypač Baiba, kuri labai palaike morališkai.

Ernesta Embrasaite, 
05.10.2011

Atuažiaudu i šiez klīnika, uos uos eikaktis su lazda, aut kitos dienas jau galijam leiksuai vaikšeoti, sideti, sauijauta gera, personālas prizuīni. Ačuī.

22.08.2011

Sveiki tautiečiai!!!

Rašau jums is gydytojo Juris Purins klinikos Rygoje. Turi jau reiketų problemų su neurochirurgija. 2008 m buvo padaryta stuburo operacija, kuria likau labai patenkintas, nes į darbą is ėjau po savaitės, o lietuvos gydytojas aut kojų pastatyti žadija po 2 men. Iki šiol jauciuosi puikiai. Dabar turiu galvos traumą ir per parą padaryti visi tyrimai israšyti vaistai ir vel galvie darbuotis. Aptarnavimas šioje klinikoje nuostabus personalas padės bil kokie atvejė. Patarčiau kreiptis į sį klinika ir konsultuotis ir gydytis. Esu dekingas gydytojo ir visam personalu už sviekalos sugražinimą. Noretusi kad ir pas mus Lietuvoje būtų tokių atsidavusių gydytoją.

Nosūtīt atsauksmi :